pátek 29. března, 15:15 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: juhaj
Status: začátečník

Ocet

Datum: 23.12.2010 13:19
 

Dobrý den, mám problém.Manžel včera dal do skleněné konvičky, s kterou zalévám rostliny, ocet, aby ji zbavil kamene.Voda byla hodně teplá, tak jsem ji část vylila a nahradila novou, ale se zbytkem jsem zalila mladé rostlinky sapanu a bromélie.Může jim to ublížit?Jak mám dál postupovat?ráno vypadali normálně.Děkuji za odpověď.Dana

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ocet

    Datum: 23.12.2010 13:39
     

    Postav je na nějaký hadr do vany a prolij dostatečným množstvím vody a nech řádně odtéct. Nic lepšího mě nenapadá, ale jestli nebude už pozdě.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ocet

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ocet

    Datum: 23.12.2010 13:57
     

    Řešila bych to stejně jako Majka. Další možnost je vysypat zeminu úplně a nahradit to novou, čerstvou... ale to člověk nemá vždycky po ruce.

    Ono by se to neprojevilo do druhého dne... to ještě budeš muset vydržet, jestli to skutečně zvládnou.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Ocet

    Datum: 23.12.2010 14:24
     

    Já bych to neřešila,silný jedinec přežije vše

     
  • Autor: juhaj
    Status: začátečník

    Re: Ocet

    Datum: 23.12.2010 14:30
     

    Děkuji za odpovědi, právě že se bojím, že to nejsou až tak silní jedinci, jsou staré pár měsíců, sice rostou pěkně, ale třeba sapany teď polevily vrůstu a trochu zežloutly spodní lístky, asi má vliv zimní období.Tak až přijdu domů, zkusím je prolít.Toho octa bylo opravdu málo, nebyl cítit, tak jsem si ho nevšimla.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.