sobota 20. dubna, 06:52 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: trapasy

Trapasy

Datum: 02.03.2007 14:48
 
Určitě nejsem sama,kdo na ně má štěstí, tak se rozepište smiling smiley.Nedávno jsme měli sraz od třídy a pár jich tam padlo, bohužel byly toho druhu, že jsou veřejně nepublikovatelné, ovšem o to byly víc k popukání smiling smiley winking smiley grinning smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 20.09.2018 20:26
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Jájo , já bych tě vyfotila hned.. ale v bundě to není ono -- spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trapasy

     
     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 20.09.2018 20:30
     

    Ještě venčím jen v košili:-).

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 21.09.2018 08:28
     

    tak jsem o to přišla sad smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 21.09.2018 08:35
     

    Já taky. grinning smiley A tady by bylo fotek habaděj. Nakonec občas vyrazím i k autu v poloodění, pár metrů je i po hlavní ulici eye rolling smiley , když někam pro někoho musím dojet. Jako puberťák bych tak nevylezla ani s odpadkovým košem. grinning smiley Ale to už je hoooodně dávno.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 21.09.2018 08:43
     

    jsem to smazala, protože Gabča má pravdu. co když .. ale pošlu mailem . winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 21.09.2018 09:28
     

    Já občas jedu k vlaku jen v teplakach a mikině, potkat mě policajti, tak nevylezu z auta.

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 21.09.2018 09:35
     

    Jajo, já někdy ještě hůř. Bývá tu tepleji než u tebe. Delší triko s kapsičkami, v kterém spím, nějaká bunda, a kozačky.V zimě. Pohled pro bohy. Dědek mi furtu říká, že jestli mě někdy vypeče auto, nastane zajímavá situace. grinning smiley

    Kaaj, záběr hodný filmu Zvětšenina. grinning smiley thumbs down Tam náhodou nějaký profifotograf zachytil při náhodném focení vraždu. Přišel na to až při vyvolávání.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 21.09.2018 09:47
     

    Já kdysi vozívala syna k autobusu, který vyjížděl ze sousední vesnice. Jezdil brzy ráno, já pak ještě zalehla, tak jsem jezdila v noční košili, v zimě jsem přes ni měla bundu. Občas mě napadlo, co bych dělala, kdybych nabourala nebo jen auto odmítlo dál jet. grinning smiley A to bylo v době, kdy ještě nebyly rozšířené mobilní telefony, takže bych si těžko zavolala pomoc pěkně z bezpečí auta.

    Ale těší mě, že nejsem zdaleka jediná, kdo podobné blbiny dělá (dělal).

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil SPIKE (08.09.2020 13:05)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Trapasy

    Datum: 21.09.2018 10:42
     

    Taky se mi vybavila příhoda. Jsou to asi dva-tři roky. Ráno jsme zaspali, do odjezdu autobusu holce zbývalo pár minut. Tak šup., šup, já tě hodím na zastávku. Jenže!!!! Já spím celoročně nahá, nesnáším oblečení v posteli. První, co jsem popadla, bylo manželovo tričko, naštěstí pro mě trpaslíka dost dlouhé. Na to jsem si přehodila zimní bundu, bosýma nohama jsem ladně vplula do gumových pantoflí a tradáááá, jedeme, to stihnem. Co čert nechtěl, na zastávce zevlovali policajti (dodnes nechápu, proč ráno v půl sedmý) a hned - dobré ráno, paní řidičko, doklady od vozidla, občanský průkaz atd,atd. Já neměla vůbec nic!!!!! Modlila jsem se, aby nechtěli, abych vystoupila tongue sticking out smiley nakonec jsem to v tom sexy úboru a samozřejmě svým přirozeným šarmem winking smiley ukecala jen na domluvu. Hodný kluci. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Trapasy

    Datum: 07.09.2020 19:52
     

    Jsem se dneska zase předvedla stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

    Byla jsem jako záskok na recepci. Přišel chlapík na školení, tak mu říkám - máte pokoj 117, už je tam váš kolega.

    Ale já chci samostatný pokoj, strašně chrápu, to bude kolega chudák...

    Bohužel, máme plno, to má kolega smolíka. Vaše jméno,prosím ?

    Smolík grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Za chvíli přišel další. Ano, to je pokoj 118. Vaše jméno,prosím ?

    Nepovím.

    Jak nepovím?! Nemůžu vás zapsat jako pana XY....

    Já se tak jmenuju, Nepovím grinning smiley

    Už nechci dělat záskok za recepční grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 07.09.2020 20:26
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 07.09.2020 23:56
     

    Cancourku, vždyť to byl vyvedený den grinning smiley . Ještě mohl přijít Vítamvás winking smiley (synův spolužák se tak jmenuje).

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 08.09.2020 12:00
     
    dscn8120.jpg

    no jo - tak i já jsem trapka.. stydlin smiley dnes ráno o půl šesté jsem se na mobilu dívala kolik je hodin a na tom pitomém - chytrém mobilu jsem opět zmáčkla volání na Reginu .. tímto se znovu omlouvám . tlačítko je hned vedle . musím to mladým nechat předělat .. stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 08.09.2020 20:16
     

    Kaaj, omluvy netřeba.Aspoň jsme si pak pokecaly.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 09.09.2020 06:31
     

    jo - nechám tam dát dědka. ten je hluchý a zvonění neuslyší winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.