úterý 16. dubna, 20:47 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Chorvatsko
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Chorvatsko
Diskutujte! Podělte se se svými přáteli o zážitky z cestování, a nebo naopak získejte cenné rady před vaší cestou!
 
 
 
 
Autor: lukrea
Status: nováček

Chorvatsko hranice

Datum: 19.06.2007 12:26
 
Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,zda někdo po 1.září cestoval s dítětem do Chorvatska a měl ho pouze zapsané v občanským průkaze.Mám strach z toho,že nás nepustí přes hranice.Dali jsme udělat pas,ale musíme čekat 14dní na ověření občanství a pak ještě 15 dní na pas.Prosím napište.Děkuju
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Chorvatsko hranice

    Datum: 19.06.2007 14:17
     
    lukrea: 14 dní na ověření občanství???? Mě to napsali na úřadě na počkání a když jsem požádala, že musíme brzy odcestovat, tak mi dětský pas udělali do čtyř dnů!!!! Zkus se s někým domluvit, třeba by to šlo dřív. Ale jinak si myslím,že dítě zapsané v pase je dostačující, to snad pas ani nepotřebuje.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Chorvatsko hranice

     
     
  • Autor: lukrea
    Status: nováček

    Re: Chorvatsko hranice

    Datum: 19.06.2007 15:03
     
    Moje ségra se tomu taky divila,že to trvá tak dlouho,protože v Liberci jí to vystavili taky na počkání.Brno je asi vyjímečný:-),až je to děsný.Mám jí jen v občance,tak myslíš že by to mělo stačit?Jinak děkuju za odpověď a informaci.
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Chorvatsko hranice

    Datum: 22.06.2007 05:38
     
    Vloni mě to stačilo,mam ji zapsanou v pase,takže letos to bude určitě stačit také,informuj se však na pasovém a budeš mít jistotu.Hezkou cestu
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Inovak

    Re: Chorvatsko hranice

    Datum: 19.05.2008 14:50
     
    Dobrý den,nikde se nemůžu dočíst,zdali pro cestu do Chorvatska stačí občanský průkaz pro 17 letou dívku nebo jeli nutný pas.Máte někdo zkušenost?Děkuju
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jajka

    Re: Chorvatsko hranice

    Datum: 30.05.2008 10:53
     
    Pokud pojede s rodiči, tak stačí občanka. Jinak musí mít pas a nově souhlas rodičů.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    IIvetka

    Re: Chorvatsko hranice

    Datum: 11.06.2008 19:06
     

    Dobrý den, nikde se pořádně nemůžu dočíst, zda-li stačí jet do Chorvatska jen na občanku, jedu tam přes cestovní kancelář už za týden, a domnívala jsem se, že mi už stačí jenom občanka. Tak se chci na to zeptat, zda-li se obejdu již bez pasu.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Chorvatsko hranice

    Datum: 11.06.2008 19:20
     

    o cestování nezletilých je zde: [www.chorvatsko.cz]

     

    o pasech a občankách je zde: [www.chorvatsko.cz]

     

    je to bráno odsud: [www.chorvatsko.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Inovak

    Re: Chorvatsko hranice

    Datum: 29.06.2008 17:44
     

    Informuji ostatní,kteří se chystají na cestu.Právě jsem se vrátila s rodinou a 17 letou známou a všichni jsme použili na hranicích občanku bez problému.Ani nechtěli vidět potvrzení od nezletilé.Všem příjemnou dovolenou!

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ivan

    Nejvýhodnější trasa

    Datum: 18.08.2009 18:21
     

    Zdravím,

    můžete nám někdo poradit nejvýhodnější (čas/silniční poplatky) cestu na sever Chorvatska na Krk? Děkuji.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Chorvatsko (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.