pátek 19. dubna, 10:35 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

Datum: 23.11.2006 09:58
 

Nedávno jsem přemýšlela o tom, že člověk udělá v životě nějakou věc, která se mu po letech zdá jako naprosto šílená a už by ji víckrát nezopakoval. Vzpomenete si na něco takového i u vás?

 

Mě se takových "příhod" vybavilo hned několik, zatím dám "k dobru" jednu - kdysi jsme byli jako -náctiletí na chmelu - tenkrát myslím druháci a třeťáci. S holkama jsme obdivovaly několik třeťáků smiling smiley, ale ty bydleli ve vedlejší vesnici. No a nás nenapadlo nic jinýho, než se s třema dalšíma holkama vydat odpoledne temným lesem do té druhé vesnice. Ten strach, který jsem tenkrát měla a tu hrůzu, že nikdy nenajdem správnou cestu smiling smiley, si dovedu vybavit i dnes. A pak bylo jasný, že se nestihnem vrátit do večeře a bude z toho strašnej průšvih, když nás nenajdou na ubytovně, tak jsme ukecaly traktoristu, co rozvážel jídlo, aby nás vzal zpátky...Vyhodil nás zatáčku před místem, kde jsme byly ubytovaný,  my to rychle prolítly zpátky a dělaly jakoby nic... winking smiley. Ale byla v nás malá dušička. Ostatně - ten "chmel" tenkrát skončil asi deseti důtkama z chování za podobné "akce", tahle naše naštěstí prošla...!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 19:14
     


    matyx napsal(a):
    Jo, dobrá poznámka .... ale tehdy jsem zrovna tuhle biologickou zákonnitost fakt neřešil smoking smiley V létě se naopak na Adama opalovat nechodím, protože to vedro a sluníčko působí přesně opačně a mohl by nastat trapas grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Buď v klidu, chodil jsem, kolega z práce mě tam dotáhl, ale nic se nedělo. A poznal jsem spoustu nových lidí. Jen se nesmíš soutředit na jeden subjekt, to fakt by mohlo mít nežádoucí účinky. A nejhorší je pak stát ve frontě na občerstvení za něčím vyjímečným, na tohle se lék fakt špatně hledá (ale mám vyzkoušené, že si stačilo vzpomenout na nedokončené úkoly od šéfa a bylo po problému grinning smiley grinning smiley grinning smiley )

     
  • Autor: Reklama

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 19:32
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 19:44
     


    Anavi napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Tobě se to směje, ale víš co já (jako správnej dolňák) s tím měl v té frontě za problém ?!?!?!?!? A nedeje bože aby se vlnila v rytmu nějaký muziky linoucí se ze stánku eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 19:47
     

    Jak problém? winking smiley Vždyť bys jen stál ve frontě stydlin smiley grinning smiley.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 19:51
     


    Anavi napsal(a):

    Jak problém? winking smiley Vždyť bys jen stál ve frontě stydlin smiley grinning smiley.


    Ba právě, ta moje obrazutvornost je sice pěkná věc, ale někdy je fakt na hovno, a pochybuji že bych tu "prekérku" zakryl pidišrajtoflí eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 19:52
     

    Poučení zní: chodit do fronty na nudapláži s diplomatkou grinning smiley

     

    Pées: mám na mysli tu tašku, nikoliv ženskou smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (05.09.2010 19:53)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 19:57
     

    Tak tomu bych dal na prdel, diplomatku, to raději pošlu pro baštu či pití někoho jinýho, je to jistější, etičtější a hlavně bez trapasu; a nebo ,když už nebude zbytí, tak si počkat na něco odpudivého (např. chlapa) grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 19:59
     

    Koukám, že je to o úhlu pohledu... ale no tak já bych se třeba podívala ráda winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Kdyby byl dobře rostlej... winking smiley

     

    Koukám, ještě není po desátý, jdu se "zklidnit" k žehlení!

    Dobrou flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (05.09.2010 19:59)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 20:01
     

    Tsss, to ti tak věřím že jdeš žehlit a opustíš takovéhle téma grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 20:04
     

    Jinak tedy dobře, počkám si na nějakou, dejme tomu, méně vzhlednou, tvarově "neobvyklou", prostorově velmi výraznou a silně vanoucí osobu, která bude zárukou mé nulové obrazutvornosti a tím i bezúhonnosti tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 20:17
     

    Carlosi,jsem tusmoking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 20:23
     

    Já jsem citoval ale nejmenoval stydlin smiley , a kecáš že todle všechno splňuješ ...... něco ti určo chybí, mě neoblafneš nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 20:24
     

    No ,jestli silně vanoucí znamená jakože smrdím,tak to doufám neplease smiley jinak všesad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 20:24
     

    Chtěla jsem napsat totéž, Evi Ty ještě nevadněš, to já už uvadla :-)

    Koukám, že neumím číst :-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (05.09.2010 22:44)
     
  • Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 20:26
     

    Carlosi, proč jim dáváš na výběr? Každá žena je krásná květinka, ale zároveň i pěkné kvítko. Jinak by byly nezajímavé.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.