pátek 19. dubna, 21:06 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:

Tyčový mixér - RECEPTY

Datum: 25.12.2009 17:30
 

ahoj hospodyňky,

obracím se na Vás s prosbičkou o recepty, při kterých lze využít tyčový mixér please smiley. Určitě máte spoustu tipů na různé pomazánky, dipy, omáčky a další mlsky, které lze s tímto přístrojem připravit, a se kterými se určitě rády pochlubíte novopočeným majitelkám "TYČÁKU" grinning smiley

díky ! flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 26.12.2009 10:44
     

    A čím mixuješ třeba zeleninu do svíčkové?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 26.12.2009 10:49
     

    Anavi svíčkovou dělám ze sterilizované zeleniny, chtějí svíčkovou na kyselo ne sladkou. Takže ta se krásně rozvaří samawinking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 27.12.2009 14:15
     

    Mám taky ten multifunkční a je to po pekárně další strojek, který fakt využívám. Kromě toho co tu již bylo uvedeno v něm dělám i strouhanku a naši třeba všechny možný pomazánky...to spíš ale všechno s tím sekáčkem.

    Klasický tyčák používám asi nejvíc na dýňovou polévku a jiné krémove dobroty....jo a taky na bramborovou kaši, neb nic jiného doma nemáme. Jen jsem vždycky v šoku co to s tou kaší udělá. Zkoušeli jste to někdo? je to lepidýlko jedna radost, ale nám tak chutnágrinning smiley Lenka Požárová taky vydala knížku což takle dát si tyčák, měla jsem na ni spadeno ale nedala se samostatně koupit, jen s tyčákem od jisté značky, která si zaplatila i tu kuchařku. Stejně tak jako letos Figaro...což takhle dát si čokoládu mls smiley ale to už jsem zase uplně někde jinde eye rolling smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 27.12.2009 14:29
     

    Tak já dělám taky br. kaši a už se těším na všeljaký dobrůtky pro mimí winking smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 27.12.2009 19:48
     

    taky mám "multifunkční"... a používám ho hodně často - všude, kde je potřeba něco umixovat, ušlehat, usekat najemno... naposledy jsem s ním mixovala dýně na polévku nebo sekala mandle na cukroví...

     
  • Status:

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 27.12.2009 20:26
     

    SUEE: no já právě mám tyčák té jisté firmy i s onou kuchařkou grinning smiley a ty recepty mě teda absolutně nenadchly, tak proto sem zakládala tuhle debatku winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 28.12.2009 11:17
     

    Fakt? eye popping smiley tak to jsem prekvapena, ja ji mam jako kucharku moc rada, ne ze bych vsechny jeji recepty zkousela, ale hrozne se mi ty kucharky libi, jak je to napsane, nafocene a tak winking smiley To jsou k nepouziti nebo proc se ti nelibi?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 28.12.2009 11:38
     

    Mám tyčový s miskou a nástavec na sekání. Používám často mixer, metlu na šlehání, ale sekací nástavec ne, protože jsem kdysi podlehla TV reklamě a koupila jsem si ultimate chopper nebo jak se to jmenuje a s ním dělám naprosto vše, co se musí rozsekat či rozmixovat a dokonce během pár vteřin mám i namletý mák (všechno těma nožíkama.) Nechápu, jak je to možný, protože sekací nástavec od tyčového mi připadá stejný i stejně položené nože a s tím se teda nechytám ano náhodou. Chopper jsem si kdysi pořídila, abych měla na rozsekání ledových kostek do míchaných nápojů a nakonec ho na to nepoužívám, páč se o něj bojím, že bych ho doničila.

    Jak to, že mi připraví mák stejně dobře, jako mlýnek, tomu nerozumím confused smiley a trvá to jen pár sekund, pár zmáčknutí knoflíku.

    Hele, nedělám tomu reklamu. Oni jich prodávají různé TVshopy víc, ale na jiné typy ženské nadávají. Tak nevím

     
  • Status:

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 28.12.2009 21:16
     


    suee napsal(a):

    Fakt? eye popping smiley tak to jsem prekvapena, ja ji mam jako kucharku moc rada, ne ze bych vsechny jeji recepty zkousela, ale hrozne se mi ty kucharky libi, jak je to napsane, nafocene a tak winking smiley To jsou k nepouziti nebo proc se ti nelibi?

     

    SUEE zas tak tragické to není grinning smiley jen sem čekala něco jiného, takového obyčejnějšího českého winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 28.12.2009 21:59
     

    Myslím, že ani žádnou nepotřebuješ..Prostě, tam kde se má něco namlít, nasekat, či pokrájet..použiješ tyčák..Já teda všechno dělám asi v něčem podobném co má Drahuška. Tyčový nástavec mám u starého eťáckého šlehače..ten už používám jen málo..Pořád ale třeba když vařím marmošku, tak ovoce nemelu,ale jak se rozvaří, tak pomixuju rovnou v kastrole. Taky s ním dělám zmrzlinu..Zmrzlé ovoce zaleju smetanou a rozmixuju.. mls smiley

     
  • Autor: Kaja91
    Status: nováček

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 22.01.2017 14:04
     

    Tyčák už vůbec nepoužívám od té doby co mám Vitamix.

     
  • Status: nováček

    Re: Tyčový mixér - RECEPTY

    Datum: 29.03.2017 21:43
     

    Tyčák já bych už nepořizovala. Vše co dokáže tyčák, dokáže i stolní a to ve vyšší kvalitě. Já mám doma mixér Vitamix. Chválím všude, kudy chodím.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.