pátek 29. března, 14:46 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Tipy a fígle do kuchyně

Datum: 14.08.2006 10:19
 

Máte nějakou zaručenou radu, která se hodí při vaření?

Nebo nějaký nápad, jak vylepšit jídlo, které děláte často?

 

Kamarádka mi poradila, že přidává do bramborové kaše dva až tři trojúhelníčky taveného sýra. Od té doby, co jsem to vyzkoušela, si nedovedu představit bramborovou kaši bez taveňáku smiling smiley. Je krásně smetanová.

 

Potom mám zaručenou radu, jak předejít puchýři při spáleninách, které si pořídíme při vaření.

Stačí místo ochladit studenou vodou, nechat mokré a do toho nasypat sůl. Sice to chvíli pěkně štípe, ale po spálenině nebude ani památky...

 

A co máte léty prověřené vy??? winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 21 z 21
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 02.10.2021 22:40
     

    Anavi, lásko moje, promiň, zapomněla jsem, že ty víš a zase jsem "učila orla létat" stydlin smiley

    S odchodem předem zkušenost moc nemám ... s rychlým odchodem zadem by zkušenost byla ... celodenní - Tormentan nebo dle našeho veta pyré z Hokaida nebo nějaké jiné dýně, ale hokaido prý funguje líp než mrkev nebo rozvařená rýže (dva roky odzkoušeno u štěňat, funguje - v případku přechodu na jiný typ stravy, po očkování ... když se problém, nepohodlí, jak říká můj prostřední "pérkélica" vyskytne) .. kdysi mámě doporučil PL, taky fugvalo, než se projevila alergie na jablka, čerstvo uvařený jablkový kompot (rozvařená jablka v trošce vody) ....

    Ale ...jak vypadá prst ?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (03.10.2021 08:34)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

     
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.