čtvrtek 28. března, 21:26 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Chorvatsko
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Chorvatsko
Diskutujte! Podělte se se svými přáteli o zážitky z cestování, a nebo naopak získejte cenné rady před vaší cestou!
 
 
 
 
Autor: chorvatsko
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Ubytování v Chorvatsku

Datum: 31.05.2006 10:31
 

Přeji dobrý den všem příznivcům Chorvatska. Tak kam letos pojedete na dovolenou? Bude to Makarska, Omiš či snad někam na Istrii? Doporučte Vaše nejoblíbenější letovisko  !

 

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil chorvatsko (31.05.2006 11:09)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: vanbee
    Status: nováček

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 08.06.2006 15:38
     

    no, my přemýšlíme o Pisaku (kousek od Omiše). Nevíte o tom někdo něco?

    Jinak moc hezky je v Promoštenu a okolí :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ubytování v Chorvatsku

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 10.11.2006 11:48
     
    My jazdíme na Hvar-vrelo doporučujem.Pokial jazdíte súkromne do apartmánov ,tak velmi dobrý výber je na [www.adriatic.hr]   Je to chorvátská cestovka a máme s ňou dobré zkúsenosti.
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 21.02.2007 13:27
     

    pri vybavovaní tohoročnej dovolenky som narazila  na nové stránky vyhladávačov pobytu,tak ich sem vložím

     

    [www.adriadatabanka.com]

     

    [www.adriatica.net]

     

    A moje obľúbené,ideálne pre beznádejných romantikov a introvertov

     

    [www.touristagency-lori.hr]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 21.02.2007 16:41
     
    My jezdíme hrozně rádi na Pag s brněnskou cestovkou Mráz-Přikryl. Žádné hogo-fogo. thumbs down
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 21.02.2007 16:50
     

    Majko,hodila jsem si do googlu Mráz-Přikryl a našlo mi:

    První mráz přikryl jezero v Bradavicích svým ledovým příkrovem

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jan Krobot

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 03.03.2007 19:19
     
    Typ na ubytování v Chorvatsku [www.brela.ic.cz]
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 04.03.2007 23:01
     

    Mimice - vhodné pro rodiny s dětmi, jinak tam chcíp pes, takže pro mládež, která se chce bavit, bych to rozhodně nedoporučila. Poprvé jsme se tam jeli podívat s ještě ne manželem jen tak na návštěvu, když tam byl na dovče brácha. Byli jsme svobodní a mě to místo připadalo naprosto šílený...! Když se nám narodilo mimčo, tak jsme tam vyrazili a druhý rok nato znovu, do stejného místa. Jo, pohled na věc se mění! smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kikísek

    Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 04.06.2008 14:32
     

    Já všem doporučuji Bašku na ostrově Krk. Krásné malebné městečko,ochotní lidé,spoustu krásných hotelů a apartmánů. V hotelu Corinthia si určitě přijdou na své milovníci snídaní na vidličku (párečky,klobásky,omeletky,smaž.vajíčka ale i zelenina,müslli,buchty,housky,marmelády,nutely,máslo,sýr,šunka,saláty,zákusky,apod.) a vynikající večeře v podobě těstovin,ryb,omáček,karbanátků,řízečků,hranolek,brambor.kaše,rýže,hovězí,vepřové,kuřecí,jehněčí,plody moře,ke všemu zeleninové a těstovinové saláty a různá dušená zelenina (hrášek,mrkev,kukuřice...) a úžasné zákusky - pudinky,ořechové dortíčky,ovocné dortíčky s želé,zmrzlina,prostě na cokoli si vzpomenete. Mimo to jsou tam vždycky k večeři dva druhy jídel pro vegetariány. Pití k večeři si musíte koupit,ale je velký výběr a k snídani klasicky kakao,káva (latté,kapučíno...),mléko,různé druhy čajů a opravdu vynikající ovocné džusy (ne takový ty barevný,který vypadají jako vylouhovaný Bonpari,který mají všude jinde,prostě klasicky vynikající pomerančový,jablečný a grepový).

    PROSTĚ TO MŮŽU VŠEM DOPORUČIT - úžasná pláž (2 km) a hlavně čistá,denně na ní chodí lidé prodávající kukuřici,blízko k hospůdkám na osvěžení a zmrzlině,jsou tam tobogány,sprchy (1 KN),záchody,skákadla do vody (cca 7 m),nádherná voda a když se vám poštěstí jsou i obrovský vlny. Do Bašky jezdím již pátým rokem a zatím se mi tam vždy líbilo... smiling smiley thumbs down Oproti tomu Njivice...thumbs up

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 04.06.2008 21:53
     


    Majka napsal(a):
    My jezdíme hrozně rádi na Pag s brněnskou cestovkou Mráz-Přikryl. Žádné hogo-fogo. Majko, kam jsi mě to hodila? A tvůj paleček mě ještě ke všemu skočil do textu a já ho tam nechci. Nebo jsem skočila já do tebe?thumbs down
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 04.06.2008 21:55
     


    Evana napsal(a): jo skočila jsem ti do toho. Majčí promiňgrinning smiley


    Majka napsal(a):
    My jezdíme hrozně rádi na Pag s brněnskou cestovkou Mráz-Přikryl. Žádné hogo-fogo. Majko, kam jsi mě to hodila? A tvůj paleček mě ještě ke všemu skočil do textu a já ho tam nechci. Nebo jsem skočila já do tebe?thumbs down
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 04.06.2008 21:59
     
    Ty mi můžeš skákat kam chceš, fakt love smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 22.03.2009 20:58
     

    Já jezdím na loď, která startuje v Trogiru. A pak ještě pár dní ve vesničce Svatý Juraj v soukromí. Oboje bezva. Věra

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 22.03.2009 21:57
     

    Spike,to jazdíte na jachtu? Plachetnicu? Prenajímate aj kapitána?

     
  • Autor: TenQ
    Status: nováček

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 14.04.2009 18:28
     

    Pomozte obohatit fotogalerii na serveru [www.best-last-minute.cz]

    Každý měsíc losují jednoho z aktivních uživatelů, který následně získá atraktivní ceny.

    Snaží se vybudovat zajímavou cestovatelskou komunitu,
    a rozvinout diskusi o cestování. To všechno proto aby lidé věděli
    kam za krásnými místy, na co si kde mají dávat pozor a co je může v dané zemi potkat.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Chorvatsko (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.