čtvrtek 18. dubna, 13:33 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: zelda
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

Datum: 18.07.2009 19:49
 

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil zelda (18.07.2009 21:12)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: vlastina
    Status: začátečník

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 15.10.2010 11:44
     

    Atopický exem dneska trápí čím dál více dětí a dospělých.
    Atopický exem = chronické onemocnění kůže , které vzniká především z dědičné dispozice , vlivem zevního prostředí a životním stylem
    Exem vzniká reakcí našeho těla na zevní a vnitřní vlivy.Většinou je příčina uvnitř těla a je potřeba ji odstranit , aby byl exem zcela vyléčen.Co je uvnitř těla člověka se projeví navenek.
    Léčba této choroby není jednoduchá a pacienti musí často vyzkoušet mnoho léčebných metod a přípravků,než naleznou to ,co jim skutečně pomůže.Léčba kortikoidy má mnoho vedlejších účinků na organismus člověka.Proto Vám nabízím účinnou,ale bezpečnou léčbu ve formě bylinných produktů,které pročistí organismus uvnitř a tím blahodárně působí na povrch těla.Kožní choroby jsou v důsledku onemocněním vnitřních orgánů.Co je uvnitř člověka se projeví na venek tudíž na kůži.Je potřeba léčit příčinu uvnitř org.Alternativní možností, jak si upravit stav organismu při projevech atop.ekzému, je užívaní výrobků OKG. A to zejména OK Omega plus - vnitřně: příznivě ovlivní metabolismus tuků, má ontioxidační vlastnosti a pročistí oběhový systém, zlepší jeho stav, zevně: promastí suchá místa, a podobně jako ze vnitř působí i na postižené místo zevně, lokálně, OK Balsam a v neposlední ředě OK Factor Base-působí přímo ve střevě,kde je příčina téměř všech ekzémů.pročistí střevo od toxinů a špatných látek


    OK Omega plus: řeší kožní potíže uvnitř organismu, protože vše, co máme na kůži, je odraz toho, co se děje uvnitř organismu, dokud nevyřešíme problém uvnitř, žádné mastičky nám nepomohou, navíc OK Omega plus zvyšuje obranyschopnost organismu., doporučujeme užívat pak i na kůži a nebo střídat s OK Balsamem

    OK Factor Base: bude mít pro Vás velký význam, má využití právě na vyvazování mykotoxinů ze střev, je tam totiž častý kámen úrazu, právě ve střevech. Pokud máme zanešená střeva, tak nedochází ke správné látkové výměně, brání se vstupu správných látek do organismu a samozřejmě i odchodu těch špatných ven. Díky střevům mají lidé, buď problémy s trávením - na což se navazuje např. i pálení žáhy, špatné vylučování, další část lidí má díky střevům alergie, na které buď navazuje astma, což je vyšší forma alergie a nebo atopický ekzém, či jiný kožní problém. Vše se vším souvisí ..

    OK Balzám: je na promazání kůže , je vyroben podle léty ověřené receptury ze 17. století s využitím poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů. Má příjemné aroma, je bez hormonálních přísad, bez vedlejších účinků a zcela bez chemické stabilizace.obsahuje vepřové sádlo na promaštění suché kůže


    Všechny tyto produkty pochází z ryze české firmy OKG z brněnska a byla tady založena před 8 lety a zcela úspěšně stále roste a pomáhá lidem v prevenci i léčbě zdravotních problémů a má bezvadné výsledky.Kdyby totiž produkty nepomáhaly, už by zde asi ani firma nebyla.Naopak se stále více rozrůstá.

    Všechny produkty z této firmy jsou testované a prochází přísným normám SZÚ Praha a Brno.



    Při jednotlivém nákupu produktů:
    OK Omega plus: 930,- Kč
    OK Factor Base: 900,-
    OK Balzám: 600 Kč pokud je alergie na bylinky tak se nesmí!!!


    Cena za produkty je poměrně vysoká, nicméně úměrná kvalitě. Produkty jsou vyráběny u nás v ČR, jsou skutečně přírodního charakteru a kdo opravdu produkty užíval pravidelně, svých obtíží se zbavil, je věrným klientem naší firmy a na produkty nedá dopustit.

    A dál je to již jen na Vás, pokud by jste na mne měla otázky, rozhodně se ptejte, možné je, že jsem na něco zapomněla .. smiling smiley

    Nebo je tady možnost nákupu na slevovou kartu a dostanete slevu 40% ,ale v tom případě za ní zaplatíte 200 kč a pak můžete neomezeně čerpat každý nákup ve formě 40% slevy.Ty peníze putujou na nadaci Krtek pro děti.Vy za to dostanete dárek ve formě kuchynské utěrky se kterou umyjete celou kuchyn od mastnoty.Dále dostanete katalog produktů ,které firma nabízí a letáček s příběhy jak lidem naše výrobky pomáhají s boji s nemocemi a jak se před nemocemi také chránit.
    Výrobky vás výjdou levněji,ikdyž zaplatíte slevovou kartičku a ta vám už zůstává na jakýkoliv další nákup se slevou a už nebudete nic navíc platit.Uvážení je ted pouze na vás a pokud máte zájem využijte některý z mých kontaktů a já vám slevu zařídím.
    S pozdravem a přáním hezkého dne Vlasta Fučíková moje skype vlastafu č,tel 732974268 ''.phorum_html_encode('Vlasta.Fucikova@seznam.cz').'' reg.č. 03-000334

    coffe smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

     
     
  • Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 15.10.2010 13:41
     

    Lidi, nevěřte blábolům. Lupénky existuje více druhů, mám s tím své zkušenosti. Problémy začaly někdy kolem mých pětadvaceti let. Jedno ložisko na noze, nad kotníkem a ruce. Ragály na prstech byly opravdu nepříjemné. V té době jsme natáčeli lékařské filmy, převážně v Olomouci a v Na kramároch v Bratislavě. Lékaři v obou nemocnicích se mi snažili pomoci a tak jsem spal v operačních rukavicích a ruce měl namazané asfaltovou mastí, myslím že se to jmenovalo Locacorten Tar. Už si fakt nepamatuju názvy mastiček a prášků, které jsem polykal. Asi po roce pokusů o vyléčení, jsme jeli točit na naše místo nejoblíbenější do IKEMu. Tam jsme se cítili jako doma. Sekretářka Mirka si všimla mých rozpraskaných rukou a ihned rozhodla: Musíš za Kejdou! Doc.MUDr.Kejda byl kožař Thomayerky. I přes mé odmítání mě tam poslala a hned Dr. Kejdu telefonicky informovala. Pan docent mě prohlédl, řekl, že lupénka je nevyléčitelná, ale na nějaký čas se dá odstranit. Napsal mi mastičku, kterou museli v lékárně vyrobit a kterou jsem si musel mazat ruce po každém umytí. Potom normálně utřít ručníkem, dostatečné množství léčivých látek prý zůstane i po utření. Během čtrnácti dnů jsem měl pokoj. Dlouho potom, určitě déle než po pěti letech jsem se rozvedl a odstěhoval se na Spořilov. Tam se mi začaly objevovat na chodidlech a na dlaních vodnaté pupínky. Tušil jsem průser, hospoda do které jsem chodil, byla hojně navštěvovaná kubánci, vietnamci a poláky. Okamžitě jsem navštívil opět Doc Kejdu, ten se jen zasmál a ujistil mě, že to není žádná cizokrajná plíseň, leč jen jiná forma lupénky. Doporučil mi ať si koupím ten nejlevnější lulkový tabák, vyvařím ho a v tom humusu si každý den ráno a večer máchám ruce a nohy. Za pár dní bylo vše v pohodě. Teprve teď se mi zase ojevuje lupénka na prstech rukou, tak zkusím zajet do Thomayerky, kde už Mirka není (čeká na mě nahoře) a s největší pravděpodobností tam není ani Doc.Kejda, ale snad na kožním bude někdo koho "zaučil". Je fakt, že na lupénku má vliv i psychika, jistě i střeva, ale nejsem si jistý zda už existuje nějaký zaručený lék.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 15.10.2010 14:29
     

    Honzo, zaručenej lék zatím pořád není, táta trpí lupénkou už spousty let, mastí vystřídal nespočet a žádná ho toho zatím nezbavila, některé to jen na chvíli zlepší. Největší ložiska má na rukou, na loktech a ve vlasech, jediné co jsem mu zakázala, jsou masti s kortikoidama, předepisujou mu je pořád, nikdy pořádně nezabrali a navíc ty vedlejší účinky . eye rolling smiley Před nedávnem jsem mu koupila konopnou mast, ta mu to alespoň zklidní, teď zkoušíme i jiné druhy, nejlepší by byla asi ta domácí, ale neznám nikoho, kdo by jí vařil. grinning smiley 

    S tím tabákem mu to řeknu, za zkoušku nic nedá! Pokud se ti poštěstí a dostaneš mast co zabere, určitě mi písni název. please smiley

     
  • Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 15.10.2010 14:44
     

    Trixi, určitě ti napíšu, ale otázka je kdy. Do té Thomayerky jet musím, už se tři roky "objednávám" na operaci kýly. Jak jsem psal, Mirka už není mezi námi a mí bývalí kamarádi z IKEMu jsou už také v důchodu, nebo na krchově. Ten recept na zázračnou mast jsem měl dokonce oxeroxovaný, ale odvezl jsem ho Prof.Šerýmu do Olomouce, měl také problémy s lupénkou. Pro sebe jsem si ho nexeroxoval, neměl jsem proč, stačilo zavolat Mirce, nebo rovnou Doc.Kejdovi a bylo. Jenže, čo bolo, bolo, terazky som starým somárom.

     
  • Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 16.10.2010 07:01
     

    Tak to je téma pro mě. Ekzém mám takřka od narození, už jsem všemi mastmi mazaná, několikrát jsem byla v lázních. Dá se říct, že zabralo všechno, ale jen na chvilku. Řekla bych, že velký vliv na stav ekzémových ložisek má stres, strava, počasí, taky to, v čem peru prádlo...je toho moc. Za ty roky už jsem se s tím naučila žít, hůř jsou na tom ratolesti, 3 dny nazpět jsem dala malé jogurt s jahůdkama na zkoušku a neštěstí je hotové, na nožičkách v podkolenních jamkách má ložiska jako pětikoruny, svědí ji to a furt se mi vysvléká z punčošek. Vidím to na cestu na kožní sad smiley .

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 16.10.2010 11:34
     

    Honzo, tak šup tam, zdraví máš jen jedno!

    Ono sehnat ten recept na netu by zas nemělo být tak těžký, ale kde pak sehnat ty ingredience, teda hlavně tu jednu. grinning smiley

     
  • Autor: SaraB
    Status: nováček

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 13.02.2013 13:08
     

    Na lupenku se tátovi osvěědčily rašlinové procedury - má ji hlavně ve vlasech. Lupenku to sice neporazilo, ale minimalizovalo to její příznaky.

     
  • Autor: Johanka
    Status: nováček

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 05.03.2013 17:07
     

    Dříve nebyla až takové možnosti jako např. dnes, i když atopický ekzém je "atopický". Dovoluji zde dát do vínku svou zkušenost. Starší syn trpěl asi od 3 let atopickým ekzémem... nemusím podotýkat, že celé dětství tím trpěl a lékaři... Nicméně v pubertě se chytl na sport. Karate. Přestal pít mléko a mléčné výrobky. Postupem času bílou mouku, hlavně cukr a tuky. Dnes už žádný ekzém nemá. Ani při změně počasí, vlhka. Jí hodně dušenou zeleninu, kuřecí, krůtí a ryby, opatrně tu a tam ovoce vzrostlé ve zdejších podmínkách a také opatrně netučné jogurty.

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 05.03.2013 18:14
     

    Zase jsem našla "šuplíček", který se mi týká. Lupenku mám už 40 let. Hory mastí, pobyty v nemocnici, různí léčitelé, litry koření...... V posledních letech sem tam po pár letech vždy fototerapie. Nemoc je to opravdu nevyléčitelná, všechno pomůže jen na chvíli - myslím, že snad jednou na něco přijdou až genetici, protože je určitě dědičná. Člověk se s ní musí naučit žít a dnes už se přece jen o ní mezi lidmi ví víc než kdysi a tak to lze brát tak, že prostě někdo je plešatý, někdo koktá, já mám lupénku. smoking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 05.03.2013 18:22
     

    Johanko, když jsem rozklikla tvůj příspěvek, čekala jsem odkaz na nějaký "zázračný" lék a hloupou reklamu, ale tvoje zkušenost se změnou stravy je zajímavá a má i své opodstatnění, protože je všeobecně známo, že lepek (tedy bílá mouka) způsobuje nebo aspoň podporuje mnoho nemocí a zdaleka nejen známou alerigii na lepek. A zrovna tak i ty další potraviny, o nichž tu píšeš, jsou vesměs tzv. kyselinotvorné, což je prostředí, v němž se daří většině nemocí. Ono by stačilo k velkému zlepšení zdraví "jen" změnit podstaně jídelníček - tedy přejít na bezlepkovou dietu a dávat přednost zásadotvorným potravinám. Jak prosté a zárověň to není zas tak jednoduché, jak to vypadá na první pohled.

     
  • Autor: Johanka
    Status: nováček

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 05.03.2013 20:39
     

    Tak to se omlouvám..., že jsem zklamala. Za těch 30let a více se hodně změnilo, já jsem si teď uvědomila, že příspěvek vlastně nebyl na místě, nějak jsem zamrzla v čase, i když tehdy to zabralo...Omlouvám se! stydlin smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 05.03.2013 20:47
     

    Johanko, vždyť ty tvoje rady jsou stále aktuální. Určitě je lepší, pokud to jde, zkusit to právě tou změnou stravy než nacpáváním se léky.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 05.03.2013 21:14
     

    Já si taky myslím, že hodně ovlivní i strava, někdy právě u ní, by se mělo začít, něž se cpát jedama...

     
  • Autor: Vochomurka
    Status: nováček

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 24.06.2014 20:17
     

    My už máme doma vyzkoušený tenhle šampon , máti má lupénku a hlavu měla vždycky ošklivou vysušenou a tohle jí moc pomohlo,ale předem říkám že to chce dlohodobou péči. [morespa.cz]

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Trápí Vás ekzémy,lupénka,padají Vám vlasy...?

    Datum: 24.06.2014 21:28
     

    zase další vyštrachané téma eye rolling smiley , jo, takže si koupím tento šampon a mám vyřešeno grinning smiley , kdyby to tak fungovalo thumbs up , to zas píše někdo kdo o tom nemá ani páru thumbs up . Nejdříve se vše musí léčit zevnitř a tím nemyslím brát zase nějaké reklamní tablety za nehoráznou cenu (určitě se nějaký nováček ozve s další reklamou)winking smiley . A když je to dědičné, tak se nic moc s tím nenadělá nono smiley - jo a morespa pomáhá i na bolavé tělo eye rolling smiley a potom že to není reklama angry smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.