sobota 20. dubna, 02:01 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Status: expert

Topný žebřík do koupelny

Datum: 14.03.2007 08:49
 
Poraďte mi a napište své zkušenosti s topným žebříkem do koupelny bude to jediný zdroj tepla, je to na chalupě takže se bude používat občas ne denně (to bychom museli zařídit topení jinak).
Místnost je 2x2,7 m a nízká jen 2,05m poraďte jak velky žebřík a pokud máte jakou máte značku a jak jste spokojeni. Dííík
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: otopný žebřík do koupelny

    Datum: 21.12.2010 22:27
     
    pict2382m.jpg

    Takového něco?

     
  • Autor: Reklama

    Re: otopný žebřík do koupelny

     
     
  • Status:

    Re: otopný žebřík do koupelny

    Datum: 21.12.2010 22:34
     


    hespa napsal(a):

    "Nejlepší je", když při rekonstrukci koupelny a odstranění starého litinového radiátoru, vám nějaký dobrák začne vymýšlet jaké topeni do koupelny dát (podlahové nebo žebřík či jaké ještě jiné ) a vy najednou zjistíte, že nemáte žádný angry smiley angry smiley angry smiley.

    Helčo, já jsem to vyřešil prakticky nechtěně. Nerad se probouzím do zimy, to se stává v přechodných obdobích na jaře a na podzim, kdy se buď přestane topit brzy, nebo naopak pozdě. Koupil jsem si olejový radiátor a shodou okolností mi odešel infrazářič v koupelně. Takže na zimu, když je v bytě spíš přetopeno, ho dávám do koupelny, kde výborně slouží.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: otopný žebřík do koupelny

    Datum: 21.12.2010 23:29
     

    Ten dobrák, byl tehdá můj syn. Celou situaci zasklil tím, že pravil, tak si kup elektrický. angry smiley 

    On sám má v koupelnách žebřík kombinovaný na topný okruh nebo v době kdy se netopí, na elektriku. Já bych ho tenkrát snad zabilaangry smiley.

    Jediný štěstí je, že koupelny jsou malý, bez oken, uvnitř baráku.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: otopný žebřík do koupelny

    Datum: 22.12.2010 00:08
     

    Barevné otopné žebříky jsou nadstandart, tudíž jsou dražší, než klasické bílé. Vyrábí je každý výrobce otopných těles, jenom se asi objednávají na zakázku, protože se běžně neprodávají.

     
  • Status: expert

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 04.01.2013 19:27
     

    Mám takový ten obyčejný topný žebřík v koupelně, a už dobu hledám návod na použití, samo se vypařil :-). Byly tam asi tři mody nastavení, já sice topím, ale nevím jestli v nejvhodnějším systému. Nemáte někdo takový list papíru myslím i sdružený se záručákem, potřebovala bych aby mi ho někdo ofotil síííím. please smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 04.01.2013 19:32
     

    Jájo, má ten žebřík nějaký štítek? Tak si ho opiš nebo ofoť a vyhledej na netu.[www.google.com]

    např tenhle:

    [www.primotopy.eu]

    [www.primotopy.eu]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (04.01.2013 19:34)
     
  • Status: expert

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 04.01.2013 19:37
     

    Helí to jo to už jsem našla, ale tam není vysvětleno jak mají která světýlka blikat a nebo svítit, je tam na přepnutí několik možností, třeba jen udržení nezámrzné reploty a podobně.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 04.01.2013 22:40
     

    A je tam taky uvedeno, který dodavatel má ten žebřík? A napsat tam mail s dotazem? Nebo si najdi nějakou servisní službu a poptej se u nich.

     
  • Status: expert

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 04.01.2013 22:57
     

    Něco jsem zase pomačkala a hledám dál, někde to tu je schovaný :-)

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 05.01.2013 00:42
     

    to znám, ale při takovém hledání se dobře uklidí a na chvilku se zase ví, kde je co uloženo .....

    Jarko nepomohl by Jarda P. ? Myslím,že by mohl mít v těchto spotřebičích docela přehled.

     
  • Status: expert

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 05.01.2013 09:49
     

    JJ spálila jsem horu nepotřebných papírů. A Žebrík nastavila od oka :-), ono to tam jako na termostatu je trochu označené, ale chtěla jsem se ujistit. Výrobce tam nikde není a kde jsem to na netu kupovala už si taky nepamatuju je to už minimálně 6 let. Doufám, že při placení elektriky neprodělám kalhoty.

     
  • Autor: SaraB
    Status: nováček

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 14.02.2013 12:37
     

    Ten chromový vypadá super. Kolik stojí?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Topný žebřík nejen do koupelny

    Datum: 15.10.2013 09:07
     

    [www.prozeny.cz]

     

    zajímavá topná tělesa

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Topný žebřík nejen do koupelny

    Datum: 15.10.2013 17:32
     

    korado.trade.cz/zebrikove-radiatory

    winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (15.10.2013 18:03)
     
  • Status:

    Re: Topný žebřík do koupelny

    Datum: 18.08.2015 14:55
     

    Topny zebrik sezenes kdekoliv, pote urcite nech at ti jej namontuje firma smiling smiley nejlepsi volba

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.