pátek 26. dubna, 00:10 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Truhlařina - balza, vyřezávání, ...

Datum: 23.03.2007 21:54
 

Nevíte někdo, kde koupit balzu - třeba nějaký internetový obchod s modelářstvím. Nemůžu ji nikde sehnat, u nás v truhlářství snad ani nevěděli, co chci. Pořídila jsem si lupénkovou pilku - ruční i elektrickou a ráda bych se pustila do vyřezávání různých dekorací, ale chybí mi základní materiál k výrobě thumbs up

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (05.01.2011 21:22)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.12.2008 16:49
     
    terasa.jpg
    Další fotografie:

    tak tu slunečnici už mám na terase dlouho (mám ji od jednoho chlápka a když jsem po něm chtěla, jestli nemá ještě něco podobného, tak mi řekl, že je moc pracná a že teď vyrábí jiné věci), ale jelikož jsem chtěla na terasu ještě podobné 1 - 3 věci, tak mě Hanelka navnadila svými výtvory, takže jsem se dneska zavřela v dílně a pracovala smiling smiley (poprvé jsem řezala na pásové pile, prsty mám všechny, ještě mi nejdou moc zatáčky, ale věřím, že se to časem poddá) - takže za dnešek mám sluníčko nad okno winking smiley (s těmi paprsky má asi 43 cm)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Balza a vyřezávání

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.12.2008 17:59
     

    thumbs down Libi eye popping smiley , vy mě tu nepřestanete nikdy překvapovat!!!!

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.12.2008 18:15
     

    Libi thumbs down thumbs down za odpoledne udelat takovou krasu a jeste ji namalovat eye popping smiley jses fakt sikovna!!

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.12.2008 18:20
     

    Ja vedela ze tam vzadejc urcite neco najdu a to teda byl ulovek! eye popping smiley eye popping smiley Hanelo tak kuchyn je proste bozi!!! ja mi takovouhle jako dite tak se od ni nehnu grinning smiley to ma primo v detskem pokoji? nemuzu se na ni vynadivat love smiley o metru, vesaku a andilkach ani nemluvim, vsechno je to tak krasny a dokonaly thumbs down thumbs down jsem rada ze jsem tu diskuzi projela kousek zpatky smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 28.12.2008 22:41
     

    Libi...senzace.. thumbs down

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.12.2008 02:25
     

    Libi eye popping smiley eye popping smiley to slunce je úžasný thumbs down .

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.12.2008 08:49
     

    Libi - Ty jsi fakt neuvěřitelná eye popping smiley, to tě musely řádně svrbit ruce grinning smiley, krásné sluníčko i betlémek a ta slunečnice je parádní, ta fakt musela dát šílené práce.

    Mě teda včera ruce spíše mrzly a nejen ty, představte si, že brácha vymyslel, že pojedeme do Prahy do Národního muzea i s dětmi, no kosa (zima) byla jak sviňa, aspoň jsme v teple proseděli 8 hodin ve vlaku - takové mrhání časem. eye rolling smiley

     

    Anavi - až budu chodit do práce, bude to horší. Manželovi jsem příkázala, ať mě při dalším rozšiřování zahrady zarazí.

    Jsem přesvědčená, že talent máš a že čas nehraje roli?! Tak s tím bych malinko nesouhlasila, protože právě na čase záleží zrealizovat nápady. winking smiley

     

    Gabčo, evano,suee - díky flower smiley

    suee - kuchyňku máme v kuchyni, pokojíček mají dětičky společný a malinkatý, nevlezlo by se to tam. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 29.12.2008 11:14
     

    hanelo, myslela jsem to tak, že i kdybych měla času fůru, tak něco tak krásnýho, jako je ta kuchyňka pro malou, prostě stejně nestvořím. Chybí nápad, šikovné ruce... Jinak samo souhlasím s tím, že i když je ten talent, tak na taková dílka je potřeba ten čas mít.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Nia Marco

    Re: Balza

    Datum: 04.02.2009 18:27
     

    ahoj jsem vašniví modelař a shaním balzu tu středně hrubou mohl by my ji nekdo sehnat pls odpovezte na Email ''.phorum_html_encode('basic123@email.cz').''

     

     

    s díky Nia

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Balza

    Datum: 04.02.2009 18:43
     

    zkus spíše nějaký obchod pro modeláře, u nás třeba není balza běžne k sehnání, takže když bych ji chtěla, tak ji musím nakoupit přes net, takže řežu z překližky a mám pocit, že i ostatní tady používají především překližku nebo MDF desky winking smiley

     
  • Autor: MCLucky
    Status: nováček

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 17.02.2009 16:47
     

    Ahoj,

    vaše výtvory jsou fakt úžasné.... eye popping smiley Já jsem v tomto oboru začátečník winking smiley ....Jenom by mně tedy zajímalo, kde berete inspiraci k takovým nádherným výrobkům....Já nemůžu a nemůžu nic vymyslet ani najít.....sad smiley Nemohl by mi někdo poradit....nějakou stránečku se vzory nebo tak....byla bych moc vděčná....please smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 20.02.2009 09:50
     

    MCLucky - nekonečno inspirace je na picasech, posílám jeden odkaz, další nápady získáš klikánín na alba vpravo (po odliknutí autora pod obrázkem) winking smiley

    [picasaweb.google.es]#

     
  • Autor: MCLucky
    Status: nováček

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 21.02.2009 16:48
     

    Hrozně moc děkuji..... flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Libuška

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 08.03.2009 18:20
     

    Srdečně Vás zveme na Kladenské velikonoční trhy aneb „JARMARK ŠIKOVNÝCH RUKOU", který se koná dne 28.3.2009 od 10,00 do 16,00 hodin ve 2. Základní škole Zdeňka Petříka 1756 - Stará Amálka, Kladno, budova vpravo - Sever. Pokud máte zájem prezentovat své výrobky či zboží, přihlašte se na mail - libuse76@centrum. cz, a to do 15.03.2009. Poté obržíte bližší informace.
    Po tomto termínu přijímáme přihlášky pouze v případě, nebude-li naplněna kapacita trhů. Těšíme se na spolupráci! Líba Vičíková (www.libuska.wbs.cz) a Vlaďka Burantová (www.fialkyvladka.wbs.cz)

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    franta

    Re: Balza a vyřezávání

    Datum: 25.04.2009 12:00
     

    potřebuji se zeptat, mám zvlněnou balzu a nevim jak to udělat aby nebyla zvlně.ná

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.