pátek 29. března, 11:08 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

Datum: 23.11.2006 09:58
 

Nedávno jsem přemýšlela o tom, že člověk udělá v životě nějakou věc, která se mu po letech zdá jako naprosto šílená a už by ji víckrát nezopakoval. Vzpomenete si na něco takového i u vás?

 

Mě se takových "příhod" vybavilo hned několik, zatím dám "k dobru" jednu - kdysi jsme byli jako -náctiletí na chmelu - tenkrát myslím druháci a třeťáci. S holkama jsme obdivovaly několik třeťáků smiling smiley, ale ty bydleli ve vedlejší vesnici. No a nás nenapadlo nic jinýho, než se s třema dalšíma holkama vydat odpoledne temným lesem do té druhé vesnice. Ten strach, který jsem tenkrát měla a tu hrůzu, že nikdy nenajdem správnou cestu smiling smiley, si dovedu vybavit i dnes. A pak bylo jasný, že se nestihnem vrátit do večeře a bude z toho strašnej průšvih, když nás nenajdou na ubytovně, tak jsme ukecaly traktoristu, co rozvážel jídlo, aby nás vzal zpátky...Vyhodil nás zatáčku před místem, kde jsme byly ubytovaný,  my to rychle prolítly zpátky a dělaly jakoby nic... winking smiley. Ale byla v nás malá dušička. Ostatně - ten "chmel" tenkrát skončil asi deseti důtkama z chování za podobné "akce", tahle naše naštěstí prošla...!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 2 z 8
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 25.11.2006 15:12
     
    Šílenost???eye popping smiley Si děláš srandu? Já tedy NIKDY!the finger smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

     
     
  • Autor: madlicka
    Status: nováček

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 26.12.2006 14:29
     

    Toho bylo.... K mym oblibenym storkam patri 

    jak jsem se ze dne na den rozhodla  svepomoci s jednim Ukrajincem rekonstruovat koupelnu kdyz byl manzel na mesicni dovolene v Mexiku.  Takze mezi stopovanim a lezenim po sopkach dostaval emaily jako "Kdyz uz budem betonovat - chces podlahovy topeni? "Radsi lepenku nebo sterku?"  "Je modro/bila komninace obkladu OK?" "muzu posunout dvere?"

    Jak jsem se na stopu na Chodove pohadala s kamaradem a jela sama stopem do Rumunska (tohle je vyborna historka, vylicim nekdy na srazu)

     

    Jak mi v Petrohradu vybouchlo ubztovani a tak jsem tam byla sama v noci na ulici

     

    Jak me po poli v Polsku honil velky pes ci vlk (a rikali mi pani Magda, nespete tam, vlci vas zjedu ;-)

    ... mamince to vzdycky doznam az post festum.

     
  • Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 26.12.2006 20:07
     
    Madličko, hiii já Tě měla za takové klidné a hodné děvčátko. A oni Tě málem sežrali vlci jako Karkulku
     
  • Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 26.12.2006 20:25
     
    Jájíku, ty neznáš pohádky! Karkulku nesežral vlk. Vlk sežral babku a  Karkulku přefik. Proto ho myslivec zastřelil, že mu lez do Karkulky.
     
  • Autor: madlicka
    Status: nováček

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 02.01.2007 10:23
     

    jajo ja jsem klidne a hodne devcatko, obcas vsak ponekud pitome - z toho pak plynou nejruznejsi lapalie :-)  

     ja nevim, co to bylo, ale svitily tomu cervene oci a to docela vysoko. A nadbihalo si me to, tak jsem to zkusila oslnit čelovkou, mazala do potoka a potokem k silnici. 

     

    blbe

    Na druhy strane silnice bylo tiracky parkoviste, kterymu jsem se prave chtela vyhnout. Na zahrádce motorestu seděli řidiči s ku..ama a pařili. Spala jsem pak v botach ve spacaku  narvaná pod smrček, v jedny ruce pepřák a ve druhý nůž - ale nevím teda,  co bych s tím proboha dělala, kdyby někdo vážně přišel, speciálně s tím nožejčkem the finger smiley ??

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 02.01.2007 15:10
     
    madli, já se tady řežu smíchy, tys na srazu vypadala tak nevinně! smiling smiley
     
  • Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 02.01.2007 15:32
     
    Že Anavi ta Madlička se nezdála, taková tichá nenápadná holčička.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 02.01.2007 16:02
     
    grinning smiley  Já ji měla zařazenou jako ,,roztržitý Einstein´´ s mluvou Šmoldase..winking smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 02.01.2007 19:42
     

    Holky, ještě že jste tihle diskusi výtáhly na světlo boží. Budu muset mrknout zpět a probrat to, co jsem nečetla.

    madli - thumbs down  to jsem se pobavila.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    tereza

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 10.04.2007 18:13
     
    TAk to se nam stalo to same:-) Ja jen jeste s tim hackem, ze to bylo primo pod okny mych rodicueye rolling smiley smiling smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 10.04.2007 21:51
     
    Madli, ty nezklameš grinning smiley

    Já marně vzpomínám na nějakou šílenost, jen mě napadlo nocování v kostele, toho v márnici jsem se už neúčastnila.
    Ale s tou samou partou jsme za totáče skončili omylem ve vojenském prostotu sovětské posádky, ověšení foťákama a kamerou. A co čert nechtěl, proti nám vyrazily z lesa tanky. Tehdy jsem se fakt živočišně bála, já věděla o co jde, ostatní neměli s Rusama žádnou zkušenost.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 10.04.2007 22:18
     

    Nejnovější momentální šílenost - červené vlasy (několik měsíců, avšak ne nastálo) - na úřadě mi pracovnice před týdnem odmítly uznat občanku se světlými, takže jsem si musela nechat udělat novou, nic nepomohlo vysvětlování, ať se na mě podívají, že si je nechávám odrůst, bylo mi řečeno, že až poté co budu mít jinou barvu si mám nechat předělat občanku včetně doporučení, ať se laskavě rozhodnu, jakou barvu budu na té svojí hlavě grinning smiley

     

    - když příteli tvrdím, že by se měl trochu odvázat, tak mi na to odvětí, že stačí jeden šílený člověk v páru (tím myslí mě) a jemu dá velkou námahu ty mističky vah vyrovnat smiling smiley

     

    - šílenost z minulého léta - odjela jsem na čtrnáct dní vypomoct na jeden letní tábor, 300 km od nás vzdálený, kde jsem vůbec nikoho neznala grinning smiley

    - před měsícem jsem o víkendu 46 hodin nespala a následující týden jsem měla na starosti odemykání školky thumbs up

     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 12.04.2007 06:42
     
    Krátce po svatbě se manžel zdrželdrinking smiley s přítelem po pohřbu jeho otce.Dlouho se nevracel a já dostala perfektní nápad,jak ho za to čekání vytrestat.Schovala jsem si všechny věci a lehla do malinké panelákové šatny pod věšáky s kabáty.Má představa...bude vyděšený,kde jsem a začne mě hledat,realita...šel hned spát a vůbec si nevšiml,že nejsem v posteli
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 12.04.2007 09:51
     
    tak třeba dnes jdu na zkoušku úplně dutá...je to písemné, takže šance že něco pochytím přece jen je winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 13.04.2007 11:42
     
    lenko, neměla jsi z toho trochu depku? grinning smiley grinning smiley winking smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.