čtvrtek 28. března, 16:29 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: trapasy

Trapasy

Datum: 02.03.2007 14:48
 
Určitě nejsem sama,kdo na ně má štěstí, tak se rozepište smiling smiley.Nedávno jsme měli sraz od třídy a pár jich tam padlo, bohužel byly toho druhu, že jsou veřejně nepublikovatelné, ovšem o to byly víc k popukání smiling smiley winking smiley grinning smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 21.06.2018 22:31
     

    Včera mi zvonil telefon, když jsem ho otevřela, zahlídla jsem jméno bratránka, tak jsem vesele zahlaholila: "Čau, že taky někdy zavoláš!", ale odpověděl mi klidný ženský hlas. Paní volala z energetiky, chtěla se mnou něco dořešit. grinning smiley

    (To bratránkovo jméno jen avízovala došlou sms. )

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trapasy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 22.06.2018 08:02
     

    winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 22.06.2018 16:33
     

    To já jela včera na hřbitov, jen tak v pracovním a začal mě podezřele často blikat benzín a cestou domů už i trvale. Tak jsem s bídou napočítala stovku v drobných a dojela k benzínce , na štěstí je při cestě stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Trapasy

    Datum: 22.06.2018 21:36
     

    Když ti začne blikat,tak máš ještě nejmíň na 50 km,to by mě vůbec nevzrušilo smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 23.06.2018 00:17
     

    Evco, vím to taky. Ale když se mi to přihodí, nevím proč, začnu být nesnesitelně nervozní. Zcela bezdůvodně nevěřím správnosti dojetí. eye rolling smiley Možná proto, že je dědek na tohle strašný bordelář a když jsem ho několikrát vysvobozovala bez benzínu s kanystrem a nadávala, vždycky argumentoval, že to blikalo chvíli.

    Kordulko, v pracovním by to ještě šlo. Nakonec chlapi jezdí taky v montérkách a zašmírovaní. Ale občas vyrážím někam v nočním oděvu.V zimě třeba jen s přehozenou bundou. To by asi bylo u pumpy nebo jinak divení. eye rolling smiley smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 23.06.2018 09:09
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Evco, vím to taky. Ale když se mi to přihodí, nevím proč, začnu být nesnesitelně nervozní. Zcela bezdůvodně nevěřím správnosti dojetí. eye rolling smiley Možná proto, že je dědek na tohle strašný bordelář a když jsem ho několikrát vysvobozovala bez benzínu s kanystrem a nadávala, vždycky argumentoval, že to blikalo chvíli.

    Kordulko, v pracovním by to ještě šlo. Nakonec chlapi jezdí taky v montérkách a zašmírovaní. Ale občas vyrážím někam v nočním oděvu.V zimě třeba jen s přehozenou bundou. To by asi bylo u pumpy nebo jinak divení. eye rolling smiley smiling smiley

    ......pracovní mě ani tak nevadilo, jako ta stovka na benzín v drobných

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Trapasy

    Datum: 22.07.2018 08:06
     

    Tak se pochlubím včerejším trapasem stydlin smiley

    Na Mníšku byla Skalecká pouť, odvezli jsme tam obě holky a zrovna začínal koncert Yo-Yo Bandu, tak proč si neposlechnout, že.

    Dala jsem si pivo, pak druhý,třetí, koncert skončil, tak hurá domů. No jo, ale mě se chce čůrat..... hodně čůrat .....tak stejně jsme chtěli ještě do krámu, tak ty půjdeš nakoupit a já si tady odskočím do toho pěknýho křovíčka. Tak si tam tak čůrám a najednou se asi metr za mnou ozvalo : to je úleva, co? Hráli pěkně, viďte, pani? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Tam stál při té samé činnosti nějakej chlapík, celý v černém, kterého jsem si v tom fofru ale vůbec nevšimla stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

    Tak jsme si tam pěkně popovídali grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 22.07.2018 08:35
     

    Cancourku, grinning smiley grinning smiley Ale byl to slušný chlapík v zásadě a popovídali jste si. grinning smiley Já měla podobnou příhodu ale s ještě veselejším koncem. To ještě byla naživu moje máma. Pravidelně jsem s ní jezdívala do Prahy do divadla. Pořádal špitál, autobusem dřív tam, aby človek pokoukal po Praze nebo si došel někam na večeři atd. Autobus, pokud divadlo nebylo někde ve středu, čekal u Hlavního nádraží a odvoz k divadlu. Řešila jsem u autubusu podobný problém, s tím, že si dojdu na nádraží. Podle mě byl ještě čas. Máma měla stále obavy, že něco zmeškáme, tak mě poslala, ať jdu do roští. Táhlo se jako živý plot podle silnice, pak velká zelená plocha a pak nádraží. Abych měla pokoj, tak jsem tam vlezla. O hodný kus dál jsem viděla nějakého chlapíka, jsem si ještě říkala,má taky problém, diskrétně jsem se ještě otočila a vlezla tak, abych na něj jako neviděla a on neměl trauma. Najednou jsem během čůrací akce měla pocit, jakoby na mě někdo koukal nebo jsem měla někoho za zády. Tak se otočím a on to byl ten chlapík. Jak se zdálo, neměl problém ale by to nějaký exibicionista. Zas jsem se ani tak nelekla a nebála, lidí bylo kolem spousty, ale namíchlo mě to tak, že já jako vůl brala ohledy a hledala diskrétní místo a on tohle. Kalhoty měl spuštěný na půl žerdi. Začala jsem na něj ječet, slovo prase a dobytek bylo asi to nejslušnější, co slyšel. Už jsem se chystala, že sundám lodičku, měla jsem tenkrát s docela slušným podpatkem a praštím ho po palici, což jsem na něj taky ječela. Vyděsila jsem ho tak hodně, že opustil roští a snažil se běžet po té zelené volné ploše k nádraží. Moc mu to nešlo, jak měl kalhoty dole. A bylo ještě docela světlo, takže se krásně rýsoval a bavila se půlka čekajících před nádražím. Další půlka na refýži, která sice neviděla ale nemohla neslyšet, jen koukala do roští, odkud jsem se za chvíli vynořila ještě s lodičkou v ruce.

    O divadle jsme si nepopovídali. nono smiley. Vedla jsem celou dobu spíš monolog. grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 22.07.2018 14:58
     

    Cancourku, doufám, že čekal s rozhovorem než dočůráš? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 22.07.2018 16:38
     

    Já vím, proč nechodím v pracovní době ( při celodenní jízdě autem ) čůrat do křoví. Zaručeně bych vystrčila zadek na nějakýho hajnýho nebo houbaře. A takový trauma bych mu udělat nemohla. grinning smiley

    Mít zážitek jako Regina, tak si natáhnu kalhoty a zbytek dokonám do nich. grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 22.07.2018 17:06
     

    Má plošná zkušenost je taková, že je-li ten chlap bez osobní vazby k vám v křoví přítomen rovněž za účelem vyprázdnění močového měchýře, je mu ta vaše přítomnost celkem egal. A jde-li než kolem v jiném, třebas pracovním poslání, nikterak zvlášť mu nevadíte, natož aby byl uváděn do rozpaků. Tohle mají daleko větší tendenci prožívat ženy, osoby mužského pohlaví jsou na sníženou intimitu předmětné vyměšovací procedury naučeni od dětství a ze společných pisoárů.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (22.07.2018 17:10)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 22.07.2018 19:05
     

    No jo Hanule, ale chlapi povětšinou u toho nemusí vystrkovat zádel. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 22.07.2018 20:56
     

    děvčata, dlouho jsem se tak nezasmála thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Trapasy

    Datum: 23.07.2018 06:40
     

    gabi, to sice ano, ale zaprvé oni mají beztak dost zaobírání se tím svým slavným sníženým průtokem oproti nám, navíc takové mírné obnažení by daleko víc řvalo na společensky exponovanějším místě nežli v pangejtku či křoku.

    A my také nemusíme, chce to jen příslušnou indoor/outdoor výbavu. grinning smiley

    [www.vestoje.cz]

    (Je to odkaz na stránky "ve stoje", případně nerozklikávat, pokud vadí. flower smiley )

     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.