pátek 26. dubna, 01:20 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: anonymka
Status: nováček

TEHOTENSTVI???

Datum: 05.10.2008 20:58
 

Ahoj všichni,pred dvema dny sem mela nechraneny sex s klukem,daval opravdu pozor a vystrikal se mi az do pusy,presto se bojim tzv.kapicek lasky,na druhy den sem dostala ocekavane mesicky,ale v malem mnozstvi a meli podivnou tmave hnedou barvu,misty ale i normalni krev,panna jsem nebyla takze od panenske blany to nebude,bylo mi i spatne ale ted uz je to lepsi,je tu moznost tehotenstvi???diky moc za odpoved! confused smiley confused smiley confused smiley please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.05.2009 18:35
     

    Holky, musím se zastat dotazující se... vy jste možná NORMÁLNÍ, ale vězte, že jsou skutečně nastávající babičky, které se po průkazce sápou se slovy: Ukaž, kolik jsi přibrala..., a už se otvíráš? , sotva ji uvidí někde volně k dispozici sad smiley sad smiley sad smiley (to není naštěstí moje zkušenost, ale kamarádka s tím bojovala pořád. Furt to před návštěvou tchyně schovávala, protože ta pořád řešila výšku fundu nebo jak se tomu nadává, polohu plodu a podobný zhovadilosti )eye rolling smiley confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.05.2009 18:36)
     
  • Autor: Reklama

    Re: TEHOTENSTVI???

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.05.2009 18:55
     

    Naprosto nechápu! Dceru nemám a nikdy mě nanapadlo zajímat se o těhuknihu mojí snachy. Myslím, že by mě to nenapadlo ani u dcery, pokud by ji snad sama nestrčila pod nos a ani tak nevím, co bych tam hledala.

    Já si myslím, že když tazatelka dokázala před rodinou utrajit přerušení ( a nic proti tomu, je to její věc), nevím, proč by musela předkládat těhotenskou knížku. Je to součást její zdravotní dokumentace a v případě těhotenství je asi předcházející umělé přerušení natolik důležitá informace, že by tam uvedená být měla. Co když nastávající mamča se dostane do nějakých potíží, zkolabuje na ulici, stane se účastníkem dopravní nehody... a nikdo se přímo od ní nedozví, co má za sebou a může to mít třeba i vliv na donošení dítěte? Jakpak si asi potom její gynekolog zodpoví, že tenhle údaj neměla v těhotenské knížce? Jak už jsem napsala, není to čtivo pro rodinu, ale pro doktory.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: TEHOTENSTVI???

    Datum: 18.05.2009 20:07
     

    Anavi, jasně, že chápu, že jsou babičky nejrůznější. Právě proto bych radila těhulce, aby těhotenství využila k vymezení hranic, kam až hodlá maminku i tchyni pustit. Právě v těhotenství by jí to mohlo spíš projít. Vzpomínám si na jednu úsměvnou (tedy pro nezúčastněné) historku mé kamarádky, která se jako správná ženuška chopila veškeré práce v domě rodičů svého muže, kam se po svatbě nastěhovala. A právě v těhotensví jí kamarád-lékař napsal potvrzení, že nesmí ke králíkům ani slepicím, protože by to ohrozilo plod. No a po porodu už u toho zůstala a zvířata víc neopečovávala. Před tím nevěděla, jak se z toho vyvlíknout a neudělat doma velké dusno. Věra

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.