čtvrtek 28. března, 09:22 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Tipy a fígle do kuchyně

Datum: 14.08.2006 10:19
 

Máte nějakou zaručenou radu, která se hodí při vaření?

Nebo nějaký nápad, jak vylepšit jídlo, které děláte často?

 

Kamarádka mi poradila, že přidává do bramborové kaše dva až tři trojúhelníčky taveného sýra. Od té doby, co jsem to vyzkoušela, si nedovedu představit bramborovou kaši bez taveňáku smiling smiley. Je krásně smetanová.

 

Potom mám zaručenou radu, jak předejít puchýři při spáleninách, které si pořídíme při vaření.

Stačí místo ochladit studenou vodou, nechat mokré a do toho nasypat sůl. Sice to chvíli pěkně štípe, ale po spálenině nebude ani památky...

 

A co máte léty prověřené vy??? winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 03.01.2015 19:48
     
     
  • Autor: Reklama

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 03.01.2015 20:04
     

    dobrý fígl grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 03.01.2015 20:06
     

    Kaaj - thumbs down thumbs down thumbs down

    Dnes jsem dělala brknedlíky z brambor, co jsem uvařila včera ve šlupce a v pohodě.

    Ale jindy je to děs eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley. Většinou se mi to stává u velkých brambor, tak jsem si myslela, jestli třeba nejsou přehnojené, nebo jestli je mám třeba nedovařené confused smiley confused smiley confused smiley (ale krájím je na malé kousky). Když mi zbyly, dělávala jsem placky, nebo opečené na pánvi. S kaší doma rozhodně nepochodím. Tu kluci neé. Pouze pokud je teda nechci zrovna otrávit eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 15.04.2015 13:16
     

    většinou zvodovatí namrzlé brambory

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 15.04.2015 13:21
     

    nevím jestli to tady už někde není, ale dostala jsem tip na palačinkové těsto do PET lahve, nechá se umíchat přímo ve flašce, pokud toho není ve výsledku plná flaška

    já jsem si dávku z 1 litru rozmixovala klasicky tyčovým mixerem, pak přelila do petky (chystala jsem pro návštěvu k večeři když byla na lyžích) . jenže přijeli dost pozdě a večeřet nechtěli, že si něco dali venku, tak jsem Petku šoupla do chladna a nasmažila ráno k snídani. Návštěva byla nadšená a já taky, protože to těsto se krásně rozleželo, palačíny byly heboučké a krásně se to dělalo, nic se netrhalo, díky hrdlu flašky se krásně lilo na pánev, nikam neodkáplo, zkrátka super. Používám dodnes a jinak už nikdy nehodlám. Na závěr prázdnou petku vyhodím a mám umyto a uklizeno. Supeeeer

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 15.04.2015 13:58
     

    Dášo, to zní hodně slibně. thumbs down Vyzkouším.

     
  • Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 15.04.2015 18:53
     

    Hihi palačinky jsem děla naposledy tak před 25 lety, už ani nevím jak se dělají :-)

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 15.04.2015 18:59
     

    To asi zkusím, dělám palačinky dost často vnučkám. Vhodnější by byla asi flaška od kefíru, tedy se širším hrdlem.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 26.02.2016 18:35
     

    Tak nevím, jestli bychom tenhle fígl využili, ale je to bezesporu zajímavé: [www.youtube.com]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 26.02.2016 20:17
     

    Jedla jsem Dášiny palačinky a byly moc dobré mls smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 26.02.2016 20:38
     

    Ten Dášin zlepšovák čtu až teď. Opravdu super, příště vyzkouším. Ono má těsto na palčinky chvíli odpočívat, jenže je vždycky dělám narychlo a na nějakou prodlevu není čas. Příště si nachystám těsto do flašky hned večer a bude vystaráno. thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 04.04.2017 12:23
     

    Hledám, kde jsme tu před časem probírali nano_houbičky (nebo tak nějak se jim říká). Konečně jsem si je pořídila, ale teď nevím, jak je správně použít. Namočit? Nebo dělat se suchou? A na co všechno se dají použít? please smiley confused smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 04.04.2017 16:19
     

    Koukala jsem zrovna dnes na video na FB a ta ruka, co jí držela, měla houbičku namočenou grinning smiley

    Asi všechno špinavé. Ukazovali tam špinavý, plastový, zahradní nábytek. To jsem zvědavá, na tvou zkušenost. Koukala jsem na ní, ale nechci koupit blbost. tak dej vědět smiling smiley please smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 04.04.2017 18:14
     

    Nemáš odkaz na to video?

    Čekám, že se tu ozve Anavi a Majka, ty je, myslím, dost používají.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Tipy a fígle do kuchyně

    Datum: 04.04.2017 18:18
     

    Nemám. Jen se mi to objevilo, tak jsem si ho pustila, ale už je daleko zapadlé

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.