čtvrtek 28. března, 14:13 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Status: nováček

Těhotná?

Datum: 27.11.2010 12:34
 

Ahoj holky, je to tu asi po sté...ale určitě znáte tu nejistotu a nervozitu...asi potřebuju jen trochu uklidnit.

 

Přibližně v polovině cyklu jsem měla zvláštní narůžovělý výtok, shodou okolností jsem byla objednaná na gyndu. Když jsem se o tom zmínila, řekla, že to může být poměrně přirozené a na zrcadlech není nic neobvyklého vidět. Tak jsem byla klidná až do tedˇ, vynechala mi MS. Tak jsem otevřela stránky a hledám příznaky těhotenství. Jak o tom tak čtu, začínám cítit všechnysmiling smiley Jenže takhle jsem si schopná diagnostikovat cokoliv.. Slíbila jsem si, že s testem ještě chvíli počkám. Přeci jen mi vynechala zatím jen týden.

Pokud bych byla těhotná, tak by to byla velká čára přes rozpočet. Přítel by byl teda štastný jak blecha. Jenže já jsem trochu srab. Je to přeci jen veliká životní změna. Když vidím některé novopečené maminy, tak mám pocit, že jsou proto mateřství narozené. Jak se s tím srovnat? Přijde to samo? Na jednu stranu by to byla veliká radost a na druhou...no, strach.

Chápete mě aspoň trošku?

 

Děkuju moc.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Těhotná?

    Datum: 27.11.2010 14:22
     

    Strach má každá, ale uvažuj lepší mít dítě teď a zdravé než nikdy a nebo v pozdějším věku a nemocné. Hlavně se uklidni udělej si potom ten test a zvaž co je pro tebe důležíté zda být šťastná, nebo se celý život něčím trápit. A nakonec i to těhotenství a mateřství je krásné pokud na to nejsi sama je to radost a sdílená radost je dvojitá radost. Tak držím thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Těhotná?

     
     
  • Autor: Macina17
    Status: nováček

    Re: Těhotná?

    Datum: 02.08.2011 13:19
     

    Zdravím, s přítelem jsem měla nechráněný styk, HA beru 5. měsíc s maximální odchylkou 1-2 hodiny, podle toho jak dojedu domů. Špatně mi bývá normálně, ale teď se bojím, že jsem těhotná, od styku je to 5 dní a já si nejspíš namlouvám, že začíám přibírat. Kamarád, kterému jsem se svěřila mi řekl, že jsem pořád stejná a pokud přibírám je to tou antikoncepcí. Je možnost, že bych byla opravdu těhotná nebo si to jen namlouvám? Děkuji za odpověď.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Těhotná?

    Datum: 02.08.2011 13:24
     

    Anetko, v případě nejistoty je myslím si ten test opravdu nejsnazší řešení. Vypadáš jako rozumná holka, tak si skoč do lékárny a budeš mít jasno během pár minut a hlavně, čím dřív to člověk zjistí, tím více má pak času na to řešit, co s tím dál winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Těhotná?

    Datum: 02.08.2011 19:42
     

    Anetko, na dálku ti tady s tím nikdo nepomůže, ale nevím, proč váháš s testem - je neškodný, rychlý a relativně spolehlivý. Takže pokud tě trápí nejistota a obavy, tak test je nejlepší první řešení a dle výsledku se pak zařiď. Není úplně 100%, ale je možné ho samozřejmě zopakovat a pak už ta spolehlivost je mnohem vyšší. Tak držím palce a v každém případě se rozhodni správně.

     

    Macino, co ty tu očekáváš za odpověď? confused smiley Takhle brzy ti neodpoví ani gynekolog po letech studií a po důkladném vyšetření. My tu opravdu nejsme bystrozraké ani vševědoucí. Tak přestaň bláznit, udělej si test a pak zajdi na gyndu. Věra

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Těhotná?

    Datum: 02.08.2011 20:13
     

    Pokud byla Anetka těhotná, tak v této době bude už po porodu, ne?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (02.08.2011 22:26)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Těhotná?

    Datum: 02.08.2011 22:05
     

    Majko, tys jediná pozorně čtoucí! thumbs down grinning smiley Já jsem si data ani nevšimla (a nejen já winking smiley ). Věra

     
  • Autor: pittra
    Status: nováček

    Re: Těhotná?

    Datum: 05.06.2012 14:13
     

    ahojky chtela sem se zeptat.jsem 20 tydnu a nic jsem nepribrala naopak jsem o dve kila lechci je to normalni?pri prvnim diteti sem pribirala normalne za celej porod jsem pribrala 8kg ale nehubla diky moc winking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Těhotná?

    Datum: 05.06.2012 14:20
     

    zeptej se doktora

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Těhotná?

    Datum: 05.06.2012 14:24
     

    Moje kamarádka první dva měsíce těhotenství taky hubla a dítěti jsou už dva roky a je zdravé.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Těhotná?

    Datum: 05.06.2012 15:16
     

    No tak jestli chodíš na pravidelné prohlídky, tak tam si sestřička píše i váhové přírůstky, pokud to jí ani doktorovi nevadí, tak je to asi o.k.

    Ono taky dost záleží jakou jsi měla původní váhu a kolik měříš.

    Obecně obéznější ženský by měly přibrat míň než ty podvyživené.....

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Těhotná?

    Datum: 06.06.2016 10:52
     

    Chce si to vse hlidat, taky zalezi zda beres nebo neberes antikoncepci

     
  • Autor: Luisa
    Status: začátečník

    Re: Těhotná?

    Datum: 23.06.2016 08:14
     

    Znam znamou co aj kdyz ji brala tak predci jen byla tehotna, nastesti to ale stihla do tydne to zjistit takze se s tim dalo ejste neco delat, na potrat by nikdy nesla

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.