pátek 29. března, 00:11 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Tipy a fígle do kuchyně

Datum: 14.08.2006 10:19
 

Máte nějakou zaručenou radu, která se hodí při vaření?

Nebo nějaký nápad, jak vylepšit jídlo, které děláte často?

 

Kamarádka mi poradila, že přidává do bramborové kaše dva až tři trojúhelníčky taveného sýra. Od té doby, co jsem to vyzkoušela, si nedovedu představit bramborovou kaši bez taveňáku smiling smiley. Je krásně smetanová.

 

Potom mám zaručenou radu, jak předejít puchýři při spáleninách, které si pořídíme při vaření.

Stačí místo ochladit studenou vodou, nechat mokré a do toho nasypat sůl. Sice to chvíli pěkně štípe, ale po spálenině nebude ani památky...

 

A co máte léty prověřené vy??? winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 17.12.2020 12:00
     

    Dobrý tip, vúbec nevím, že to existuje stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

     
     
  • Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 18.12.2020 17:42
     

    Já po šedesátce konečně umím kynutý knedlík, dostala jsem konvekťáček:-). Takový maličký a s radostí vyhodila funkční mikrovlnku, to je úleva zbavit se krámu :-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 18.12.2020 19:24
     

    Teď jsem zase blázen já...to máš na sladké kynute? Nebo ba houskovy kynuty?

     
  • Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 18.12.2020 19:33
     

    Dá se tam obojí a je to super, nekecnou, krásně vyběhnou jsem spokojená moc. Tu mikrovlnku jsem vyhodila kvůli místu :-)

     
  • Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 18.12.2020 23:26
     

    Jajo, konvekťáky jsou výborná věc. V práci by bez nich už asi těžko uvařili. Ale všichni tvrdíme a to máme konvekťáky s dobrými vyvíječi páry, že houskový knedlík z vody nemá konkurenci. V konvekťáku krásně vyběhnou ale jsou takový jakoby sušší.Takže je poctivě vaříme v kotlích. Bramborové ne, to je jiná.

    Ten skládací cedník je pěkná vychytávka. Dneska jsem v Lidlu viděla skládací krabičky.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 18.12.2020 23:59
     

    Regino, já si nově pořídila skádací kbelík. Sice jeden mám vzadu pod dřezem, ale než ho vyhrabu, tak je to gymnastický výkon. Tak jsem to vyřešila skladnější verzí, která je vždy po ruce.

     
  • Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 19.12.2020 00:32
     

    regi já do 65 let neuvařila jediný kynutý knedlík, pokaždé se mi srazil. Teď ho uvařím i když jím jen s vajíčkem, s omáčkou ne. Odmala tvrdím, že je divné jíst omáčku s buchtou :-)

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 19.12.2020 09:18
     

    Moc děkuji za tipy, až bude po všem, obejdu obchody a nějaký vhodný cedník výběru. Děkuju za nasměrování.

    (Až na IKEA, tu ignoruju kvůli FSC.)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (19.12.2020 09:20)
     
  • Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 19.12.2020 21:58
     

    Jajo, pak konvekťáček lepší než nic. Já si taky klidně umím představit svíčkovou bez "buchty".

    Majko, určitě to bude nějak zajištěné ale první, co se mi vybavilo jako představa u skládacího kbelíku bylo, jak jsem po celodenním úklidu přešla konečně k umytí podlahy, dotáhla jsem kbelík a už se těšila, jak to bude hotové. Kbelík se složil a v té představě chvíli voda jakoby dokonce stála ve tvaru kbelíku, pak se teprve začala valit. grinning smiley eye rolling smiley. Určitě tyhle vychytávky šetří místo. thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 19.12.2020 22:33
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Jajo, konvekťáky jsou výborná věc. V práci by bez nich už asi těžko uvařili. Ale všichni tvrdíme a to máme konvekťáky s dobrými vyvíječi páry, že houskový knedlík z vody nemá konkurenci. V konvekťáku krásně vyběhnou ale jsou takový jakoby sušší.Takže je poctivě vaříme v kotlích. Bramborové ne, to je jiná.

    Ten skládací cedník je pěkná vychytávka. Dneska jsem v Lidlu viděla skládací krabičky.

    Knedlíky z konvekťáku jsem po uvaření přikrývala namočenými utěrkami, aby neměli oschlou "kůrku". Byly super. Taky jsem dávala víc droždí, než jsem byla do té doby zvyklá.

    Pořád jsem si říkala, že do své nové kuchyně si pořídím svůj domácí konvekťák, ale bohužel mám tak malou, že by se nevešel.

    Ale v hospodě to byl super pomocník. dělala jsem v něm všechno - štrúdl, knedlíky všech druhů, pečené maso a zároveň se tam něco dusilo...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (04.05.2021 15:08)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Hrnce

    Datum: 04.05.2021 14:13
     

    Holky, potřebuji obměnit sadu nádobí, ta moje už je opravdu letitá. Nejvíc by se mi líbily nějaké granitové hrnce, ale nedaří se sehnat celou sadu, jen vždy dva kastrůlky... a nechci to mít každej pes jiná ves, když to bude nové. Takže asi skončím u nerezových - jste někdo vyloženě něčím nadšený? smiling smiley

     

    Potřebuji to na indukci, s tím už je ale dneska celkem běžně počítáno.

     

    Většinou narazím na to, že hrnce v těch sadách jsou malé. confused smiley Dost mě to překvapuje, že to pro rodinu stačí... s přicházející pubertou kluků jsem pokorně vytáhla ty největší ze sady, které byly několik let stranou a jsou v denním provozu. Mám dva velké a kdyby jich bylo víc, nezlobila bych se (naučila jsem se vařit v době distančky opravdu "megaporce" a zavařuji to, abych nemusela vařit na desetkrát) winking smiley grinning smiley. K papiňákové poklici mám dvě velikosti hrnců, ta menší mi teď připadá opravdu směšně malá winking smiley. Ale zase bych ráda v sadě měla rendlík s dlouhou rukojetí... Když už jsem jednu šikovnou sadu objevila, tak u toho zase nebyl... ten používám často na smažení cibulky nebo na puding - prostě na věci, které je potřeba míchat. Líp se mi to drží než ta klasická ucha. thumbs down

    Naopak tam zase nepotřebuji mít pánev, těch mám dostatek různých...

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (04.05.2021 14:16)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Hrnce

    Datum: 05.05.2021 14:17
     

    Ty sady jsou blbě poskládaný, to máš pravdu. Já si koupila jednotlivě jen ty co jsem potřebovala , velikostně jinak než jsem měla ty minulé. Tři kousky, víc nepotřebuji. Dva malé a velkej hrnec jsem nechala ze staré. Ty používám stejně mininálně.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 23.07.2021 10:22
     

    Věrko, jak jsem psala už tady, s hrnci mám taky problém. Potřebuji teď vařit ve velkém a v té mé staré smaltované sadě jsou ideální objemy. Nikde mě zatím nezaujala sada, kde bych vše využila jako v této. Tady točím opravdu všechny hrnce dokola, všechny mají využití. thumbs downJenže hrnce se budou pomalu loučit, jsem ochotná zainvestovat do nových, ale vypadá to, že si to budu muset asi poskládat porůznu... po jednom kuse. Ovšem to je zase finančně samo jinde, než ty sady... skoro jsem kolabovala, kolik chtějí za jeden větší kastról.. eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 23.09.2021 15:27
     

    Holky, nepoužíváte někdo strouhané brambory jako obklad na záněty nebo otoky? Poradíte případně, jak na to a co máte vyzkoušené? Na netu se návody dost liší...

    Probudila jsem se s prstem, který je 3x takový, než normálně. Včera jsem dostala od obvodního léky, nepomohlo nic a prst přes noc zase "vyrostl"... dneska jsem byla na pohotovosti v nemocnici, tam se sešli 4 doktroři, nikdo si nevěděl rady, co s tím... takže mám vydržet do zítra, co to udělá.. Jelikož bych nerada, aby mi ten prst explodoval confused smiley , hledám "babské" rady. Díky. flower smiley

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 23.09.2021 17:07
     

    Mě by jako první napadlo matlat višňákem.CRP máš kolik?Hladinu kyseliny močové v normě?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.