čtvrtek 25. dubna, 06:42 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evita
Status:

Terénní vlna na zahradě

Datum: 12.10.2009 14:00
 

Ráda bych trochu rozvlnila terén terén na jinak placaté zahrádce, čímž bych zabila dvě mouchy jednou ranou - kromě rozčlenění plochy by vznikl i optický předěl, za který by se dal ukrýt kompostér a další nevzhledné zahradní záležitosti. Zídku nechci, líbil by se mi pozvolný val, částečně zatravněný, částečně osázený plazivkami, keři a jehličnany. Nemusí být nijak vysoký, cca 40-50 cm. Nedělala jste některá něco podobného na zahradě? Nemáte foto? Pochlubte se, uvítám vaše zkušenosti, odkazy a inspiraci, díky flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Terénní vlna na zahradě

    Datum: 14.10.2009 10:25
     

    Pěkná dvojka, jen sežeň mladýmu jinou čepici s ušima vlčáka, tahle má ouka myší.grinning smiley Nebo ho vyfoť i s myškou, aby bylo vidět, jak jim ouška ladí. grinning smiley Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Terénní vlna na zahradě

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Terénní vlna na zahradě

    Datum: 14.10.2009 10:28
     

    Marjano, máš zlatíčko Kubíka love smiley a nádhernýho ovčouna thumbs down love smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Terénní vlna na zahradě

    Datum: 14.10.2009 13:03
     

    To je povedená dvojkathumbs down grinning smiley

     
  • Autor: marjan
    Status: nováček

    Re: Terénní vlna na zahradě

    Datum: 14.10.2009 16:02
     

    jujda děvčata, to není můj vnouček, ale synekwinking smiley winking smiley winking smileynejsem ještě tak staráspinning smiley sticking its tongue out . Jsou to kámoši, jeden bez druhýho ani ránugrinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil marjan (14.10.2009 16:03)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Terénní vlna na zahradě

    Datum: 14.10.2009 20:19
     

    Marjan, špatně sis přečetla příspěvky, nikdo ti babičkovství nepřisoudil - drahuš napsala "ovčouna" tedy ovčáka (psa), tos asi zaměnila za vnoučka. grinning smiley Ale ono je nás tu babiček už docela dost, tak se to někdy zamíchá, že se ztratí přehled, co jsou děti a co vnoučata. grinning smiley Věra

     
  • Autor: marjan
    Status: nováček

    Re: Terénní vlna na zahradě

    Datum: 14.10.2009 21:07
     

    jejda já už ani číst neumímwinking smiley spinning smiley sticking its tongue out , holt, jsem na mateřský a potřebovala bych jít do práce jako sůlflower smiley . Tak se teda omlouvámgrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Terénní vlna na zahradě

    Datum: 14.10.2009 21:31
     

    marjan grinning smiley. Jak já tě chápu!!!!! winking smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Terénní vlna na zahradě

    Datum: 15.10.2009 21:21
     

    Marjan neber si to, nejsi sama kdo je chvílemi mírně zmaten winking smiley flower smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.