čtvrtek 28. března, 21:07 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Školáci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Školáci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Třídní schůzky

Datum: 21.11.2007 15:19
 
Ve vedlejší diskuzi jsem koukala, že jste některé (asi většina) z třídních schůzek na nervíky (nebo na panáka). grinning smiley Můžete mi popsat, jak u vás (tedy vašich dětí) třídní schůzky probíhají? Mají některé třeba netradiční průběh? (pohoštění, káva, sezení v kruhu s učitelkou atd).
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 15:21
     
    Hm..koukám jsem děsně originální...koukla jsem na L. a tam běží stejná diskuze. grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Třídní schůzky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 16:22
     

    Moni, jen jestli někdo neopisoval odsud winking smiley

     

    Já zatím žádné nezažila, ale pamatuji si, jak přišla "vytřeštěná" (v dobrém smyslu) švagrová, když její dcera začala chodit na druhý stupeň. Třídní roznosil po třídě chlebíčky, malé panáky a řekl rodičům, že se jmenuje...třeba Pavel, to už si nepamatuji. A že předpokládá, že jsou všichni v přibližně stejném věku, a že tedy navrhuje všem tykání, pokud někdo nebude proti, protože vidí jako společný zájem, aby z těch jejich dětí něco bylo a takhle se mu bude lépe jednat narovinu. Musím říct, že přes počáteční nedůvěru některých rodičů, se tak všichni stmelili, že nakonec dělali různé společné víkendové akce ve složení rodiče, děti, učitel (a výjimečně tuším dvakrát pouze učitel a rodiče) a švagrová na to doteď nostalgicky vzpomíná grinning smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 16:31
     

    Anavi...nene, na Liv to bylo založeno dřív. winking smiley No to neva...my jsme tady, tak se vyjádříme tady.

    Nevím nevím, s tím tykáním. Ono je to asi dobré, ale vsadím se, že se můžou najít i jedinci, kteří toho můžou začít zneužívat. I když dobrý učitel by si je usměrnil.

    Já slyšela o třídních schůzkách, kde jsou na stole zákusky, nalévá se káva nebo čaj, atmosféra příjemná, učitelka sedí mezi rodiči (žádné seperé u katedry). To musí být fajn...bohužel je to asi málokde....

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 16:57
     
    Na kafe bych i zašla,ale poslouchat,jak jsou děti sprostý,nevychovaný a blbý to nemusím.Na minulé jsem nebyla a učitelka tam prý říkala,že žádné dítě nemá na čtvtletním hodnocení samé 1.Holka je má a s ní prý ještě 4 děti,ale nikdo z nás na schůzce nebyl,tak hodila všechny do jednoho pytle.Učitelka,co je měla v první a druhé je chválila,že jsou dobrý kolektiv,hodní a vcelku poslušní.Tahle je nějak nezvládá a děti jí to dávají sežrat.Lucka chodí do školy se slovy to jí zase pěkně vytočíme.Nejhorší na tom je,že se jim to velice dobře daří.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 17:16
     
    Evco...smutný. Hele, a oni u vás ještě probíhají takové ty hromadné třídní schůzky? To se ještě někde dělá? Já mám za to, že hromadně se mají sdělit informace pro všechny (školy v přírodě, akce std) a prospěch a chování jednotlivě.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 17:19
     
    Moni, jo, tak u švagrové byla káva taky a sezení "uprostřed" mezi rodiči bylo samozřejmostí smiling smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 17:26
     
    Tak tady se o akcích dozvídám z žákajdy,ale chování a prospěch se probírá před všema.A protože vím,jal se holka učí a že je ukecaná po mě a pere se s klukama tak bych se nic nového nedozvěděla a radši tam nejdu
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 17:29
     
    Evco...tak to se ti nedivím. A hlavně se divím, že pí učitelka je ještě ve školství. O prospěch a chování se před ostatníma rodičema mluvit nemá a snad ani nesmí...
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 21.11.2007 17:46
     
    Tak to tahle se v tom asi vyžívá angry smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 06.11.2008 17:45
     

    Tak jsem dnes měla TS. Z osmi se dostavili troje rodiče. Slušná bilance. thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 06.11.2008 21:54
     

    Aspoň jste na sebe měli klid grinning smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 07.11.2008 06:25
     

    Moc ne...měla jsem s sebou Matese. winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 07.11.2008 09:17
     

    Holka jí má příští týden,včera přinesla čtrvtletní hodnocení-opět samý a pochvalu za vzorné plnění povinností-tak tam ani nepůjdusmiling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Třídní schůzky

    Datum: 12.11.2009 16:41
     

    Tak dnes jsme rodiče potřebovali nejen na třídní schůzky, ale i na předání informací ohledně občanského sdružení. Dostali pozvánku, bylo připraveno pohoštění (káva, chlebíček, perník, vánočka - dělaly děti skoro celý den) a přišlo 5 rodičů z celé školy!!!!! thumbs up Hrály jsme s kolegyněma přesilovku 7 : 5! Docela mě to štve...už kvůli těm dětem, že se tak snažily. angry smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Školáci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.