úterý 16. dubna, 18:49 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: zelda
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

Datum: 18.07.2009 19:49
 

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil zelda (18.07.2009 21:12)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 19:58
     

    Reklama?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:03
     

    Anavi, nejspíš jo.

    Co takhle tady nabídnout něco konkrétnějšího. Takovéhle mlhavé nabídky zázraků na počkání nebudí nikdy důvěru. Věra

     
  • Autor: zelda
    Status: nováček

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:04
     

    Jaka reklama?Ja tady jen pisi,ze muzu lidem pomoct.Vas neco trapi?Pokud ne,tak se prosim zdrzte komentare.

     
  • Autor: zelda
    Status: nováček

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:09
     

    Mozna Vam to prijde jako mlhava nabidka,ale lide trapi ruzne zdr.problemy a vse tady vypisovat nebudu.Pokud nekdo zajem ma,odepisu,pokud ne,tak nepisu.Nebo si tady do me chcete jen rypat?Posluste si.Ja jsem mela radu zdr problemu a neni to zadna sranda.jen nabizim lidem pomoc,a pokud myslite ze na tom vydelavam,tak si to myslete dal.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:10
     

    Ale tady je to o komentářích a diskuzi, tak proč to dáváte zrovna sem. Každého něco trápí, ale myslet si, že pomoc najdu zrovna u vás je přinejmenším nezodpovědně naivní. Věra

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:33
     

    Ahoj Zeldo, meho bratrance trapi lupenka, nema ji moc silnou, ale je to neprijemne, tak jestli chces, muzes poradit primo tady, treba to pomuze i jinym, ne?

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:38
     

    jj, bylo by to fajn thumbs down thumbs down thumbs down mám občas ekzém (vyvolaný stresem) a rada by bodla. protože jsem byla u všech doktorů i léčitelů, kam to jen šlo a nepomohlo nic eye rolling smiley takže univerzální rada na všechno je asi na nobelovku, ne?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:42
     


    Janina44 napsal(a):

    jj, bylo by to fajn thumbs down thumbs down thumbs down mám občas ekzém (vyvolaný stresem) a rada by bodla. protože jsem byla u všech doktorů i léčitelů, kam to jen šlo a nepomohlo nic eye rolling smiley takže univerzální rada na všechno je asi na nobelovku, ne?


    Jo, je to hodne podmineno stresem. Tak pockame, co nam Zelda poradi, ne'?

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:45
     

    počkáme. winking smiley protože když to není reklama, určitě ráda poradí thumbs down

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 20:55
     


    Janina44 napsal(a):

    počkáme. winking smiley protože když to není reklama, určitě ráda poradí thumbs down


    Taky bych rekla, a nac s tim delat tajnosti, ne?thumbs down winking smiley

     
  • Autor: zelda
    Status: nováček

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 21:02
     


    Janina44 napsal(a):

    jj, bylo by to fajn thumbs down thumbs down thumbs down mám občas ekzém (vyvolaný stresem) a rada by bodla. protože jsem byla u všech doktorů i léčitelů, kam to jen šlo a nepomohlo nic eye rolling smiley takže univerzální rada na všechno je asi na nobelovku, ne?


    Nevim jestli se ekzem da vyvolat stresem,to spise lupenka je hlavne o stresu.Ekzemy jsou vetsinou pricina nejake alergie nebo neceho co telu a pokozce neprospelo.Mozno i stres,ale to nevim.Pokud jste byla u doktoru tak Vam jiste doporucily nejake masticky popr kortikoidy a ty malokdy pomuzou.pricina ekzemu je v tele a take se musi lecit z tela ven.To znamena ze kdyz budete ekzem jen mazat na kuzi,ekzem sice zmizi,ale opet se vrati.

    Jinak zadna univerzalni dara na vse.Psala jsem,ze tady nebudu vypisovat kazdy problem.takze jedna rada na vse urcite ne.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 21:13
     


    zelda napsal(a):

     

    Janina44 napsal(a):

    jj, bylo by to fajn thumbs down thumbs down thumbs down mám občas ekzém (vyvolaný stresem) a rada by bodla. protože jsem byla u všech doktorů i léčitelů, kam to jen šlo a nepomohlo nic eye rolling smiley takže univerzální rada na všechno je asi na nobelovku, ne?


    Nevim jestli se ekzem da vyvolat stresem,to spise lupenka je hlavne o stresu.Ekzemy jsou vetsinou pricina nejake alergie nebo neceho co telu a pokozce neprospelo.Mozno i stres,ale to nevim.Pokud jste byla u doktoru tak Vam jiste doporucily nejake masticky popr kortikoidy a ty malokdy pomuzou.pricina ekzemu je v tele a take se musi lecit z tela ven.To znamena ze kdyz budete ekzem jen mazat na kuzi,ekzem sice zmizi,ale opet se vrati.

    Jinak zadna univerzalni dara na vse.Psala jsem,ze tady nebudu vypisovat kazdy problem.takze jedna rada na vse urcite ne.


    Ano, to je pravda, tak co tedy pomuze u tohoto konkretniho problemu?

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 21:16
     

    Zeldo, psala jsem že je můj ekzém vyvolaný stresem. To vím naprosto přesně, mám to vypozorované. Když si přečtu Váš úvodní příspěvek, rozumím tomu tak, že znáte řešení na skoro každý problém. A to je podle mě nepravda. Protože kdyby to tak bylo, nepsala byste to sem, ale jezdila byste po světě a přednášela na univerzitách. Nic ve zlém, ale mám zdravotniocké vzdělání a prostě je to nesmysl, abyste vyřešila problémy lidí s kožními nemocemi., nadváhou....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Janina44 (18.07.2009 21:17)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 18.07.2009 21:18
     


    Janina44 napsal(a):

    Zeldo, psala jsem že je můj ekzém vyvolaný stresem. To vím naprosto přesně, mám to vypozorované. Když si přečtu Váš úvodní příspěvek, rozumím tomu tak, že znáte řešení na skoro každý problém. A to je podle mě nepravda. Protože kdyby to tak bylo, nepsala byste to sem, ale jezdila byste po světě a přednášela na univerzitách. Nic ve zlém, ale mám zdravotniocké vzdělání a prostě je to nesmysl, abyste vyřešila problémy lidí s kožními nemocemi., nadváhou....


    Tak, a ted se to nedozvime!grinning smiley winking smiley

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.