pátek 29. března, 06:53 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Tlakový hrnec na indukci

Datum: 07.12.2008 11:32
 

Sháním tlakový hrnec, který by šel použít na indukci. Nemáte někdo zkušenosti s tímto?

[www.eva.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 07.12.2008 11:41
     

    [www.domacipotreby.cz]

    Já mám toto dvojče už alespoň 8 let a jsem spokojená...Jednou mi upadla poklice a cosi jsem si ulomila ve ventilu...dokoupila jsem pouze ten prasklej díl asi za 90,- a nemusela kupovat celej ventil za 400,- Mě u něj právě vyhovuje celej sortiment náhradních dílů..Nevím jak je na tom ten fagor..to chce zjistit..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tlakový hrnec na indukci

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 07.12.2008 11:44
     

    Nevím, proč to mají všude v těch sadách!!! eye rolling smiley Musím to někde obhlídnout, jestli nemají ten menší zvlášť, díky.

    Musím se dneska podívat, jak velký je ten, co mi dosluhuje, ale určitě by mi dostačoval třílitrový, nechápu ty šestilitrové a více!eye popping smiley Kdo v tom co vaří????

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 07.12.2008 11:47
     

    to už se ale cenově vyplatí mít oba, co? eye rolling smiley (když to srovnám)

    [www.domacipotreby.cz]

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 07.12.2008 12:00
     

    [www.tescomaeshop.cz]

    Koukni sem do teskomácké prodejny..tam jsou ceny ještě lepší. Mají je samostatné, ale vyjdou dráž. Mně to vyhovuje právě takto..ten menší používám víc, ale ten nelkej taky potřebuju dost často. Jedno víko úplně stačí..Fakt minimálně potřebuju oba najednou, ale i to se dá...

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 07.12.2008 13:33
     

    Já mám tuto sadu - Souprava sada tlakových hrnců BIO EXCLUSIVE DUO 3l+6l Tescoma 3,0 6,0

    a nemůžu si ji vynachválit thumbs down . Já teda víc využívám ten větší, na vaření masa. A ta jedna poklice fakt stačí. I pokud potřebuju víc vařit, tak vzhledem k rychlosti to jde. A servis Tescomy je vynikajícíthumbs down . Mám ho také asi 8 let - byla to novinkawinking smiley , za tu dobu se mi jednou při pádu ulomil čudlík, co zajišťuje ventil a jednou muž pustil plotýnku, na které poklice ležela. Bez problémů mi dali nové držadlo (bylo roztavené) za pár korunthumbs down .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 11.01.2009 17:49
     

    Mají za dobrou cenu ten 4l:

    [www.domacipotreby.cz]

    V Hypernově ho dnes měli za 2.5 tis.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 11.01.2009 17:51
     

    koukni se taky na dopravu..kolik koštuje.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 11.01.2009 18:01
     

    Anavi

    [www.domacipotreby.cz]

     

    být tebou, vezmu je oba, fakt to využiješ!! Ta jedna poklice stačí.

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 11.01.2009 18:04
     

    Do 2.500.- je poštovný 130,- kč , nad 2.500,- JE DOPRAVA ZDARMA.

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 11.01.2009 18:07
     

    Anavi, přimlouvám se za oba. Mám jen ten velký a lituju, že jsem nekoupila i ten menší. Ten je totiž vhodnější na dušení masa-plátků atd. Ve velkým se dobře vaří větší kusy masa-nebo i celé kuře. Potřeba jsou obě velikosti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 12.01.2009 11:49
     

    Lado, poštovné bylo kolem 120 Kč, tuším, takže celkem přijatelné. Pořád by to vyšlo levněji, než v té Hypernově a na ostatních webovkách.

    Já pořád přemýšlím, jestli jeden nebo oba. Teď mám menší (ten, co na indukci bohužel nejde a navíc mi začíná blbnout sad smiley ) a zatím jsem s ním bohatě vystačila, tak se bojím, aby ten větší nebyl jen krám do baráku angry smiley. Zase je fakt, že to "dvoubalení" je na některých stránkách tak výhodné, že to vyjde skoro nastejnou s cenou menšího, který není v akci a ušetřím na poštovném winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 13.01.2009 21:55
     

    No Anavi..nechci ti do toho kecat, ale zvaž to...ten tlakáč nekupuješ na rok...kluci poporostou..,začnou bejt žraví..

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 13.01.2009 22:24
     

    Anavko, peníze neřeš, přej si ho k narozeninámwinking smiley A JE TOthumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tlakový hrnec na indukci

    Datum: 14.01.2009 10:23
     

    No ona mi ho k narozkám chce koupit mamka winking smiley, tak proto to řeším!

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.