pátek 29. března, 03:14 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Blanch
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Trocha fekálna při obědě

Datum: 14.03.2009 15:54
 

Každým nanometrem svých chuťových pohárků si vychutnáváte šťavnatost kuřecího stehýnka. Vnímáte, jak dozlatova jsou opečená, jejich vůně ladí vašemu nosu, jazýček se nemůže nasytit a Pavlovův reflex potvrzuje svou přítomnost.

Ta rýže se dnes taky vydařila. Nelepí a není přesolená, idylka momentu nasycování...

Když v tom... To přijde.

 

„Měla by se vyvézt žumpa... začíná zavánět."

„Já nic necítím..."

„Ne? Tak to máš opravdu mizerný čich... Ty hovna cítím až sem..."

 

Připadá vám to povědomé?

Taky se u vás záhadným způsobem začne probírat tato tématika jedině zásadně, když večeříte či obědváte?

 

„Zahrada je plná hoven od psů, už by se to mělo posbírat..."

„Je vidět, že se holky mají dobře a mají zdravý trávicí systém. Jsou samá mrkev..."

 

Dobrou chuť přeje Vitana.

 

Trocha fekálií při obědě, kdo by o to nestál, že? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 14.03.2009 16:19
     

    Tak u nás rozhodně grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trocha fekálna při obědě

     
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 14.03.2009 19:58
     

    Blanch : taky naděláš z trošky přírody grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... je to furt o potravině spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 14.03.2009 22:04
     

    tak hovor na téma žumpa u nás proběhl nedávno,když začalo tak hojně tát a manža při obědě hlásí,"myslíš,že to nemůže přetéct?"confused smiley confused smiley confused smiley" co myslíš",já na to."Přece septik,víš kolik je v tom sněhu vody,vteče to dovnitř a..."nechceš s tím přestat,já jím"."No a co,já taky"...a pak prý a kdy jindy si o tom máme povídat,když celý den maká a na řeči nemá čas.eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Blanch
    Status: nováček

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.03.2009 01:17
     

    Hele, mně tolik nevadilo, když papínek začal o mrkvích, tos ho zarazila tehdy ty grinning smileyDD Když začal detailně popisovat, jak trčí do prostoru a brousí mezi nimi i červíci smiling smiley))

     
  • Autor: Blanch
    Status: nováček

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 15.03.2009 01:19
     

    Ale tak dobře, budu si to pro příště pamatovat grinning smiley Trávicí trakt...je jedno, který ze svěračů je v té chvíli aktuální, jo? grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 16.03.2009 15:37
     

    Možem Vám prihodiť svoj sobotný úlovok? tematicky by sa sem celkom hodil.winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 16.03.2009 16:53
     

    grinning smiley thumbs down Jdu na to, beru s sebou Stano, ta je spolehlivá jak švýcarský hodinky.

     
  • Autor: Blanch
    Status: nováček

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 16.03.2009 17:26
     

    grinning smiley Velmi tématická značka grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 16.03.2009 17:29
     

    Mám asi kachní žaludek (nebo jaký), ale MNĚ nikdo ničím jídlo neznechutí. grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 16.03.2009 20:12
     

    Mono, nápodobně. A je to výhoda.thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Blanch
    Status: nováček

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 16.03.2009 21:29
     

    Mně vyloženě taky ne, ale tahle témata se zásadně u nás doma probírají při jídlesmiling smiley, nikdy jindy smiling smiley

    Mona napsal(a):

    Mám asi kachní žaludek (nebo jaký), ale MNĚ nikdo ničím jídlo neznechutí. grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 16.03.2009 23:00
     

    hihihi ale zvyk je železná košile, ne? .... lejno sem, lejno tam..... dyž je to zrovna aktuální, tak se to nesmí odkládat, že jo Blanch? ..... no tak jo, dáme si na chvilku pauzu, ale mám obavy, že mi to dlouho nevydrží grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 17.03.2009 09:34
     


    Mona napsal(a):

    Mám asi kachní žaludek (nebo jaký), ale MNĚ nikdo ničím jídlo neznechutí. grinning smiley

     

     

    Tak tos nikdy nestolovala s mým chlapemeye rolling smiley eye rolling smiley angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trocha fekálna při obědě

    Datum: 17.03.2009 09:44
     

    Holky, u nás je to stejný!!! eye popping smileyA já myslela, že jsme DIVNÁ rodina ! stydlin smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley A vono ne! winking smiley

     

    Naše mamka to vždycky komentovala slovy: Já nevím, že se dycky musíte bavit u jídla o "hovnu" grinning smiley (ona je chudák z celé rodiny taková "slabší" povaha, co teda odchází sad smiley)

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.