pátek 29. března, 10:32 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vysočina
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Vysočina
Posílejte fotografie! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: gabca
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Telč a okolí

Datum: 25.09.2022 20:53
 
308438140_1173829316501861_3840732686290715776_n.jpg
Další fotografie:
Byli jsme tento týden v Telči na dovolené. Jeden den jsme šli pěšky na hrad Roštejn, pak jsme byli v Třebíči v Aqacentru ( pršelo ), další den na Vranově a hradě Cornštejn a hradě Bítov.
Všude bylo hezky. love smiley
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Telč a okolí

    Datum: 27.09.2022 11:42
    Hodnocení fotografie "Telč a okolí": 5
     
    Roštejn, to mi připomnělo prasklý chladič kdysi na Favoritu. Dojel jsem k hradní zdi a prásk. Opařené nohy a mlha jak na Blatech. Ale paní kastelánka mě sehnala svého dvorního automechanika a druhý den jsme mohli jet zase domů winking smiley
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Telč a okolí

    Datum: 28.09.2022 23:34
     
    Tak to jsi měl štěstí. grinning smiley
    My šli z Telče pěšky a cestou jsme viděli tolik druhů hub, že jsem jich tolik nikdy nenašla. A že jsme je tam museli nechat je druhá věc. Neměli jsme je do čeho sbírat. spinning smiley sticking its tongue out
    Ale hrad to byl pěkný. grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Telč a okolí

    Datum: 18.10.2022 20:16
    Hodnocení fotografie "Telč a okolí": 5
     
    V Telči jsem byla naposledy tak v roce 1982. Bývaly tam na zámku baletní dny. Tenhle rok to byly zcela atypicky baletní vystoupení na muziku Pink Floyd. To byla v té době rarita. Big beat neměl úplně na růžích ustláno. Dneska už je všeho tolik, že si člověk až říká, jestli méně nebylo někdy víc. Nějak jsme měli mnohem větší radost z nějakých desek, půjčovalo se, nahrávalo.
    Město mělo štěstí, že všechna podloubí zůstala zachována. V Kolíně jich velké části zmizely.
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (18.10.2022 20:19)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Vysočina (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.