čtvrtek 28. března, 18:57 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

Datum: 23.11.2006 09:58
 

Nedávno jsem přemýšlela o tom, že člověk udělá v životě nějakou věc, která se mu po letech zdá jako naprosto šílená a už by ji víckrát nezopakoval. Vzpomenete si na něco takového i u vás?

 

Mě se takových "příhod" vybavilo hned několik, zatím dám "k dobru" jednu - kdysi jsme byli jako -náctiletí na chmelu - tenkrát myslím druháci a třeťáci. S holkama jsme obdivovaly několik třeťáků smiling smiley, ale ty bydleli ve vedlejší vesnici. No a nás nenapadlo nic jinýho, než se s třema dalšíma holkama vydat odpoledne temným lesem do té druhé vesnice. Ten strach, který jsem tenkrát měla a tu hrůzu, že nikdy nenajdem správnou cestu smiling smiley, si dovedu vybavit i dnes. A pak bylo jasný, že se nestihnem vrátit do večeře a bude z toho strašnej průšvih, když nás nenajdou na ubytovně, tak jsme ukecaly traktoristu, co rozvážel jídlo, aby nás vzal zpátky...Vyhodil nás zatáčku před místem, kde jsme byly ubytovaný,  my to rychle prolítly zpátky a dělaly jakoby nic... winking smiley. Ale byla v nás malá dušička. Ostatně - ten "chmel" tenkrát skončil asi deseti důtkama z chování za podobné "akce", tahle naše naštěstí prošla...!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 10:29
     
    Oženil jsem  se.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 11:20
     

    Často. Ale budu si je vybavovat postupně. Tak pominu šílené změny účesu. Ale třeba mne napadá, jak ke mne jednou přišla kamarádka, trochu jsme popily a někdy k ránu jsme si říkaly, co s načatou nocí. Tak jsme se sebraly a vyrazily do světa. Chtěly jsme do jedné vinárny, co byla na druhé straně Vltavy, ale nechtělo se nám jít pěšky přes most, tak jsme stoply...popeláře.winking smiley

    Další šílenost...přelézání z balkonu na balkon v osmnáctém patře (při této vzpomínce dnes skoro zvracím).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 15:38
     

    A jedna, z které mám výčitky dodnes a obávám se okamžiku, že mi to moje děti "vrátí"...

     

    CHtěla jsem v osmnácti poprvé přespat u kluka a bála se to doma říct. tak jsem v sedm odešla z domu s tím, že jdu na kafčo, diskotéku a pak přespím u spolužačky. Jenže jsem jí to nedala vědět a ona měla jako na potvoru nápad mi ten večer zavolat, jestli nechci přijet... takže máma vzala telefon a ona jí řekla: Já jsem dneska sama doma, nechce k nám přijet Iva na noc? A máma prý jen: No, ona K TOBĚ už před hodinou jela..." Tenkrát samo nebyly mobily, nebylo jak dát zprávu. Tak kámoška volala druhý kámošce, která bydlela kousek od toho bytu, kde bydlel ten můj a ta nám v devět večer letěla dát za stěrač na okno zprávu: Asi průšvih, Jana volala k vašim, nevěděla, že seš jako u ní. My na to přišli sámo až ráno. A já tenkrát vlastně ještě našim řekla, že půjdu od té kámošky rovnou do práce-občas jsem tam v sobotu chodila, když bylo hodně papírování. Byla ve mě malá dušička, když jsem tenkrát volala domů, vzal to táta a jen mi řekl: No, hlavně, že seš v pořádku, víc si řeknem doma... Stydím se za to dodnes a teď, když už jsem sama "máma", dovedu si představit tu probdělou noc a zoufalství... (mamka tenkrát samo tušila, že asi budu U NĚJ, jenže nevěděla, kde přesně bydlí, ani jeho příjmení, tak jí to bylo jaksi nanic).

    Volala kámoškám, jenže ty, aby mě kryly, tak tvrdily, že nevědí, kde jsem... taky bych nejspíš kryla a nepřemýšlela o tom, že by asi bylo lepší říct: nebojte se, je tam a tam...

     

    Nejhorší na tom celým bylo, že mamka ani nenadávala, ani mi nedala pár facek, jen se podívala ubrečenejma očima a několik dní se mnou nemluvila a poznamenala něco o tom, že jsem ji hrozně zklamala. To bylo horší jak rána palicí sad smiley.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 16:42
     

    vlasy z blond na zrz,pak dohola na trojku, když sem se viděla v zrcadle sama sem se nepoznala,

    předtím doma pokusy barvou na vlasy,chtěla sem z blond vyčarovat hnědou měla sem z toho růžový vlasy,který sem myla celý večer,pak kvůli tomu nešla do školy a celý den zase měla vlasy namočený, omluvenku mi napsala mamka, tátovi ani mukyawning smiley)

     

    jít z baru k ránu ulicí města nahý a potkat tatínka jednoho ze zúčastněných jak jede do práce...

     

    a vůbec akce ze kterých se ani nejde domů, ale rovnou do práce, školy,...

     

    sex na písčitý plážieye popping smiley

     

    lézt opilý na lešení a vyvádět tam zvláštní věciyawning smiley)

     

    a jedna pikantnost na závěr, přítel mě často plácá po zadku, a když se obléká, neváhá stáhnout pásek a lupnou mě páskem, (nejsme SM) a jednou mě napadlo, že jeden si lehne na postel a druhý ho vší silou přetáhne přes zadek,ostatní místa (záda a stehna) jsme překryli polštářem, nezdá se to, ale byla to sranda, jeden ležel a řval do polštáře a druhý řval smíchy z toho jak se snažil dát ránu, protože věděl že za chvíli bude na opačný pozici, nezdá se to la ebyla to srabnda, přestali jsme až když jsme měli červený pr.... a byli jsme uřvaný, smíchy i bolestí

     

    nedávný zážitek, poprvé sem jela na rámu kola, máme jedno kolo a jeli jsme do hospody, bez světla, zpátky to bylo z kopce, a rychlé, ani sem nestačila moc ječet.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 21:13
     

    terko, vy jste taky úplně "normální" pár, co???

    My jsme takhle doma zkoušeli "pupendo"! Já nějak moc netušila, že to bude tak moc bolet smiling smiley a nedovedu si představit, že bych se následující hodiny měla někde svléknout s tím obtiskem mince na břiše smiling smiley.

     

    A taky jsi mi připomněla, že jsem jednou šla na firemní akci, domů jsem přišla ráno v šest, potkala na chodbě mamku odcházející do práce a řekla jsem jí Dobrý den! smiling smiley A ta jen řekla: Jak chceš jít v tomhle stavu za hodinu do práce??? Tak jsem jí na to řekla: Maminko, v klidu, šéf je v mnohem horším stavu, věř mi, ten dřív než v poledne nedorazí, mám čas se prospat. To byl výraz mé nebohé mámy eye rolling smileyeye popping smiley!!!

    Ale jinak jsem byla bezproblémový dítě, fakt grinning smileygrinning smiley!!! Jenže v kolektivu až příliš oblíbena, tak jsem musela bejt všude až do konce, nechtěli mě nikdy pustit a takhle to pak vypadalo! grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 21:21
     

    když už jsi otevřela to sexuální téma, tak si vzpomínám na jeden "pokus" v lese: nejdřív kolem procházela nějaká školka - zřejmě nějaká naučná stezka, pak houbař a poté nějací romantičtí milenci, tak jsme se na to pak vys... li smiling smiley smiling smiley.

     

    no a nedávno jsme šli odpolko se psem na procházku do lesa, došli do místa, kde fakt nikdy nikdo široko daleko a vidíme tam stát auto našeho kámoše. Aby šel na houby nebo tak něco, to u něj fakt nehro. Tak nás napadlo jen jediný... Manžel je taková bestie, že došel až k tomu autu, ten kámoš zrovna v tu chvíli zvedl hlavu (do té doby nebyla vidět, takže vám dojde, že tam NESEDĚL smiling smiley, ale měl docela jinou polohu) a během vteřiny se prý z auta ozýval bouřlivý smích - JEHO  a JEJÍ. A manžel došel zpátky ke mě a povídá: No, je to on...! a šli jsme dál. jo, a nejlepší byl syn, kterej říkal: já chci říct strejdovi ahoj!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 21:24
     

    Tak takhle já jednou skončila v autě ve městě a přímo pod rozsvícenou lampougrinning smiley Radši ani nemyslím, kdo všechno šel okolosmiling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 21:29
     

    Za svobodna nebylo nějak kde...tak jsme taky vymýšleli pikantní místa. Nejlepší byl polorozpadlý zámeček u nás na vsi. Lezlo se tam po jakéms takéms lešení do prvního patra, oknem. Tam byly probořené stropy, takže po zbytku schodiště nahoru do druhého patra. To vše s dekou v podpaží. grinning smiley

    V zámecké zahradě pak zřídili letní kino, čímž nám zkazili plány, neboť do druhého patra začala chodit místní omladina na nepřístupné filmy (bylo krásně vidět na plátno).grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 21:32
     
    Tak jednu zříceninu už mám také za sebou - velká rychlovka na věži, dříve než vystoupají ostatní turisti
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 23.11.2006 23:26
     

    Anavi napsal(a): ------------------------------------------------------a nejlepší byl syn, kterej říkal: já chci > říct strejdovi ahoj!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     

    grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileythumbs down

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 24.11.2006 08:14
     

    teda ve věži už to mám taky za sebou, ale zřícenina???

    příští víkend jedeme na výlet na Moravu, tak kouknu do mapy, jaké památky navštívímespinning smiley sticking its tongue out

     

    jinak sem si vzpomněla, když naši  dávali na chatě  "skelnou vatu"  a my jsme si rozložili deku na zemi, pak jsme se drbali jak když máme blechy...

    Anavi to pupendo sme taky chtěli dělatgrinning smiley

    jinak přítel vymýšlí zvláštní místa i pro focení, takže v noci fotit akty u regálů v Tescu taky stojí za to

     

    já většinou šílenosti nevymýšlím, ale vždycky se nechám strhnout

    nedávná moje blbost byla lézt na pískovcovou stěnu bez zajištění, v kraťasech a tričku a krátce před deštěmsad smiley

    a to všechno ze zvědavosti co je tam nahoře, co je dole sem se dozvěděla fofrem a už nikdy více....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 24.11.2006 09:30
     
    terko, jedno potěší - jsi mnohem větší šílenec, než já smiling smiley!!!
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 24.11.2006 14:22
     

    to mě má těšit?yawning smiley)

    musím si to ale začít psát, vzpomenu si na desetinu toho, co bych chtěla...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Udělali jste v životě nějakou "šílenost"?

    Datum: 24.11.2006 15:09
     
    ne, to těší mě!!! smiling smiley smiling smiley
     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.