středa 24. dubna, 10:37 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: juhaj
Status: začátečník

Trochu hloupý dotaz

Datum: 30.01.2011 18:30
 

Dobrý večer, omlouvám se za asi hloupý dotaz, ale zatím jste mi tady dobře poradili, tak se mi moc nesmějte a zkusím to.Nejsem nijak zkušený pěstitel a zahradník, na vesnice jsem se přivdala před pár lety a kytičky mi chytli před nedávnem.Tak k dotazu.U některých pokojovek doporučují přes léto zasadit do záhonu i s květináčem.No a to mi není jasné.Posadit je prostě do hlíny?Nezakoření do země a když je pak budu na podzim odnášet, neublíží jím to?Jinak to pro ně ráda udělám, ale v tomhle nemám jasno.Tak mi to prosím osvětlete, abych tuhle sezonu udělala kytičkám radost smiling smiley .Díky moc Dana

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Trochu hloupý dotaz

    Datum: 07.02.2011 14:02
     

    Já někde viděla svítící mravenčí farmu grinning smiley

     

    Jo tady: [www.showpark.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Galad_Elen (07.02.2011 14:04)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Trochu hloupý dotaz

     
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Trochu hloupý dotaz

    Datum: 07.02.2011 14:08
     

    No, třeba by byli na háčku vidět. Farmy jsou u nás na šneky, kalifornský žížaly, hnojáky..../kompostové žížaly/....všechno se zá zpeněžitgrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Trochu hloupý dotaz

    Datum: 07.02.2011 14:25
     

    Stříkám, sypu, mačkám, zašlapávám, vysávám...

    U nás to je trochu složitější, starý barák, prkenná podlaha, pod ní perk, kolem domu kačírkové chodníky kvůli odvětrání zdí. Ti mrňaví ... mají volné pole působnosti a nahoru vylézají za linkou, kde na ně nemůžu. angry smiley

    Zas si říkám, že je u nás určitě zdravo, když se jim tu tak daří. winking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Trochu hloupý dotaz

    Datum: 07.02.2011 14:32
     

    na chalupe u našich za linkou to saMÉ, VZAL JSEM SPREJ nastříkal 2x po sobě za linku a je pokoj, no jdou na sladké a drobečky, no a za teplem.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.