čtvrtek 28. března, 20:22 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: nákup

Parfémy

Datum: 30.12.2008 12:40
 

Objednáváte někdo parfémy přes net?

Kamarádka jedině přes ebay... My jsme zatím objednávali jen přes [www.parfemy.cz].

Je to levnější, ale zase nic převratného.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: Mikysek
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 09.11.2009 20:39
     

    nevim flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parfémy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 09.11.2009 21:41
     

    Terezo, osobně tu vůni neznám, ale tady máš na ni recenzi, včetně názoru ostatních:

    [www.arome.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Petrus

    Re: Parfémy

    Datum: 26.11.2009 23:57
     

    Ahoj,

    ja mam tuhle: [www.lekarna.cz] a jsem unesena. Dostala jsem se k ni nahodou, neco mi pripominala, jen jsem nevedela co, voni mi porad. Jo a pak jsem si precetla charakteristiku a ta mi taky sedi. Je hodne draha, ale stoji za to smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 27.11.2009 11:27
     

    eye popping smiley bych v životě za parfém nedalanono smiley ať by voněl sebe líp

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 27.11.2009 12:58
     

    Ty Chanely jsou všechny pěkně drahé! Až se dostanu někam do parfumérie (nejspíš na letišti), tak si přivoním, abych věděla, o co přicházím. grinning smiley Věra

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 27.11.2009 13:05
     
    Irisko, asi nemas toho spravneho sponzora winking smiley...ale ani ja! Hihi, ale parfem je vzdy len ceresnicka na torte...no nie???????? Takze tu aj tak ide o tu torticku, no nieeeee??!grinning smiley
    Ale na druhej strane uplne chapem, aky dobry pocit je...mat dobry pocit...aj z takej malickosti ako je dobry parfem thumbs down!!!!!!!!
    -------------------------------------
    ...ale teraz tu napisem nieco uplne z inej oblasti...i ked sa to vlastne tyka aj parfemov...
    Uz viackrat som spominala, ze som velmi hakliva na kozmetiku...a jednym z mojich problemov boli casto podrazdene ocne viecka ..Kvoli tomu som sa napr. prestala uz davnejsie bezne "malovat" - pritom kedysi som bez toho nevysla z domu..Dnes to robim uz len pri vynimocne - prilezitostne.....ale bez "bez kvapky" parfemu este stale z domu nevyjdem...smoking smiley
    Noo...a moja kozna lekarka stale krutila nadomnou nosom, preco sa mi to stale vracia, kedze vie ako si uz davam pozor...
    eye rolling smiley...a nakoniec som na to predsa prisla! - pricinou su parfemy...Dnes si nastriekam trosku parfemu maximalne do vysky oblasti klucnych jamiek a vyssie nie...a s opuchnutymi ocami, resp. ekzematickymi vieckami uz nebojujem!!
    Takze aerosol, ktory sa pri striekani parfemov rozptyluje moze byt tiez previt- alergen!
     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (27.11.2009 13:09)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 27.11.2009 13:18
     


    Tereza87 napsal(a):

    Ahoj holky,

    nemáte některá zkušenosti s tímto parfémem [www.vune-parfemu.cz] ?

    Docela se mi líbí, mám ráda santalové dřevo, i ten flakon je pěkný... Nevíte, jestli dlouho vydrží?


    Terezo tuhle vůni znám, patří mezi moje nejoblíbenější a voní krásně, můžu jen doporučit. Dokonce si ji právě objednávám na stejných stránkách yawning smiley) V bývalé práci ji měly další 3 kolegyně opravdu příjemná vůně.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Michal J.

    Re: Parfémy

    Datum: 12.12.2009 01:14
     

    Nabízím parfémy za perfektní ceny a velmi kvalitní. Stačí jedno stříknutí a vydrží celý den. Parfemy kterým propujčil jmeno například Karel Gott, Michael Schumacher, Boris Becker, marcus Schenkenbergralf Moeller, déle vůně Zoufalých manželek, Sarah connor, Leona Lewis, Heidi Klum ... ceny kolem 1000 i méně. Neváhejte a piště na Michalesss@seznam.cz

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Petrus

    Re: Parfémy

    Datum: 27.12.2009 15:39
     

    njn, drahá je jak čert. Ale dá se koupit i levně, třeba na aukru, když to někdo dostane a nelíbí se mu klidně i o třetinu sleví. A 100ml EdP ti vydrží rok i když jí nosíš denně. Záleží, někdo si na parfém potrpí, někdo ne, ale mně všechny levné vonějí po čase stejnou nasládlou pachutí, prostě za to bych tisícku nedala. To raději něco pořádneho.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 30.12.2009 15:46
     
    008.jpg

    tak mě Ježíšek nadělil Beckham i s tělovým krémemsmiling smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Parfémy

    Datum: 30.12.2009 15:59
     

    náhled na parfém Fuel For Life Woman - parfémová voda s rozprašovačem DIESELDOSTALA JSEM TENTO,NA MÉ PŘÁNÍ.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 30.12.2009 16:58
     

    hmmmm....vypadá hezky v tý punčošcethumbs down

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Parfémy

    Datum: 30.12.2009 17:24
     

    Irisko vypadá a ještě k tomu krásně voní,ale moje sestra ho nemůže ani cítitangry smiley .

     
  • Autor: lenina
    Status: nováček

    Re: Parfémy

    Datum: 18.05.2010 21:48
     

    Můj poslední objev je MaDame od Jean P. Gaultier. Už to teda není žádná novinka, ale krásně mi to voní, je to sladké a trochu kořeněné. Ale na léto si chci pořídit něco nového. Máte tip? :-) Co si myslíte o odlehčených verzích parfémů? Nikdy jsem takový neměla, tak mě zajímají vaše zkušenosti.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.