sobota 20. dubna, 00:46 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

Datum: 23.11.2006 09:58
 

Nedávno jsem přemýšlela o tom, že člověk udělá v životě nějakou věc, která se mu po letech zdá jako naprosto šílená a už by ji víckrát nezopakoval. Vzpomenete si na něco takového i u vás?

 

Mě se takových "příhod" vybavilo hned několik, zatím dám "k dobru" jednu - kdysi jsme byli jako -náctiletí na chmelu - tenkrát myslím druháci a třeťáci. S holkama jsme obdivovaly několik třeťáků smiling smiley, ale ty bydleli ve vedlejší vesnici. No a nás nenapadlo nic jinýho, než se s třema dalšíma holkama vydat odpoledne temným lesem do té druhé vesnice. Ten strach, který jsem tenkrát měla a tu hrůzu, že nikdy nenajdem správnou cestu smiling smiley, si dovedu vybavit i dnes. A pak bylo jasný, že se nestihnem vrátit do večeře a bude z toho strašnej průšvih, když nás nenajdou na ubytovně, tak jsme ukecaly traktoristu, co rozvážel jídlo, aby nás vzal zpátky...Vyhodil nás zatáčku před místem, kde jsme byly ubytovaný,  my to rychle prolítly zpátky a dělaly jakoby nic... winking smiley. Ale byla v nás malá dušička. Ostatně - ten "chmel" tenkrát skončil asi deseti důtkama z chování za podobné "akce", tahle naše naštěstí prošla...!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 21.05.2008 10:43
     
    matyx, a můžeš nám říct, kde bys chtěl sehnat čas na nevěru? Do tvých aktivit se ženská nemůže vejít za žádnou cenu, ani za zlatý prasegrinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

     
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 21.05.2008 11:18
     


    Evana napsal(a):
    matyx, a můžeš nám říct, kde bys chtěl sehnat čas na nevěru? Do tvých aktivit se ženská nemůže vejít za žádnou cenu, ani za zlatý prasegrinning smiley

     

    V tom je ten fór. Aktivity byly před manželstvím, kvůli němu jsem skoro všeho nechal, a opět jsou od doby krize, kterou jaksi druhá strana nemá chuť řešit. Ale i přes ty aktivity bych si určitě ty dvě hodinky týdně našel, kdybych chtěl grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 21.05.2008 12:05
     
    matyx: taky uplně NORMÁLNÍ, koukám, viď? winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 21.05.2008 13:21
     
    To doufám nikdy nebudu grinning smiley smoking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 21.05.2008 16:03
     
    Matyx,chtěla jsem se s tebou jít opalovat na Evu,ale v -10 teda ani náhodou spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 21.05.2008 21:49
     
    Ale tak mě napadá, že v těch minus deseti by i matyx vypadal jako Eva stydlin smiley stydlin smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley (se omlouvám, ale prostě jsem si to nemohla odpustit, no )
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 22.05.2008 10:29
     
    Jo, dobrá poznámka .... ale tehdy jsem zrovna tuhle biologickou zákonnitost fakt neřešil smoking smiley V létě se naopak na Adama opalovat nechodím, protože to vedro a sluníčko působí přesně opačně a mohl by nastat trapas grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 22.05.2008 13:47
     
    Jéžišmarjáá, kam jsem to vlezla?! eye popping smiley mls smiley... E, chci říct... stydlin smiley grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 22.05.2008 20:15
     
    jůůůůstydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley , viděla jsem Stano, čekala jsem příhodu a zatím rušíme. Tiše mizím...........................
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 22.05.2008 22:10
     
    matyx: ty se nám začínáš líbit čím dál víc winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.05.2008 10:08
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.05.2008 10:43
     
    Se z vás picnu grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 18:23
     

    Vdala jsem se a pořídila si děti.spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 18:54
     

    Páni koukám co všechno mě ještě na weeku uniká grinning smiley grinning smiley grinning smiley , no bylo by toho na román, a tak se raději budu bavit na cizí účet winking smiley , páč bych mohl být uvalen v nemilost, leda tak něco ze svého ranného mládí smoking smiley smoking smiley smoking smiley .

     

    Ale ty předešlé příspěvky fakt stály za to thumbs down thumbs down thumbs down , zejména ta teplota (-10) tak jeden centimetr grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 05.09.2010 18:56
     

    á propos

     

    koukám že vy holky jste / byly * pěkný kvítka grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    * nehodící se škrtněte

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.