středa 24. dubna, 01:04 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Truhlíky, květináče, nádoby

Datum: 21.04.2007 21:54
 

[www.lebis.cz]

[www.lebis.cz]

 

Musím říct, že mě zaujala ta žardiniéra na stojanu. Tam by se toho vešlo! winking smiley grinning smiley . Navíc mám jedno místo v zahradě, kam nelze nic sázet, protože pod tím vedou trubky k čemusi smiling smiley, tak bych tam mohla postavit ten osázený stojan a určitě by to vypadalo hezky!!! Budu si šetřit do prasátka.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 20
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 07.10.2011 15:12
     

    Zatím ti můžu posloužit jen osázeným. Najít něco v mým archivu je umění, ale pokusím se.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 07.10.2011 16:40
     

    Vladko tys talent na všechnothumbs down winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 07.10.2011 17:54
     

    Že jo? Asi ji adoptuju eye popping smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 07.10.2011 23:00
     

    Vlaďko, jsi šikula! thumbs down Věra

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 08.10.2011 09:46
     

    Právě jsem přišla o květináč, zvedl se takový vítr, že jsme letěla na balkon, abych ho uklidila, ale jak jsem otvěla dveře, už jsem jen viděla, jak padá. Zaplaťbůh, nespadlo to nikomu na hlavu, ale ani se mi nechce jít dolů, abych viděla tu spoušť.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 08.10.2011 10:27
     

    eye popping smiley no nazdar......mě takhle jednou spadl truhlík s muškátama vedle kočáru, to jsme ještě bydleli na městěsad smiley . Naštěstí se taky nic nestalo, jen šok pro všechny.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 08.10.2011 10:31
     

    Květník je na hadry, urejpla jsem jedno kytí, co by mohlo přezimovat a tímto jsem ukončila květinovou balkonovou sezonu. Jen v týhle kose odmítám něco venku dělat.

    Ono v tom místě se nikdo nevyskytuje, ale náhoda je blbec, že jo. Mohl si tam ustlat třeba nějaký bezdomovec.

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 21.10.2011 12:58
     


    gabca napsal(a):

     

    555 napsal(a):

    Ivčo, to je super inspirace.Mě se líbí (vzhledem, ale i pěnězma) [www.chinawal.cz]


    Jéé, holky, to je tady u nás.eye popping smiley Ale proč prodávají ty květináče 3 velikosti v sobě? Já bych osobně třeba brala 2, ale stejně velký. Půjdu to někdy omrknout a dám vědět, jak vypadají. Ale jestli oni v tom kamenným krámku nebudou mít jen ty matrace. Uvidíme....

    Ale každopádně, ty co sem dala Anavi, budou asi kvalitnější. Alespoň z fotek se mi zdá...


    Gabčo, nebyla jsi tam náhodou ?

    Já jen jak vypadají, pořád mám nutkání si je objednat smiling smiley

     
  • Autor: Kefidlo
    Status: nováček

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 04.02.2012 12:25
     

    [www.kov-art.cz]

    to aby nepadaly... smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 17.04.2012 15:22
     
    15516.jpg
    Další fotografie:

    Marjanko, mám tyto... ten široký už třetí seznou, ten visací od loňska - fota osázení případně dodám večer, abys měla představu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 17.04.2012 15:24
     

    Marjanko, jen upozorňuji,že ten velký je opravdu velký smiling smiley. Kdysi jsem pro něj přijela na poštu malým autem a před poštou jsem vymýšlela asi dvacet minut, jak ho tam narvat. Ty kovové nohy pořád někde přebývaly smiling smiley. Ideální, kdyby ti to pošta nebo PPL mohly hodit až domů. winking smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 17.04.2012 15:31
     



    Anavi napsal(a):

    Marjanko, mám tyto... ten široký už třetí seznou, ten visací od loňska - fota osázení případně dodám večer, abys měla představu.

    Díky moc, já vím, jak to vypadá, akorát jsem se dívala na lebišovy stránky...není to sice nejlevnější...Tak jsem právě uvažovala o té první na kovovém stojánku. Lebiš tam má ještě jednu, ta má vyšší stojan i květináč. Moc mě u obou láká ta šířka 40 cm.... thumbs down

    Ta závěsná taky vypadá moc dobře, tak nevím, jestli si ji mám vzít , nebo ne...

    Mám asi 5 samozavlažovacích květináčů- i když do nich se asi nevleze tolik vody. Navíc výhoda těch lebišových je, že je tam větší prostor pro hlínu... winking smiley

    Když já pořád jen utrácím za kytky... tongue sticking out smiley . Za chvilku budu na mizině.. angry smiley .

    Dnes jsem byla u Starkla a nakoupila balkonovky a hlínu, za chvilku jdu sázet.... mls smiley

     
  • Autor: beruskaNi
    Status: nováček

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 17.04.2012 16:47
     
    2168686920.jpg

    ...holky,můžu přidat zajímavý TIP. smiling smiley

    Super květinová stěna s ohrádkou,170 x 90 cm.Te'd to jeden prodává na NETu,stačí prošmejdit...

     

    Hojky Martina

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 17.04.2012 18:59
     

    Anavi, nezapomeň sem vložit fotky osázení nádob od Lebiše...jsem zvědavá, hledám inspiraci, právě jsem to objednala a ještě nevím, co bych tam dala.... confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Truhlíky, květináče, nádoby

    Datum: 17.04.2012 19:27
     

    holky mě ponoukáte....ale nekoupím, je to moc drahé......jo na to už nemámsad smiley sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.