úterý 23. dubna, 11:17 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: trapasy

Trapasy

Datum: 02.03.2007 14:48
 
Určitě nejsem sama,kdo na ně má štěstí, tak se rozepište smiling smiley.Nedávno jsme měli sraz od třídy a pár jich tam padlo, bohužel byly toho druhu, že jsou veřejně nepublikovatelné, ovšem o to byly víc k popukání smiling smiley winking smiley grinning smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 15:24
     

    No, tak ta se určitě neumyla - uprostřed dne na rušném náměstí grinning smiley

    Vím, že mužští vyžadovali buď bidet nebo WC se sprškou, což sice nebyl problém, pokud by jí vypínali a nenechávali tekoucí mimo mísu. A protože byli v bytě nad námi, vytápěli nás. Také házeli použitý toaletní papír po WC místnůstce a patlali ohovněné prsty o zdi. Prostě hrůza Už nikdy víc !

    Ale to jsme trošku mimo diskuzi winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trapasy

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 16:35
     

    Jsem asi blbá, ale pořád nechápu, jak se ta pomůcka z odkazu od Hanule používá stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley kalhoty si přece musím tak jako tak stáhnout, ne? confused smiley

     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 18:54
     

    jojo taková normální lidská potřeba a co je s tím srandy

    tak přidám svoji

    onehdá jsem někam jela autem a tak moc se mi chtělo , že jsem na prvním možném místě zastavila oběhla auto zadřepla a uuuf ta úleva , ale když jsem vstala urovnávala oděv tak mi přišlo nějak divno v zádech ! a on tam celý peleton můžských na kole :-)

    a ted z jiného to je dost čerstvé

    pořídila jsem si z donucení nový telefon a super věc to radio tam / ve starém jsem neměla / tak jsem ocenila , že cestou busem do práce můžu cestou poslouchat líp cesta utíká-ted už neposlouchám Důvod ?

    tak jsem se zabrala do poslouchání , že jsem se nejen do rytmu houpala , ALE já zpívala stydlin smiley

    ženy trapas hrozný ještě , že jsou prázdniny a jezdáme jen dělnictvo a hodně brzo ráno

    jezdit i školáci asi bych byla hvězda internetu ještě , že mám dovolenou snad se trochu zapomene

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 06:45
     

    Olo, taky dobrý thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Tohle je mi divný, že lidi se sluchátky - a že jich je - si alespoň nepobrukují eye popping smiley jak se znám, zpívala bych taky winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 08:15
     

    Cancourku, copak pobrukovat a pohupovat. Ale slyšela jsem pár lidí mobilovat. Pak se napůl neslyší. Naposledy mě úplně nejvíc pobavil nějaký starší pán na schodech v metru. Schody samozřejmě k vyřešení problému nestačily ale pak se pomalu ztratil z doslechu. Navigoval svou, ne úplně počítačově zdatnou, ženu, jak zprovoznit stávkující počítač. eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 08:27
     

    Cancourku, kdož ví, jsem to ještě nezkoušela. Pořád váhám, kam investovat, zda tu, nebo do těch Venušiných... Hele, určitě je zásadní problém v nevhodné dámské módě! Třeba navrhnout nové kolekce, s funkčními poklopci, prostřihy, průstřihy, průzory a tak. Jináč to bude průser.

    Náhodou je to, dámy, téma veskrze zajímavé. flower smiley

    V případě pomůcek pro dámské močení ve stoje v moderní době nešlo a nejde jen o rovnoprávnost, komfort, ale také velmi diskutabilní kapacitu dámských veřejných toalet ve srovnání s těmi pánskými. Jednou se mi poštěstilo o této problematice pohovořit s tehdejším šéfem Fakulty architektury ČVUT, jak málo se při projektování na zmíněné úskalí myslí. Rozhovor byl zdárný ve své stručnosti i tím, že díky jeho úměrné délce jsem nemusela... řešit nic v praxi. Tedy v daný moment jako. 

     

    Přidružená témata na youtube kanálu Dejepis Inak.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Hanule (26.07.2018 08:31)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 08:51
     

    Viděla jsem ty čůrací pomůcky už před pár měsíci, možná roky na asijských shopech. Jen si jaksi nedovedu představit, co s tím po použití? Ty na jedno použití jen tak odhodit? thumbs up A co s těmi plastovými? To si má ženská schovat zpět do kabelky nebo jak? Počůrané, se specifickým zápachem? A cca za tři hodiny, použít znova, když už se tam stačily rozmnožit bůhví, jaké bakterie?

    Mezi námi, to raději vyšpulím zadnici a vyčůrám se klasicky. Dospělý chlap jistě viděl hezčí, když je neznámý a není úchyl, tak to bude dávat k lepšímu u piva kamarádům v hospodě a nemusím si z toho dělat hlavu a abych vyšpulila před malým klukem, si dám bacha, aby neměl trauma na celý život grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 08:59
     

    Drahuško, jednorázové jsou určitě na vyhození, ten silikon nevím, opláchnout jako menstruační kalíšek a uschovat do pouzdra? Moč páchne až rozkladem, stejně jako menstruační krev.

    Dávám to jako civilizační zajímavost, také jedu v klasice.

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 09:03
     

    grinning smiley grinning smiley Drahus, sdílím tvůj přístup. Mám různých čůracích trapasů celou galerii. Dědek si dělá blázny, že kdybych si vybrala místo, kde rok neprojelo auto, tak v případě akce se nějakou zvláštní náhodou vytvoří snad dopravní zácpa. Ani tma nebývá někdy zárukou bezpečí. grinning smiley Pamatuju v Dejvicích, jsem vyhlédla jakoby vhodné místo. Najednou se okolí zcela rozsvítilo a otevřela se nějaká vrata a z nich vyjela limuzina.Při zpětné identifikaci místa jsem zjistila, že jsem byla u nějaké ambasady. eye rolling smiley

    Z hlediska genderové vyváženosti na to koukám tak. Chlapi si s tím velmi často žádný problém nedělají. Přizpůsobím se ne tím, že se budu znásilňovat k nějakým akcím vestoje, ale že když to prostě nepůjde jinak, tak si z toho problém taky nebudu dělat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (26.07.2018 09:04)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 09:51
     



    Hanule napsal(a):

    Drahuško, jednorázové jsou určitě na vyhození, ten silikon nevím, opláchnout jako menstruační kalíšek a uschovat do pouzdra? Moč páchne až rozkladem, stejně jako menstruační krev.

    Dávám to jako civilizační zajímavost, také jedu v klasice.

    Jasně, jenže čůrat potřebuješ s použitím takové pomůcky na místech, kde není odpadkový koš (hodit do lesa? angry smiley )nebo voda. Proto jsem o tom psala. Když budu na WC, tak půjdu klasicky, ne? Proč bych používala tyhle ptákoviny? Jedině snad v zahraničí, kde mají turecké záchody. Tam bych využití jednorázových vítala

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (26.07.2018 09:52)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 10:17
     

    Drahu, tehdy kolem toho r. 2002 se výskyt těchto pomůcek řešil docela dost městsky, metrosexuálně a genderově právě. Tolik k určité části historie. S vážnou tváří řeč o dámských pisoárech, které netuším, asi nakonec moc neexistují, takže určitá křeč. Ovšem co mají za ty roky v reálném dopadu v západní Evropě, odkud trend přitáhl, za sebe opravdu nevím.

    V přírodě s sebou vláčíš lahev pro pitný režim a lahev oplachovací, jak už tu bylo zmíněno. smoking smiley (Mimochodem, nedávno mi naběhl odkaz na lahev pro pitný režim o velikosti cca 1,8 litru, takže tu nejlépe vláčíš, aby bylo jasno, je to dle odkazu ohromně trendy. I se nějak báječně stupidně jmenovala, třeba si ještě vybavím. grinning smiley No, pana Měšťáka by uhodilo.)

    Ad zahazování+... rozložitelnost leda. Ne WC splachovatelnost či odkládání do košů na vložky, sáčky na ně také mají vyvinuté své držáčky, potkáš samozřejmě vzácně, natož doplněné o příslušný obalový materiál.

    +) Mimochodem, jako bys neviděla fůry papírových kapesníčků v přírodě. Myslím, že jen málokdo řeší, kterak je odtamtud odnést. Jde tedy spíše o princip malé polní, tj. patou odkopnout kus země, špičkou zahrnout. Kdo se učil tohle? smiling smiley grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 10:29
     

    Myprotein Hydrátor, se ta butylka jmenovala.

    Opět reklama jako prase, takže odkaz už raději nedávám. To jen že nejde o výplod mé bujné fantazie. flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 11:23
     

    Mno, vím, co se všechno nachází v "přírodě" a právě to mě štve co jsou schopni lidi do lesa i jinam donést a odhodit. Všude se řeší třídění odpadků a pak je toho plný les. Nerozumím lidem, co použijí a odhodí. Papírové kapesníčky, když si někde v křoví utřu pozadí, nemám-li šanci na normální záchod, ještě pochopím. buničina se rozloží poměrně rychle a navíc, všeobecně přemnožení divočáci jí mají ovoněnou rádi a neublíží jim. Jenže takový čůrací okap na jedno použití určitě nebude z recyklovaného, rychle rozložitelného papíru, páč by ti jeho obsah asi zůstal v ruce a zahodí se také, zrovna tak, jako pet flašky všech rozměrů, i když jdou lidi do lesa na dvě hodiny. Oni by umřeli žízní nebo si strhali záda, kdyby prázdnou donesli domů.

    Už o tom nebudu psát. Nejsem zelený aktivista, ale tohle mě štve! Každý kousek plátkového salámu, sýra a jiných poživatin, které sice kolikrát ani moc poživatelné nejsou, ale jsou zabalené v blistru. Kolik lidí, kteří si takový balíček vezmou na výlet donesou domů prázdný obal?

    Já vím, to už nejsou Trapasy. Omlouvám se, ale mě to deprimuje, co my lidé s tou naší matičkou Zemí, děláme. Je mi za nás hanba. Vídám na sociálních sítích, co se děje v oceánech a nezasloužíme si vůbec existovat thumbs up

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 26.07.2018 11:41
     

    Drahu, také mě skládkování v přírodě pekelně štve, osobně co můžu, to si odnáším, snadno rozložitelné výše popsaným způsobem zakopávám. V mnou psaném je i určitá ironie, myslím, že ti zřetelná. flower smiley

    Říci mohu jen jedno, zkušenost z VLASTNÍCH pozemků. Např. zkompostovaná bavlna je do roka pryč. Zbydou ti případné polyesterové nitě. Sepp Holzer tvrdí, že v příkopkovém stylu kompostování jsou až na gumové podrážky, které pak následně vyhazuješ, do roka pryč kožené boty.

    Je pochopitelně otázkou, kdo to v přírodě přeryje (tebou zmiňovaní divočáci), jak rychle schované pronikne zpět na povrch, rozmočí se atp.

    Sama do odpadu WC takové věci nevhazuji, ale povšimla jsem si, že např. určité vlhčené ubrousky toaletního papíru jsou označeny množstvím max. 3 ks, jiné vůbec nevhazovat (možná starší typ, vše se vyvíjí. Baby ubrousky bývaly nevhazovat do WC...) Toaletní papír s rozpustitelnou ruličkou vedu v patrnosti, v praxi jsem viděla u jedné z nás flower smiley, sama nepoužívám.

    Běžné (obyčejné) ruličky nerecyklovatelné již formou papírového svozu buď spálím nebo zkompostuji, stejně jako plata od vajec.

    ..................

    Naopak, mně rozvinutí tématu nevadí, ano, je to přesah vlákna, ale bordel v přírodě trapný je.

    ::::::::::::::::::

    Proč jsem se zastala Uribagu, tam si tu praktickou použitelnost představit dovedu, mnohdy jsou veřejné záchodky již zavřené, některé poloveřejné pod klíči a ten těžce sehnatelný; v mnohých městech se oficiálně a z pochopitelných důvodů volně v zeleni močit nesmí. (Jestli se tak děje, je jiná věc. Vymočit se např. do kanálu dešťové kanalizace mi hrozné nepřipadne, hromadně tak praktikovat ale asi dobré není. Všeobecně jinak nahlížíš na dítě, které potřebuješ dát vyčurat, jinak na dospělce.) Na stránkách eshopu bylo zmíněno i možné užití v sedě, v leže, pro člověka na vozíčku.

    Jak říkám, vyzkoušeno nemám.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (26.07.2018 11:48)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Trapasy

    Datum: 17.09.2018 17:28
     

    Trapas, trapas, trapas stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley byly jsme včera se ségrama v baráku po tátovi. Chceme ho prodat, takže jsme se chtěly podívat, co musíme zlikvidovat apod. Švagr zevloval venku u auta a najednou přiběhl, že nám sousedka vrací klíče. Prý už je nebude potřebovat, protože manžel umřel eye popping smiley no, tak jsme šly vyjádřit upřímnou soustrast a sousedka vykulený oči - já jsem neříkala MANŽEL, ale MATĚJ, ten kocour vašeho táty, co ho tam chodím krmit stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.