úterý 19. března, 11:40 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Keramika
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky > Keramika
Diskutujte! Keramika, glazury, smalt a další..
 
 
 
 
Autor: Aberdeen
Status: nováček

tvoření

Datum: 23.04.2008 21:29
Hodnocení kategorie "Keramika": 5
 
vivi_149.jpg
Další fotografie:

Ahojda. Mým největším koněm je všechno možné tvoření ale hlavně dekorace do bytu, šití a keramika které se věnuji už osm let (od 1. třídy) Je mi 14 ale ráda bych si s někým na toto téma popovídala, předala a nabrala zkušenosti a inspiraci.smiling smiley Díky za všechny rady.thumbs down

 

P.S.: Mojí tvorbu můžete shlédnout na Aberdeen.blog.cz

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: tvoření

    Datum: 04.05.2008 12:59
     
    Ahoj už jsem ti písla na blog určitě se ozvi kámošek tvořilek není nikdy dost.
     
  • Autor: Reklama

    Re: tvoření

     
     
  • Autor: Aberdeen
    Status: nováček

    Re: tvoření

    Datum: 08.05.2008 21:02
     
    Boboci díky moc za komentáře na stránkách a za ochotu si povídat.smiling smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: tvoření

    Datum: 25.05.2008 00:29
     
    Aberdeen thumbs down Se mnou si moc o svém koníčku nepopovídáš (jsem výtvarně hodně nenadaná - přímo nešikovná ) ale tvoje výtvory jsou moc hezké . Každého kdo něco podobného dokáže upřímně obdivuji . Těším se na další fotky z tvé tvorby .
     
  • Status:

    Re: tvoření

    Datum: 25.05.2008 01:09
     
    V tvém tvoření je výtvarno, snad se ti ozve i Stano, krásné stvoření, pro něhož je tvoření krásna přirozeností.
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: tvoření

    Datum: 26.05.2008 22:57
     
    Jeníku love smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Stano (26.05.2008 22:59)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: tvoření

    Datum: 26.05.2008 23:04
     
    Aberdeen, Honza to řekl přesně, z tvé práce kouká výjimečný smysl pro krásu a řekla bych výtvarnou poezii, zvlášť z té keramiky. Projdu to ještě důkladněji, teď ti chci jenom poradit, aby sis fofrem na svém blogu opravila tu strašnou hrubku ve slově "vítejte" winking smiley.
     
  • Autor: Aberdeen
    Status: nováček

    Re: tvoření

    Datum: 29.05.2008 20:25
     
    Stano omlouvám se za svou hrubou chybu hned v úvodníku, protože jsem to psala na odchodu narychlo a nezkontrolovala si co jsem napáchala. Jinak vám všem velmi děkuji za tak úchvatnou chválu. smiling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: tvoření

    Datum: 30.10.2008 12:49
     

    [url]

    ;feature=related[/url]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: tvoření

    Datum: 27.11.2008 09:09
     
     
  • Status: nováček

    Re: tvoření

    Datum: 13.01.2009 09:35
     

    Mrkněte... [www.keramikanos.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Libuška

    Re: tvoření

    Datum: 08.03.2009 18:23
     
    Srdečně Vás zveme na Kladenské velikonoční trhy aneb „JARMARK ŠIKOVNÝCH RUKOU“, který se koná dne 28.3.2009 od 10,00 do 16,00 hodin ve 2. Základní škole Zdeňka Petříka 1756 - Stará Amálka, Kladno, budova vpravo - Sever. Pokud máte zájem prezentovat své výrobky či zboží, přihlašte se na mail - libuse76@centrum. cz, a to do 15.03.2009. Poté obržíte bližší informace.
    Po tomto termínu přijímáme přihlášky pouze v případě, nebude-li naplněna kapacita trhů. Těšíme se na spolupráci! Líba Vičíková (www.libuska.wbs.cz) a Vlaďka Burantová (www.fialkyvladka.wbs.cz)
     
  • Autor: akdalV
    Status: nováček

    Re: tvoření

    Datum: 03.05.2009 21:45
     

    Všechny zdravím flower smiley, dovolte, abych se taky připojila. Mým největším koníčkem je balení dárků, přáníčka technikou pergamano, Tea Bag Folding, něco posílám

     

    [www.fialkyvladka.wbs.cz]

     
  • Autor: DomcaMK
    Status: nováček

    Re: tvoření

    Datum: 21.10.2014 19:56
     

    Ta keramika je super, akorát mi to nikdy nešlo. Já ráda tvořím šperky, kupuji z e-shopu komponenty a doma vyrábím náušnice, náhrdelníky pro své blízké. Mně vždy ručně vyrobený dárek potěší nejvíc, ať je to cokoliv smiling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: tvoření

    Datum: 06.11.2014 20:55
     

    love smiley Hanelka thumbs down

    [plus.google.com]

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Keramika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.