pátek 29. března, 02:25 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Truhlíky, květináče, nádoby

Datum: 21.04.2007 21:54
 

[www.lebis.cz]

[www.lebis.cz]

 

Musím říct, že mě zaujala ta žardiniéra na stojanu. Tam by se toho vešlo! winking smiley grinning smiley . Navíc mám jedno místo v zahradě, kam nelze nic sázet, protože pod tím vedou trubky k čemusi smiling smiley, tak bych tam mohla postavit ten osázený stojan a určitě by to vypadalo hezky!!! Budu si šetřit do prasátka.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 20
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 17.04.2012 19:53
     



    iriska napsal(a):

    holky mě ponoukáte....ale nekoupím, je to moc drahé......jo na to už nemámsad smiley sad smiley

    Odřeknout nemůžu, už jsem to objednala. Ale zase si říkám, nekupuje se to každý rok....je to jednou pro vždy ( pokud to nikdo neukradne) grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

     
     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 10:53
     

    Anavi, jak budeš mít čas, nahoď se ty fotky...díky winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 11:03
     

    marjanko, je to tak těžké, že to hned tak někdo neodvleče winking smiley tipy musím hodit z domova a nějak večer nestíhám...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 11:04
     



    beruskaNi napsal(a):

    ...holky,můžu přidat zajímavý TIP. smiling smiley

    Super květinová stěna s ohrádkou,170 x 90 cm.Te'd to jeden prodává na NETu,stačí prošmejdit...

     

    Hojky Martina


    to je potřeba dát i s odkazem a cenou winking smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 11:22
     



    Anavi napsal(a):

    marjanko, je to tak těžké, že to hned tak někdo neodvleče winking smiley tipy musím hodit z domova a nějak večer nestíhám...

    To je dobře, že je to těžké, alespoň to vítr nepřevrátí...Večer se budu těšit na fotky, už jsem to objednala, tak budu od Tebe opisovat, co do toho zasadím.... coffe smiley .

    Přijde mi to poštou, tak jsem zvědavá, jak to bude zabalené...ani nemám potuchy, jak je to vlastně velké... confused smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 15:54
     



    Anavi napsal(a):

    Marjanko, jen upozorňuji,že ten velký je opravdu velký smiling smiley. Kdysi jsem pro něj přijela na poštu malým autem a před poštou jsem vymýšlela asi dvacet minut, jak ho tam narvat. Ty kovové nohy pořád někde přebývaly smiling smiley. Ideální, kdyby ti to pošta nebo PPL mohly hodit až domů. winking smiley

    Tak mě je to jedno, když to pošlou domů, tak to převezme sousedka ( ta bude mít radost) a nebo si to nechám přivézt do práce a z tama si to odvezu autem domů. Mám sice malou Toyotu Yaris, ale má jen 2 sedáky a zbytek je obrovský kufr, kde se mi vleze MINIMÁLNĚ 15 pytlů hlíny grinning smiley grinning smiley . No a kdyby se to avi tam nevlezlo, tak mám ještě firemního Forda tranzita, a tam se vleze 100 takových stojanů..... grinning smiley grinning smiley . Tak že s tím si starosti nedělám... Hlavně aby už to bylo doma a nejlíp už osázené, ať se můžu kochat... grinning smiley love smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 19:00
     

    Marjanko - přijde postavit na terasu?

    Nezapomeň po osázení dát fotky smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 555 (18.04.2012 19:01)
     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 20:23
     



    555 napsal(a):

    Marjanko - přijde postavit na terasu?

    Nezapomeň po osázení dát fotky smiling smiley

    No jasně, to víš, že se pochlubím.... grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 22:20
     
    p1120668.jpg
    Další fotografie:

    na té poslední ten květináč už moc neuvidíš smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 22:29
     
    p1140055.jpg
    Další fotografie:

    na té první fotce je to ten vpravo - zarostlý bílou surfinkou a oranžovou millionbellskou

    na druhé je ten závěsný - moc ho už pod záplavou taky neuvidíš...

    potřebuju těch květináčů hodně - na terase se opravdu vždycky vyřádím, ale pak to zalejvání eye rolling smiley winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 22:31
     

    Anavi thumbs down , ty nás chceš zase navnadit, co? A sebe taky. winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 22:32
     

    Hlavně Marjánku flower smiley winking smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 22:48
     



    Anavi napsal(a):

    Hlavně Marjánku flower smiley winking smiley

    No tak to já jsem navnaděná už dávno!!!! Už je to objednané, tak jen vymyslet, co do toho dát...jdu podrobně študovat ty tvoje fotky grinning smiley coffe smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 22:54
     

    Anavi, kolik těch nádob vlastně máš?

    V té první kolekci fotek je pořád jedna a ta samá nádoba s kytkama? Je tam toho nasázené celkem hodně a vypadá to velice dobře...Mě totiž chybí nápady na osazování-taky nevím, jestli se kytky k sobě hodí a mají stejné nároky...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 18.04.2012 23:01
     

    Mám jednu, postupně jsem tam dala fotky ze třech sezon. Nejdřív jsem tam měla bílou surfinku a oranž.milionku, další rok jen bílou surfinku, rozchodník a vrbinu - ty jsou jen zelené a potom zase jinou bílou surfinku, ta už se tolik neplazila, ale zato hodně kvetla. Na letošek zatím žádný nápad. confused smiley 

    A jinak mám kolem spoustu dalších květináčů, ale tam není tolik hlíny a nejsou zamozavlažovací, tak se to v nich tolik nerozrůstá a to už mě tolik neba smiling smiley, když mám zkušenost s tímhle. Ale kvůli ceně zatím druhý neobjednávám, spíš investuju do toho závěsného.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.