čtvrtek 28. března, 22:59 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Založte si eDeníček! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Tulák se vrací

Autor: Blb
(Jan Kunc)
-
Datum: 06.10.2011 15:36
 

Dobrý den, tak mně tady máte. Kde jsem byl? Pořád ve svém bytě, ven jsem vylézal jen s Tobískem a také do Thomayerky na operaci kýly. Mezi lidi se mi vůbec nechtělo, až kamarádka Iveta mě donutila vykonat několik dobře placených vyjížděk jejím autem. Sehnala takový melouch a potřebovala pomocníka. Práce spočívala v kontrole pokladních v super a hypermarketech Albert. Zpočátku jsem to odmítal, protože ty megakoloniály nenávidím, ale pak jsem podlehl. Projevila se tak moje životní a zásadní chyba - lehce podléhám. Babám obzvláště. Nakonec jsem nelitoval, toulal jsem se po městech českých, většinou jsem už někdy v nich byl, ještě jako člen filmového štábu Krátkého filmu Praha. Kdyby nám ještě Ahold platil noclehy jako to dělával Kraťas, bylo by to úžasný. Ale i tak jsem si zavzpomínal na dobu, kdy jsem ještě netušil, že stáří stojí za hovno. Včera jsem zase nanečisto umíral, i kremace začala malým plamínkem, který jsem uhasil, protože jsem nechtěl být spálen za živa. Uvědomil jsem si také, že příště už to nemusí být nanečisto a že dokud jsem ještě schopen, musím navštívit Week, kde jsem dlouho nebyl. Nebudu psát důvody proč, někteří by to mohli brát jako výmluvu, a tak jsem prostě zase tady a když mne nepošlete do prdele, tak se dovolím ještě někdy ukázat.
Váš tulák BLB

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (06.10.2011 15:38)

 

Galerie: Klikněte pro zobrazení
počátek autokremace.jpg tričko.jpg
 

Komentáře a názory

 
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Hanule - expert
    Datum: 06.10.2011 16:09
     

    Kam bychom tě posílali, když máš právě období, že prostě můžeš být i tu. smiling smiley flower smiley

    A neměj strach, je nás tu myslím dost, kteří rozumí i bez vysvětlování.

    Vítej zpátky, Jeníku.

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Evca - expert
    www.evciny-stra..
    Datum: 06.10.2011 17:36
    Hodnocení příspěvku "Tulák se vrací": 5
     

    Honzíku,doufám,že někdy budeš dělat i kontroly v Tescu,pak si dáme na rampěsmoking smiley

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: anny -
    Datum: 06.10.2011 18:07
     

    Honzíku,vítaj doma! Mal by si nám dať svoj itinerář a melouch v Albertě spojiť s návštevou vždy nejakej weekařky. Bol by si niečo ako naša spojka.
    já už to vidím v žiarivých farbách- presúval by si medzi mestami,za autom prívesný vozík ,v ňom výmenné rastliny.

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Vladka - expert
    Datum: 06.10.2011 19:22
     

    Je to dost, že jsi se zase ukázal.Vítej zpátky smiling smiley

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Majka - moderátor
    www.majkaj.webg..
    Datum: 06.10.2011 19:35
     

    No to je dost. Když tě tak s láskou vítá i Evča, tedy tvoje potenciální oběť kontrolního napadení, tak jistě chápeš, že jsi tu doma. flower smiley

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Blb
    (Jan Kunc)
    -
    Datum: 06.10.2011 22:57
     

    Holky moje zlatý, děkuji vám za milé přivítání. Snad bude zase sranda. Život bez ní stojí za hovno.

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Hanule - expert
    Datum: 06.10.2011 23:52
     

    To jo. Nic vtipného zriovna nemám skladem. Ale to přijde. smiling smiley

     

    Noční dilema

     

    je padesát dva týdnů

    do roka

    přehnané klást si

    stejnou otázku?

     

    život je rýha místy

    široká

    kam ze dne na dno

    padlo pár oblázků

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (06.10.2011 23:58)
     
  • Re: Tulák se vrací

    Datum: 07.10.2011 13:54
     

    No konečně, ty seš ale nevěrník. Hele když je chlap nevěrnej jedný babě dá se to pochopit, ale bejt nevěrnej babinci to je dost o hubu nemyslíš? Dost riskuješ, víš o tom?

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Blb
    (Jan Kunc)
    -
    Datum: 07.10.2011 15:53
     

    Jájíčku, nebij mě, já jsem nevinnej....... To všechno vy, baby!

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: hespa - expert
    Datum: 07.10.2011 21:15
     

    flower smiley flower smiley Vítám tě zpátky domaflower smiley flower smiley

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Missi - expert
    Datum: 07.10.2011 21:26
     

    No to je dost, že si se ukázal! Nevěrníku nevěrnej !! Někde si honíš i s Tobískem zajíce a na zdejší babinec hážeš bobek. A to jsem tě považovala za nej mužskýho na Weeku ..... na prdel zasluhuješ a na holou !! Jestli opět zmizíš na půl roku, tak za tebou osobně dojedu a trest vykonám winking smiley .

    Tak šupajdi do diskuzí, bylo bez tebe smutno! flower smiley

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Blb
    (Jan Kunc)
    -
    Datum: 07.10.2011 23:39
     

    Miško, kdybych věděl, že dodržíš slovo, nezapnu půl roku počítač. A moc by se mi to líbilo, v neděli končí můj rok a nový začíná až na Velikonoce.

     
  • Re: Tulák se vrací

    Datum: 08.10.2011 08:39
     

    Jeníčku bít Tě nebudem, ale smutno tu bylo, asi v tom byla nějaká mladší :-), což kolektivně chápem i když v průměru zase tak starý nebudeme .-). Konec konců u sousedů bývá travička zelenější, tak hlavně že seš zase na správné straně plotu. love smiley love smiley love smiley

     
  • Re: Tulák se vrací

    Datum: 08.10.2011 08:41
    Hodnocení příspěvku "Tulák se vrací": 5
     

    Já Ti nedala hvězdy, tak a teď budeš jak maršal Malinovskij :-)

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: Anavi - expert
    Datum: 08.10.2011 23:18
     

    Nedávno jsem se poptávala, jestli někdo neví, kde je ti konec... Tak jsem ráda, že jsem byla kýmsi nahoře vyslyšena a dorazil jsi zase mezi nás love smiley flower smiley

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: petr.pospisek -
    Datum: 09.10.2011 12:53
     

    Vítej nazpět, bylo nám tu smutno flower smiley

     
  • Re: Tulák se vrací

    Autor: drahus - expert
    Datum: 17.10.2011 06:18
     

    Honzíku vítej zpět flower smiley A koukej zase fotit. Už dlouho na to kašleš a my se nemáme čím kochat winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Co se jinam nehodí (Blog)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.