sobota 20. dubna, 03:54 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Tísníte se v předsíni?

Datum: 08.12.2008 11:10
 

[utulne.centrum.cz]

 

Nápady pro řešení předsíní.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (08.12.2008 11:17)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 11:28
     

    Ani tak se netisnime mame tam obrovskou vestavnou skrin ale jinak nic a potrebujeme to nejak doladit eye rolling smiley zrcadlo, vesak na bundy a nejlepe i nejake sedatko pro lenochy winking smiley

    tak sup sup s napadama....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tísníte se v předsíni?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 12:07
     
    5678009.xx..jpg
    Další fotografie:
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 12:16
     
    ufile--predsinove-steny--foto--carmen_268_189_0_85.jpg
    Další fotografie:

    suee, místo k sezení považuji za nepostradatelné, pokud to prostor dovolí. Zvlášť, když má člověk malé děti a potřebuje je obout, tak je pak problém, když se musej povalovat někde po zemi nebo balancují na jedné noze winking smiley Dobrý je mít věšák na kabáty a bundy pro návštěvy a pak také nějakou polici - na odložení deštníku, klobouku a co já vím čehovšeho smiling smiley a vestavěnou skříň, ve které má člověk svoje oblečení. No a po zkušenostech jsem zjistila, že botník by se hodil mírně nad zemí... protože svoje boty si sice uklidíme, ale pak přijde návštěva, odloží boty "vedle" a můžem se přes to přerazit, protože to stojí v cestě. Kdyby byl botník závěsný, nakopem to pod to a je to smiling smiley, to samý s našima botama, které máme "na ven" a samozřejmě je neuklízíme do botníku - mám je pořád po ruce, když potřebuju vyběhnout s košem, na zahradu, dát psovi a tak winking smiley. A nejlepší je, pokud je zavěšený tak vysoko, že se na něj zároveň dá usednout - dvě mouchy jednou ranou smiling smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (08.12.2008 12:16)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 12:19
     

    A nezbytné je samo zrcadlo až na zem!!! Aby člověk viděl, jak odchází z domu... grinning smiley, horší je někdy sledovat, v jak zbědovaném stavu přichází zpět winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 13:06
     

    Jdu si prohlednout obrazky a co se tyce zrcadla to ve vytahu to jisti grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 13:12
     

    Tak zatim me lehce zaujala ta zluta, jinak nic moc eye rolling smiley grinning smiley

    Mame tam zatim jen hnedou podlahu a v okoli vsechno z orechu+ta vestavna skrin ma ty posuvne dvere z bileho lacobelu v kombinaci s orechem, je to nudle ale doresit se to musi!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 13:47
     
    tn_zoom_obrazek_160.jpg
    Další fotografie:

    suee, ta žlutá mě taky oslovila, jinak bída smiling smiley. Ale zase je tam ta skříńka na boty dost vysoko pověšená, na to už by se sedat nedalo sad smiley.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 14:07
     

    Anavinono smiley nono smiley nono smiley já jsem ráda,že v předsíni pověsím klíče.To je jak s kuchyní a s koupelnoueye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley fakt bych ráda toho,kdo tyhle byty vymyslel,nakopala do prdelethumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 14:10
     

    Evi, naši bydlej v paneláku ve 3+1 a musím říct, že předsíň mají slušnou - vlastně po celé délce bytu, mají tam velké vestavěné skříně a z té předsíně (chodby) pak vedou dveře do dalších pokojů (2 na jedné straně, na druhé straně jeden a kuchyň). A dřív jsme bydleli ve 2+1 a tam si taky nemohu stěžovat. Kdo udělá v bytě předsíň, do který se sotva vejde jeden člověk, by fakt zasloužil po palici sad smiley.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 14:13
     

    Tak jsem to změřila je 3,7m dlouhá,1,60m široká a jsou v ní čtvery futraeye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 08.12.2008 14:17
     

    Tak to na tom budeme podobne Evco! thumbs up mam v planu tam mit ale opravdu jen vesak pro navstevy zrcadlo a nejakej bobek na sezeni.boty mam ve skrini

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 10.12.2008 14:32
     

    Evčo jsem teda lepší..1,20x 3,50m a šestery dveře.. grinning smiley Je fakt, že to jistí dvoumetrová vestavěná skříň a velkej botník na chodbě.. winking smiley Tak jako jsem byla nějakým výběrem raz dva hotová..co se mi líbilo, tak se nevešlo na jediný místo mezi futrama...tak fakt věšák zrcadlo a pod tím stříňka... grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 10.12.2008 18:49
     

    Tak já ji mám ještě o půl metru kratší a plánuju dát místo 60 skříní jen 37 cm hloubku, aby to nebylo tak stísněné. A nejspíš ještě nějakou uberu. Jo, ti, co projektovali paneláky, by zasloužili po čuni. Člověk pak musí napravovat za těžký prachy, co zprasili. Oni snad dostávali prémie podle toho, kdo udělal víc příček a zasadil víc dveří úplně k prdu.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Tísníte se v předsíni?

    Datum: 10.12.2008 19:17
     

    Mně to ani nijak teda nevadí...ten prostor...Fakt je , že se zouváme na chodbě, kde máme vestavěné i velké botníky. Ta vestavěná skříň je vlastně zapuštěná do sousední místnosti..

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.