sobota 20. dubna, 01:24 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Strach, úzkost, tréma...

Datum: 29.12.2007 10:29
 
Znáte ten pocit, kdy nemůžete spát, klepete se, blbě dýcháte, nic vás nerozptýlí? Jak proti tomu bojujete? Vždycky mi pomohlo, když jsem se zavřela v koupelně a něco si na plné pecky pustila....ale nezabírá to. eye rolling smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Strach, úzkost, tréma...

    Datum: 25.04.2008 08:48
     

    Náhodou jsem narazila na toto téma a mohu jen potvrdit, že alkohol opravdu jen na chvíli otupí, ale dále depresi jen prohloubí, je lepší se mu vyhýbat. Mám v rodině vlastní zkušenost / syn / .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Strach, úzkost, tréma...

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Strach, úzkost, tréma...

    Datum: 25.04.2008 09:12
     

    Nevím, jestli můžu mluvit o depresi, jako takové. Neznám hranici, kdy se ještě jedná "jen" o špatnou náladu nebo již o depresi.

    někdy mívám úzkostné stavy, kdy mám vnitřní třes, nepravidelně mi buší srdce a mám strach, cítím se slabá. Většinou se jedná o konkrétní záležitost.

    Co dělám? Někdy jdu.... Jdu mezi spoustu cizích lidí, které moc nevnímám, jsem sama, ale sama nejsem a přemýšlím. Jindy zalezu a nechci nikoho vidět a "patlám" se v tom a někdy se musím vypovídat.

    V každém případě jsem na osoby blízké neskuteččně hnusná a nenávistná.

    Protože to zde píšu, je vidět, že to o sobě vím, ale neumím s tím nic udělat a čím jsem starší, tím méně s tím udělat chci. eye rolling smiley

     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Strach, úzkost, tréma...

    Datum: 25.04.2008 09:17
     
    Drahuš, deprese vznikají z dlouhodobého stresu a úzkosti, pokud máš jen občas podobné stavy, které popisuješ a které brzy odezní, je to jen to, čemu se říká tzv. depka, a kterou mají během života skoro všichni.Pomáhá zvolnit tempo, dělat to, co mi dělá dobře, případně můžeš zkusit bylinné lektvary na zklidnění / třeba třezalka je výborná /.
     
  • Autor: Cornelius
    Status: nováček

    Re: Strach, úzkost, tréma...

    Datum: 03.05.2015 12:02
     

    Ahoj, já měl panickou poruchu od 5ti let. Přesněji řečeno, panický nával neboli panickou ataku, když jsem měl vystoupit před lidmi nebo něco říci před větší skupinou lidí. Moje projevy strachu se během studií zhoršovaly, až jsem se ocitl na nemocničním lůžku. Něco se v té době ve mně zlomilo a já se rozhodl bojovat. Dřel jsem na sobě pět let, studoval, testoval, učil se, ověřoval metody, zaplatil desítky tisíc korun za terapie a kurzy. Ze všech poznatků jsem si sestavil pár jednoduchých metod, díky kterým jsem za 5 týdnů svůj strach přemohl. Vše je zdarma na mém webu [www.jak-prekonat-strach.cz]

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.