středa 24. dubna, 09:06 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: trapasy

Trapasy

Datum: 02.03.2007 14:48
 
Určitě nejsem sama,kdo na ně má štěstí, tak se rozepište smiling smiley.Nedávno jsme měli sraz od třídy a pár jich tam padlo, bohužel byly toho druhu, že jsou veřejně nepublikovatelné, ovšem o to byly víc k popukání smiling smiley winking smiley grinning smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 23.07.2018 13:02
     

    Hanule, mě snad šlehne. eye popping smiley Co oni ještě nevymyslí. grinning smiley

    Neměla jsem doposud zdání, že něco takového se opravdu vyrábí. Njn, hold asi stárnu. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trapasy

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Trapasy

    Datum: 24.07.2018 10:26
     

    Gabčo,už máš objednáno?? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 24.07.2018 20:54
     



    Evca napsal(a):

    Gabčo,už máš objednáno?? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    To si radši koupím Venušiny kuličky. grinning smiley 

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 24.07.2018 20:56
     

    Si z toho děláte prču, dámy, ale ten Uribag mi náhodou připadne pro určité životní situace velmi praktický. Nestát podobně jako Venušiny kuličky, dávno jej vlastním.

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 09:28
     

    Když už je téma vestoje na stole. Není to zase žádná taková obrovská novinka. Jako holka jsem se o tom bavila kdysi se svou babičkou. Vyprávěla mi, že její babička a maminka chodívaly v dlouhých sukních, jako selky třeba do trhu. A bývalo to zcela běžné. Sice si to neumím moc představit ale prostě to tak bylo. Tenkrát padlo i téma dámských vložek. Ty se praly eye rolling smiley . Člověk o těhle věcech nikdy nějak moc nepřemýšlel.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 10:06
     

    Já to tu kdysi vyprávěla, ale je vás tu hodně nových... Ještě v minulém režimu byl na VB nahlášený exhibicionista v Dubí a ženské se bály chodit z odpolední šichty domů (ze sklárny)

    Jednou večer, dvě baby, jako kyrysáři šly a proti nim panáček v kabátu a vybalil na ně to své nářadíčko. Jenže baby se nelekly, ale jedna z nich chramstla svou dělnickou, silnou rukou po jeho skleněnkách, druhá ho tak nějak držela a s koulemi v ruce ho plačícího a prosícího, odtáhly na služebnu VB. Kdyby byl tenkrát FB, jistě by to bylo natočené a byly by za hvězdy grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 10:26
     

    Naše máma na stáří vzpomínala často na dobu kdy hospodařili jako sedláci a na začátku kolektivizace, kdy většina práce na polích byla ruční, vzájemná výpomoc, najímání lidí na sezonní práce apod., nadřeli se šíleně, ale zažili při tom také spoustu legrace a mimo jiné ... právě to nedávno povídali starší kluci - táta a strejda Tonině, když měla problém jít se na prochajdě vyčůrat ... selky nosily dlouhé sukně, u nás se říkalo "šorány" a pravděpodobně kalhotky nee a nějaké odbíhání do lesa nebo kamkoliv nebylo možné, taky chlapi kolem a děti a tak čůrali při práci ve stoje a komentovaly ty starší: "Zase mi utekla sodúvka."

    Jakékoliv pití s příchutí bylo sodovka - sodúvka. Maminka když sem přišla po válce jakožto městská holka prošlá "totalainzacem" ve fabrice s Německu z toho byla pěkně vykulená. A samozřejmě nejen z toho, všechno hospodaření a život na dědině pro ni bylo eye popping smiley eye popping smiley.

    Omlouvám se za delší výklad, tak nějak jsem potřebovala sdělit.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (25.07.2018 12:38)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 10:29
     

    Umíte si představit tuhle mladou dámu jak odebíá při žních sekáčům obilí a váže snopy ? Všechno se musela naučit ....

    Ale to jsem od trapasů značně daleko stydlin smiley ... i když těch určitě zažila neúrekom.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 12:24
     

    Elenko, tak to byla fakt dobrá, že ten přechod na venkov zvládla. thumbs down

    Dnes se ten život ve městě a na vesnici zas tak moc (většinou) neliší, ale tehdy to bylo nebe a dudy.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 12:28
     

    Jsi mamince podobná, ale maminka nebyla hubeňour, jako ty winking smiley love smiley

    Hele, Arabky v těch svých hadrech, ač jsou ve městě veřejné toalety a krásné, čisté a navoněné (bez ironie) čůrají všude a kdekoli venku, ve stoje a i druhou, hmotnější potřebu udělají kdykoli a kdekoli. Až si někdy říkám, že se ve městě na ty pejskaře svádí věci nevídané angry smiley grinning smiley

    A to nejsou běženci z Afriky, ale bohatší lázeňská klientela z vyspělých Arabských států Středního Východu (nebo Předního? confused smiley)

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 15:03
     

    Drahus, a jak řeší to omývání? Je to možná k smíchu ale pamatuju ze špitálu, hlavně na očním tu mívala primařka nějaké pacienty, pobyt i výkony hradili, že se jim fasovala velká spousta minerálek. První zážitky jsou už dost let zpátky, kdy se o některých zvycích tak moc nevědělo. Všem vrtalo hlavou, nač můžou takové množství potřebovat. Až si toho někdo z oddělení všimnul, že používají na omývání.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 15:04
     



    drahus napsal(a):

    Jsi mamince podobná, ale maminka nebyla hubeňour, jako ty winking smiley love smiley

    Hele, Arabky v těch svých hadrech, ač jsou ve městě veřejné toalety a krásné, čisté a navoněné (bez ironie) čůrají všude a kdekoli venku, ve stoje a i druhou, hmotnější potřebu udělají kdykoli a kdekoli. Až si někdy říkám, že se ve městě na ty pejskaře svádí věci nevídané angry smiley grinning smiley

    A to nejsou běženci z Afriky, ale bohatší lázeňská klientela z vyspělých Arabských států Středního Východu (nebo Předního? confused smiley)

    A nepo*erou si paty?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 15:06
     

    Chlapi se omývají, zda ženské, nevím. Na vlastní oči jsem viděla, jak před obchodním centerem, uprostřed náměstí, ve středu města vypustila jedna zcela zahalená "dáma" torpédo rovnou vedle chodníku

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 15:18
     

    Ženské taky, s tím mám taky jeden zážitek a nevěděla bych to.. Měla jsem jednu dobrou známou. Na stará kolena konvertovala k islámu. Už je to zase taky spousta let. Ale hloubka víry nebyla nikterak velká, postrádala i fanatismus. Spíš to společní známí komentovali tak, že zamlada měla co ukazovat, byla to velice pohledná ženská. Teď, že je to už horší. Tak má dlouhou robu. Důvodů bylo ale víc a bylo to složitější. Jednou přijela na návštěvu s vnučkou. Jestli bych je nevzala do Poděbrad koupat. Plavala špatně a o holku se bála. U vody měla holka žízeň, tak mi povídala, ať jí vyndám pití z její kabelky. Měla tam dvě flašky, tak jsem se jí ptala, kterou mám dítěti dát, jestli nemá třeba nějaké zvláštní pití. Povídala mi, vůbec jí to nějak nedošlo, že já to samozřejmě nemůžu vědět. No ne tu s jakoby stříkáním, to že má na omývání. Málem jsem holku napojila tou ostřikovací. Přišlo mi to jako šikovnější na pití. eye rolling smiley Ale je pravda, že jsem se od ní dozvěděla dost docela zajímavých věcí. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 25.07.2018 15:24
     

    A byly to občas docela úsměvné zážitky. Byla tu v době posvícení. To tu byly kolotoče. Takže jsme vyrazily na pouť. Vzala na sebe takové méně islám oblečení, než máme my v představě. Hlavně šátek měla takový hodně barevný. Už cestou jsem jí říkala, že nás budou vítat všichni světský, co tam budou. Vůbec jsem se nespletla. První se ptal, ke který atrakci patří, že ji tam ještě neviděl. Taky nás zadarmo svezli na labutích nebo kde. Teda jen mě a vnučku. Jí se dělalo všude špatně. U stánku s klobásami jsme byly v obležení. eye rolling smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.