čtvrtek 28. března, 09:52 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Taťkové
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Taťkové
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Petr30
Status: nováček

Táta na rodičovské

Datum: 08.10.2009 11:18
 

Ahoj maminy a tatínkové,

 

najde se tu mezi váma muž na rodičovské? nebo jsou tu ženy co by si to vyměnili a sveho chlapa by dali na mateřskou namísto sebe?

 

zajímá mě váš názor a těším se na diskuzy

 

Petr30 - moje holčička v galerii smudla.cz

 

------------------------------------

doporučuji: ložní povlečení

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petr30 (08.10.2009 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 11:22
     

    Tátů se tu asi moc nenajde a těch na rodičovské dovolené už vůbec ne, ale to neznamená, že nás nezajímá, jaké s tím máš zkušenosti ty. Klidně piš a ono se už najde něco, co bude zajímat i spoustu dalších. Nakonec on nebude tak velký rozdíl, jestli je s děckem doma táta nebo máma, většina starostí i radostí je stejných, tak se tu směle rozepiš o svých zkušenostech s péčí o dítě i domácnost. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Táta na rodičovské

     
     
  • Autor: Petr30
    Status: nováček

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 11:37
     

    Upřímně jsem zvědav jak to tu dopadne, zda přibude nějaký ten táta co je více doma než v práci. Měl jsem to štěstí, já to považuji za štěstí, a odjel jsem jako au-pair do Anglie, kde jsem se staral o 4 kluky. Byl to mazec a velika škola. A tak jsem nikdy nepochyboval, že až bude dítě, že s ním chci trávit čas. Čas s prckem není vždy med, znáte to sami. Ale ta doba už se nikdy nevrátí a já si to uvědomuji. A tak se s vámi brzy podělím o své zážitky a zkušensoti s mou malou princeznou.

     

    Zatím jí je 7 měsíců.

     

    Věra psala o domácích prácech ,o) ,, jak si myslíte, že to se mnou je? vaření není problém, ale občas po sobě nestíhám uklidit kuchyň ,o)) ,, příště zase napíšíi více,, nebo co by vás zajímalo? klidně se ptejte ,o)

     

    ------------------------------------

    doporučuji: ložní povlečení

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 12:59
     

    Táta na mateřské má můj obdiv. On to není někdy med ani pro ženskou, která je na to tak trochu od přírody předurčená. Bohužel to tak bere většina národa jako pravidlo a táta s dětma doma je veliká vzácnost. Smekám.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 16:27
     

    Taky smekám a těším se na tvé zkušenosti...Petře.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 17:02
     

    jestli budeš super táta...tak taky smekám.....znám ale případ, že žena šla do práce a muž byl na mateřské jen z toho důvodu, aby se uživili,protože muž nemohl sehnat práci.....spíš mu hned tak nějaká nevoněla. A taky se to podepsalo na dítěti. Ale u Tebe to snad nehrozí. Držím palce a pošli foto princezničkywinking smiley thumbs down please smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 18:02
     
    Petr30 napsal(a):

    Upřímně jsem zvědav jak to tu dopadne, zda přibude nějaký ten táta co je více doma než v práci. Měl jsem to štěstí, já to považuji za štěstí, a odjel jsem jako au-pair do Anglie, kde jsem se staral o 4 kluky. Byl to mazec a velika škola. A tak jsem nikdy nepochyboval, že až bude dítě, že s ním chci trávit čas. Čas s prckem není vždy med, znáte to sami. Ale ta doba už se nikdy nevrátí a já si to uvědomuji. A tak se s vámi brzy podělím o své zážitky a zkušensoti s mou malou princeznou.

     

    Zatím jí je 7 měsíců.

     

    Věra psala o domácích prácech ,o) ,, jak si myslíte, že to se mnou je? vaření není problém, ale občas po sobě nestíhám uklidit kuchyň ,o)) ,, příště zase napíšíi více,, nebo co by vás zajímalo? klidně se ptejte ,o)

     

    ------------------------------------


    Vítej mezi námi flower smiley

    Máš můj obdiv. Ze svého okolí pár tatínků na mateřské znám, ale maj to trošku "na poloviční úvazek" - funguje to tak, že manželka navaří, nachystá kupičky s oblečením a tatínek skutečně jen dohlíží smiling smiley. No a když se uštvaná živitelka vrátí domů, tak rychle poklidit vzniklý binec, dát nádobí do myčky, což se většinou tatínkům za celý den nepodaří a rychle se žene vařit večeři a taky oběd na další den. Obě rodiny, které znám, tak volily z finančních důvodů, protože maminky měly příjem třeba i trojnásobný, ovšem pro maminky to moc úleva není. Přiletí z práce, mají druhou směnu a tatínci musej jít odpočívat smiling smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (08.10.2009 18:04)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 18:18
     

    Petře,jsem v šoku.Chlap na rodičákueye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley smekám svůj vlasovej porostflower smiley flower smiley PS:Ty jsi asi zadanej co???sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 18:21
     


    Evca napsal(a):

    Petře,jsem v šoku.Chlap na rodičákueye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley smekám svůj vlasovej porost flower smiley flower smiley PS:Ty jsi asi zadanej co???sad smiley

     

    smekám svůj vlasovej porost - to ale musí být fuška!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    (omlouvám se za odbočení)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 18:22
     


    Evca napsal(a):

    Petře,jsem v šoku.Chlap na rodičákueye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley smekám svůj vlasovej porostflower smiley flower smiley PS:Ty jsi asi zadanej co???sad smiley

    evco, no minimálně "se závazkem" grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 18:30
     

    Závazek nevadíwinking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 18:34
     

    Ten vlasovej porost v tvém případě... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 18:35
     

    Vidím,že můj vlasový porost je vám k smíchunono smiley nono smiley nono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 18:51
     

    Tvůj vlasový porost naživo viděti,

    neskutečný zážitek míti winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 19:01
     

    Nemám se nasratconfused smiley confused smiley confused smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Taťkové (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.