čtvrtek 28. března, 14:46 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Chorvatsko
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Chorvatsko
Diskutujte! Podělte se se svými přáteli o zážitky z cestování, a nebo naopak získejte cenné rady před vaší cestou!
 
 
 
 
Autor: chorvatsko
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Ubytování v Chorvatsku

Datum: 31.05.2006 10:31
 

Přeji dobrý den všem příznivcům Chorvatska. Tak kam letos pojedete na dovolenou? Bude to Makarska, Omiš či snad někam na Istrii? Doporučte Vaše nejoblíbenější letovisko  !

 

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil chorvatsko (31.05.2006 11:09)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 12.07.2009 14:20
     
    dsc_0010.jpg
    anny napsal(a):

    Spike,to jazdíte na jachtu? Plachetnicu? Prenajímate aj kapitána?


    Zapomněla jsem ti odpovědět. Jezdíme na loď s kapitánem. Loď je pro cca 25-30 lidí. Objednává to kamarádka už 17 let soukromě. Tedy domluví termín s kapitánem hned na další rok, dá dohromady lidi a pak jedem. Kapitán nemá starosti, jak loď naplní, a my zas víme, s kým jedem. Včera v noci jsme se vrátili z týdenní dovolené na této lodi. Vždy kousek plujem a pak nám kapitán zastaví v přístavu, kam si zajdem na kafíčko a zmrzlinu. Občas v přístavu na lodi i nocujem, ale radši jsme někde v pusté zátoce, kde je klid a můžem se koupat do noci i brzy ráno. To mám nejradši, skočit do vody ještě před snídaní, hladina je úplně klidná, všechno spí a já si plavu kolem lodi. Na lodi máme plnou penzi. Vaří tam vždy jen jeden kuchař a zatím vždycky výborně. Na obrázku je "naše" loď před startem z Trogiru, kam se po týdnu zase vracíme. Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (27.07.2009 06:37)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Ubytování v Chorvatsku

     
     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 07.08.2009 10:27
     

    Teeeda dovolená no lodi, to musí být fakt paráda thumbs down

    My teď právě plánujeme dovču do Chorvatska s malým prckem. Pro malé dítě se nám to zdá vhodné v Bašce na Krku. Teď ,když jsem si přečetla příspěvek od Kikíska, se mi tam chce ještě víc smiling smiley Zatím jsem ale ve fázi, že hledám přes net ubytování, a to chceme jet už příští týden.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 07.08.2009 12:20
     

    Hmmm..V Baške sme boli. Viem,že je spústa ľudí úplne unesená Baškou,ale já už tam viackrát asi nepojdem. Výhodu je je blízkosť,dobrá sieť turistických značených chodníkov (teda pokial neležíte len u mora). Nevýhodou strašná masa ľudí. Já takéto hromadné nájazdy na pláž nemám rada,ale niekomu to vobec nevadí,alebo to naopak vyhladávajú. Mimochodom v Punate u prístavište,ale nie úplne u mora,ale medzi domami je domáca komoba s úúúplne najlepšími,super-truper chrumkavými kozicami (sú ako škampy,ale menšie).Tak na tie by som si zašla znova. winking smiley 

    Centrálná pláž v Baške je pre prcka OK,postupne sa svažuje,len keby tam nebolo toľko ľudí.Ale možno v tom vašom termíne to bude volnejšie.Tak si to pekne uži! thumbs down

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 07.08.2009 12:34
     

    Dík za reakci. Je fakt, že davy lidí na pláži taky nemusím, vždy jsme volili spíš odlehlejší místa a hlavně skaliska a přírodu kolem. Ale teď vybírame, aby to bylo hlavně vhodné pro malého, takže hledáme něco blízko od domova (je to naše první delší cesta malým) a pak hlavně pláž s pískem a postupným vstupem do vody, což je v Chorvatsku dost problém. Říkala jsem si, že když se nám ta hlavní pláž nebude líbit, třeba popojedeme na koupání někam jinam, pokud bude kam smiling smiley No uvidíme, ještě pořád rozmýšlíme a vybíráme.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 07.08.2009 12:41
     

    Pokial budete mobiliný,tak doporučujem preskúmať okolie Starej Bašky. Pobrežie je tam "divokejšie",romantickejšie,ale medzi skalami sa dajú nájsť malé plážičky s oblázkami.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 13.08.2009 20:23
     
    peefko napsal(a):

    Dík za reakci. Je fakt, že davy lidí na pláži taky nemusím, vždy jsme volili spíš odlehlejší místa a hlavně skaliska a přírodu kolem. Ale teď vybírame, aby to bylo hlavně vhodné pro malého, takže hledáme něco blízko od domova (je to naše první delší cesta malým) a pak hlavně pláž s pískem a postupným vstupem do vody, což je v Chorvatsku dost problém. Říkala jsem si, že když se nám ta hlavní pláž nebude líbit, třeba popojedeme na koupání někam jinam, pokud bude kam smiling smiley No uvidíme, ještě pořád rozmýšlíme a vybíráme.

    Pro rodiny s malými dětmi skutečně doporučuji Mimice. Když jsem tam jela v "plném rozpuku", kdy jsem toužila po ruchu, tak jsem si říkala, jak tam je mrtvo a co tam ti lidi celé dny dělají confused smiley . S příchodem dětí člověk ovšem taková místa ocení winking smiley thumbs down . Jednak o nich má daleko větší přehled, než když je hlava na hlavě a za další - večer jdou děti spát, tak se většinou žádné chození do večerního víru velkoměsta stejně nekoná. To jedno nebo dvě zmrzlinářství nám bohatě stačily.

    Ocenili jsme tam i dobrý přístup do moře.

     

    [emsaholidays.com]

    [www.omisinfo.com]

    [www.adria-island.org]

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (13.08.2009 20:28)
     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 13.08.2009 21:26
     

    Anavi, dík za tip, Mimice si poznamenám, třeba pro příště. Letos už je ale jasno, zítra totiž odjíždíme. Nakonec jsme vybrali Selce u Crikvenice, lidí tam asi bude taky dost, ale má tam být pláž vhodná pro děti, je to blízko z Čech a hlavně jsme tam sehnali ubytování s polopenzí v lastu za super cenu smoking smiley. Tak už se těším, jen to balení mě nějak nebaví winking smiley.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 13.08.2009 21:38
     

    Tak my taky zítra vyrážíme. Pojali jsme to trochu dobrodružně, pojedeme jen tak a kde se nám bude líbit, tam to zapíchnem. Ovšem máme alespoň plán. Vezmeme to k Zadaru a pojedem po pobřeží Biograd na Moru, Pakoštane, Pirovac, Šibenik. Někde tam zakotvíme. Akorát balit jsem ještě nezačala, se mi nějak nece. Ale já mám zabalíno za půl hodiny. Nějak to neřeším. Před třema rokama jsme byli na Pule v kempu v mobilhousu, pěkné, samá skála a útesy, to já mám ráda. Letos, kvůli dětem chceme zkusit nějakou kamínkovou, lépe ještě písečnou pláž.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (13.08.2009 23:03)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 13.08.2009 21:58
     

    Amee, přeji ti co nejhezčí a hlavně odpočinkovou!! dovolenou. Užijte si to a pohodu především!! flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Mishky
    Status: nováček

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 30.05.2011 10:51
     
     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Ubytování v Chorvatsku

    Datum: 29.06.2023 20:34
     
    20230627_103027.jpg
    Další fotografie:

    Letos jsem jela o něco dříve k moři a to do Chorvatska Podace, bála jsem se studeného moře, ale naštěstí se to dá i když bývá teplejší.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil maguska (29.06.2023 20:38)
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Chorvatsko (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.