pátek 29. března, 08:14 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Tavola kalinolistá

Datum: 06.04.2007 08:45
 

Máte někdo tento keř? Mě zaujal v zahradnictví krásně žutými lístky, tak jsem ho hned koupila, ovšem teď hledám na netu a vidím,ž e je to dost obr keř. Já jsem ho po zasazení sestřihla téměř u země - na radu zahradnice, aby se prý rozvětvil, tak snad tím řezem půjde udržovat v rozumné velikosti.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 9
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 01.05.2014 22:28
     
    20140501_113230.jpg

    Kordul, v Litomyšli je mají, jsou to laciné keře. Mám jednu zlatou a 3 tmavé (Diabolo), když se s tím budeš chtít piplat, tak ti věnuji větvičky. Tavoly se mi moc líbí, kvetou, včely je mají rady a po odkvětu je krásné i odkvetlé květenství.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tavola kalinolistá

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 02.05.2014 06:52
     



    JaninkaH napsal(a):

    Kordul, v Litomyšli je mají, jsou to laciné keře. Mám jednu zlatou a 3 tmavé (Diabolo), když se s tím budeš chtít piplat, tak ti věnuji větvičky. Tavoly se mi moc líbí, kvetou, včely je mají rady a po odkvětu je krásné i odkvetlé květenství.

    .......Jani dík , plánuji Litomyšl a dneska jedeme do Chocně a zítra je tady opět ten Polák u Tesca, tak uvidí,. jinak mě piplání nevadí, taky plánuji jed k Tobě winking smiley

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 02.05.2014 10:58
     

    Já jedu dneska na navštěvu cca 20 km od Starkla, tak mám cukání se tam jet podívat - tedy jestli mi to bude povoleno grinning smiley.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 02.05.2014 19:11
     

    Tak Kordulko, když chvilku vydržíš, až nějaká povyroste, aby měla dobré kořeny, tak ti jí na oplátku pošlu.

    Gabčo, ty to samý. Pošlu. Jen vydržte. Už jsem tam nějaký mrňouse viděla.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (02.05.2014 19:12)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 02.05.2014 19:20
     



    Amee napsal(a):

    Tak Kordulko, když chvilku vydržíš, až nějaká povyroste, aby měla dobré kořeny, tak ti jí na oplátku pošlu.

    Gabčo, ty to samý. Pošlu. Jen vydržte. Už jsem tam nějaký mrňouse viděla.

    .......to já vydržím love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 02.05.2014 20:07
     

    34_024.jpgTuto mám, můžu poslat.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 03.05.2014 20:31
     



    Amee napsal(a):

    Tak Kordulko, když chvilku vydržíš, až nějaká povyroste, aby měla dobré kořeny, tak ti jí na oplátku pošlu.

    Gabčo, ty to samý. Pošlu. Jen vydržte. Už jsem tam nějaký mrňouse viděla.

    Mrknu u nás v zahradnictví a když neseženu, tak tě moc poprosím. flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 04.05.2014 16:47
     

    Holky, myslíte, že ta červena Diabolo je ta samá jako na odkazu Andre ? Mám to do Kruhu asi 13 km, že bych tam sjela na čumendu.

    A mají tam i moji hortenzii Vanile Fraise, co chci. winking smiley

    [www.zahradnictvikruh.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 04.05.2014 16:50
     

    Ne, neníDiabolo je tmavě červená, a vršky jsou sytě červené

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 04.05.2014 22:31
     

    Ivik, ta je nádherná...... mám tu červenou, tato by s ní krásně ladila thumbs down please smiley please smiley please smiley.... jestli můžu, smutně koukám grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 05.05.2014 08:44
     



    JaninkaH napsal(a):

    Já jedu dneska na navštěvu cca 20 km od Starkla, tak mám cukání se tam jet podívat - tedy jestli mi to bude povoleno grinning smiley.


    zajeď si radši do Žehušic (byla jsem tam před vícero lety, snad se nepohoršili), doprovod pošli na bílé jeleny a máš spoustu času

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 05.05.2014 11:28
     

    Hani a co je v Žehušicích? Starkl mi nedopadl, ale jen proto, že jsem sama měla málo času. Chystám se tam tedy na celý den s tím, že si chci prohlédnout i zahradu v Třebešicích, tak snad bych mohla i jinam, není to daleko, jak jsem koukala do mapy.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 05.05.2014 12:03
     

    byla jsem tam už celkem dávno, zahradnictví se slušným výběrem, rostlinama se solidní péčí a kvalifikovanou obsluhou [okrasne-rostliny.ic.cz] , naproti je tuším ještě jedno

     
  • Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 05.05.2014 12:08
     
    dscf0063.jpg

    S těmi tavolami opatrně , ještě to není vidět mám žluté a vínové různě v živém plotě, v létě je to jak u kolotočů. Krapet jsem to přehnala sad smiley předělávat to nebudu , hlavně že rostou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tavola kalinolistá

    Datum: 05.05.2014 12:29
     

    jájo, když ty seš vůči těm barvám DĚSNĚ kritická.... myslím, že jsou lidi,který mají na zahradě daleko větší barevný cirkus a ještě tam šoupnou nějakého toho trpaslíčka či jinou nezbytnost grinning smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.