čtvrtek 28. března, 19:49 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Chorvatsko
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Chorvatsko
Diskutujte! Podělte se se svými přáteli o zážitky z cestování, a nebo naopak získejte cenné rady před vaší cestou!
 
 
 
 
Status:

Podgora

Datum: 14.07.2012 06:59
 
V srpnu jedu na Makarskou do Podgory, poradite nekdo, kam na vylety, co urcite videt, cemu se vyhnout? Jedu busem, takze budu pri vyletech budu odkazana na vlastni nohy a mistni dopravu. Nevite jestli odtud jezdi treba nejaky bus do Splitu? Moc dekuji za vase rady a tipy! flower please smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 08:47
     

    Ahoj, je to uz 29 let, co jsem byla taky autobusem v Podgore. Ach jo. eye popping smiley Co si jeste pamatuji, tak autobusem se dalo tehdy dojet vsude, byla jsem v Dubrovniku, ve Splitu, kamoska paj jela snad jeste do Mostaru (mne se nechtelo). Odjizdely jsme z Makarske. To je kousek od Podgory.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Podgora

     
     
  • Status:

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 17:23
     

    grinning smiley jejda, to jsem ještě nebyla na světě grinning smiley tak doufám, že vzhledem k tomu, že tam jezdí mraky lidí busem, tak tam snad nějaká místní doprava bude fungovat winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 18:11
     

    Jejda a proc by nemela? winking smiley

     
  • Status:

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 18:36
     

    Dělám si srandu winking smiley do Chorvatska jedu poprvé a navíc jsem nikdy nebla no dovče autobusem, takže vlastně vůbec nevim co mě čeká grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 18:53
     

    ejko, v Podgoře je nádherně a busem, tedy místní dopravou se dostaneš jak do Splitu, Makarske, tak i do Dubrovníku.... a navíc když si zajdeš do kempu na pláži k některé cestovce (mají v kempech své stany s nabídkou zájezdů)... v Podgoře má myslím v kempu stan CK Viktoria, tak tam najdeš širokou nabídku různých zájezdů a výletů,.. buď lodí nebo busem, nebo i mikrobusem.

    Ať se ti tam líbí a dej potom vědět, jak jste se měli, přeji šťastnou cestu a hezkou dovolenou flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status:

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 19:08
     

    Děkuju, přesně tuhle informaci jsem potřebovala flower smiley Určitě po návratu napíšu a zahltím week i pár fotkama, ještě jednou díky!

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 19:13
     

    není zač, rádo se stalo.... my v té lokalitě trávili hodně svých dovolených, mám to tam ráda spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 19:16
     

    ejko, šťastnou cestu, hezkou dovolenou a moře zážitků. Hmmm hned bych jela s váma

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 19:45
     

    Skrbli,taky jsem si to tam zamilovala. love smiley Porad si rikam ze se tam jeste nekdy podivam a zatim mi to nevyslo.

     
  • Status:

    Re: Podgora

    Datum: 14.07.2012 20:08
     

    lostris děkuji, strašně se těším - vždy jsem trávila dovolené s někým (což znamená jisté omezení) tahle bude první, kde budu sama a budu tak svým pánem winking smiley

     
  • Status:

    Re: Podgora

    Datum: 28.08.2012 10:58
     
    p8180006.jpg
    Další fotografie:

    Měly jste pravdu, Podgora je ÚŽASNÁ love smiley. Pro potěchu oka a oživení Vašich vzpomínek dávám pár fotek flower smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Podgora

    Datum: 28.08.2012 11:18
     

    Parada! A jak jsi se tam nakonec tedy dopravila?

     
  • Status:

    Re: Podgora

    Datum: 28.08.2012 11:21
     

    Busem s cestovkou, a na výlety jsem využívala lodní a bus dopravu grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Podgora

    Datum: 28.08.2012 13:24
     

    ejko, krásné fotky a užila jsi si určo báječnou dovču. Vítej zpět a hoď ještě nějaké foto, pro nás, co sedíme doma na p*deli. angry smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Chorvatsko (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.