středa 24. dubna, 13:29 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

Datum: 23.11.2006 09:58
 

Nedávno jsem přemýšlela o tom, že člověk udělá v životě nějakou věc, která se mu po letech zdá jako naprosto šílená a už by ji víckrát nezopakoval. Vzpomenete si na něco takového i u vás?

 

Mě se takových "příhod" vybavilo hned několik, zatím dám "k dobru" jednu - kdysi jsme byli jako -náctiletí na chmelu - tenkrát myslím druháci a třeťáci. S holkama jsme obdivovaly několik třeťáků smiling smiley, ale ty bydleli ve vedlejší vesnici. No a nás nenapadlo nic jinýho, než se s třema dalšíma holkama vydat odpoledne temným lesem do té druhé vesnice. Ten strach, který jsem tenkrát měla a tu hrůzu, že nikdy nenajdem správnou cestu smiling smiley, si dovedu vybavit i dnes. A pak bylo jasný, že se nestihnem vrátit do večeře a bude z toho strašnej průšvih, když nás nenajdou na ubytovně, tak jsme ukecaly traktoristu, co rozvážel jídlo, aby nás vzal zpátky...Vyhodil nás zatáčku před místem, kde jsme byly ubytovaný,  my to rychle prolítly zpátky a dělaly jakoby nic... winking smiley. Ale byla v nás malá dušička. Ostatně - ten "chmel" tenkrát skončil asi deseti důtkama z chování za podobné "akce", tahle naše naštěstí prošla...!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 11.04.2008 19:47
     

    To radši ani nebudu zveřejňovat. Ladu mi mohlo klepnout. grinning smiley

    Takže se podělím jenom s jednou "šíleností" - na hudebním festivalu s pár tisíci návštěvníky, sice pod spacákem, nicméně osvětleni reflektory od nedaleko stojícího stánku - cisterny s pivem (dokážete si představit ty fronty), za doprovodu komentáře z vedlejší deky, od úplně cizích lidí (od kamarádů by mi to snad ani tak nevadilo grinning smiley). smoking smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 12.04.2008 09:08
     
    No to je hrůza! eye popping smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 12.04.2008 12:59
     

    Tak aby ji nekleplo i z tohodle nono smiley winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 12.04.2008 13:01
     


    Blb napsal(a):
    Holky, zkuste to někdy v posteli. Taky dobrý.

     

    Díky za tip, zkusím winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 12.04.2008 22:42
     
    Tak já v autě a to nás pak legitimovali tenkrát SNB a to jsem,byla dost šokovaná ,ale když nám pak sami řekli ,že máme jet trochu dál ,tak jsem si připadala jako,že jsem nic neprovedla.Ani nemusím povídat jak to dopadlo už to prostě nebylo ono .Odjezd byl už jasnej.grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 13.04.2008 08:10
     
    No a ještě jedna taková ,,romantická´´: v polorozpadlém zámečku. uselo se po lešení do druhého patra, rozbitým oknem dovnitř, dát pozor na díry z propadlých stropů, to vše s dekou v podpaží. grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 13.04.2008 19:35
     
    Co jsou ideály? Já vám to říkala angry smiley
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 13.04.2008 19:39
     
    Náhodou, proti ostatním jsem slušnágrinning smiley
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 20.05.2008 22:17
     

    Šílenost? Minulý týden, ale krásnáflower smiley

    Za celejch 25 let manželství jsem nikde pomalu nebyla. Natož sama. Vím, že jsem na week začala chodit krátce, ale hned se mi zde zalíbilo. Ale ani ve snu mne nenapadlo, odjet na sraz. A pak v pondělí před odjezdem to začalo. Musím prásknout manžu, který mne vytočil. V pondělí přijel z práce po deváte, neboť musel na fotbal. V uterý navečer opět zmizel na tři hoďky, prý proběhnout naši čubinu. A když ve středu odjel ke kamarádovi projet kobylu a ještě měl připomínky k tomu, že jsem v práci, když on chtěl jet na technickou z našim "mazlíkem " a já nejsem doma ,,tak to mne už nasral a začala jsem jednat.

    Zmínila jsem se tady jak vám sraz závidím a Jája mne nasměrovala dál. A tak jsem mu mohla jen ve čtvrtek večer oznámit, že na víkend odjiždím. Myslím, že ani v té chvíli nepochopil, že to udělám.

    Sice jsem se při odjezdu cítila jako prvnička před porodem, ale to vymizelo hned při prvním setkání.

     

    A tak díky této šílenosti jsem poznal spoustu krásnejch, milejch lidiček a prožila opravdu krásný víkend.

    Díky všem a těm co to ještě neprožili vzkazuji, že takové šílenosti opravdu stojí za to!!!!!love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 20.05.2008 22:26
     
    Máco, to nebyla šílenost, moc rádi jsme Tě poznali, oni chlapi jednou potřebujou dostat lekcithumbs down aby viděli, že se nedáme.
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 20.05.2008 22:38
     
    Macko, k tomu není co dodat. Napsala jsi to krátce, stručně a výstižně. V dané situaci jsi nemohla udělat nic lepšíhothumbs down
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 20.05.2008 23:13
     
    Holky asi se ta šílenost i vyplatila. Já doma chodím jsem stále plná eufórie a usmívám se . S dcerou (nebojte je to v rodině) se smějeme nad fotkama a já jí vysvětluji kdo je kdo a on jen sedí opodál mlčí a tváří se nezučastněně. Ale ve skutečnosti vím jak má uši jak radary a hltá všechno. Znáte takový ten přiblblý pohled? Tak ten vytváří jaké koliv moji zmínce a já ho tím teď velice ráda dráždím.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 20.05.2008 23:44
    Hodnocení fotografie "Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?": 5
     
    Mací, Ty seš ale thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down smiling smiley love smiley flower smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 21.05.2008 08:09
     
    Maca winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: matyx
    Status: začátečník

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 21.05.2008 10:31
     


    Blb napsal(a):
    Oženil jsem se.

     

    Jo, to je přesný spinning smiley sticking its tongue out

     

    Co se mých šíleností týče, tak asi takhle:

     

    1. Oženil jsem se.

    2. Nerozvedl jsem se.

    3. Nejsem nevěrný

    grinning smiley

     

    Ohledně provozování jistých činností na neobvyklých místech se raději zmiňovat nebudu coffe smiley .

    -Ale jinak třeba jízda na lyžích v lavinovém poli,

    -skok do moře z cca. 20m vysoké skály (z výšek mám strach tongue sticking out smiley),

    -jízda na motorce po poli která skončila v řece,

    -opalování na Adama a koupání v potoce v zimě při -10 stupních Celsia,

    -"závodění" na kole s kamarádem na 25ccm skůtru při 35 stupních C (ve stínu) - skončilo hypoglykemií a přehřátím organismu,

    -pokus o skok na skokánku na běžkách (rozdrcený loket, 5 měsíců v sádře, 2x lámání pro špatný srůst),

    -přečtení trilogie Pána Prstenů na jeden zátah bez spánku,

    .... to jsou jen takové střípky, na hroznou spoustu věcí si teď vůbec nevzpomínám grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.