pátek 29. března, 14:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Taťkové
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Taťkové
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Petr30
Status: nováček

Táta na rodičovské

Datum: 08.10.2009 11:18
 

Ahoj maminy a tatínkové,

 

najde se tu mezi váma muž na rodičovské? nebo jsou tu ženy co by si to vyměnili a sveho chlapa by dali na mateřskou namísto sebe?

 

zajímá mě váš názor a těším se na diskuzy

 

Petr30 - moje holčička v galerii smudla.cz

 

------------------------------------

doporučuji: ložní povlečení

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Petr30 (08.10.2009 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 19:03
     

    Naopak!!! eye popping smiley Mělas být po tomto neskutečně pyšná!!! thumbs down

     

    P.S. Jsem nekritická obdivovatelka bujných kštic flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (08.10.2009 19:03)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Táta na rodičovské

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 19:04
     

    Ahastydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley dmu se pýchougrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 19:06
     

    Co bych za tvůj vlasový porost dala eye popping smiley thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 19:08
     

    Já to taky považuju za nespravedlnost...někomu bylo přiděleno a někdo to musí nahánět kulmama, fénama, trvalýma.....

     

    (jsme trochu Petrovi zmršily diskuzi, ne? grinning smiley grinning smiley)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 08.10.2009 19:12
     

    trochu víc stydlin smiley , ale on nám to určitě odpustí winking smiley - aspoň pozná ženský svět: začneš u A, skončíš u Z grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Marek

    Re: Táta na rodičovské - ka trávím čas

    Datum: 30.07.2010 16:31
     

    ahoj,

    jsem také na mateřské není to medsmiling smiley ale je to zábavné. i přes mnohé domácí práce.

    Nechápu ale proč si ženské dělají srandu a říkají že to není dovolená!? Pro mne ano, je to dovolná. V praci jsem byl v jednom kole ted se staram o malou 10 měsíční Kristýnku a ještě si během dne najdu čas na sebe. Co děláte jako tatíci na mateřské když máte volno, když dropotina spí nebo si hraje zrovna sama?
    Když je počasí vezmu kočár a jdu malou uspat tím, že ji povozím po venku, jdem někam do parku, nebo zajdeme k rodičům co už jsou v důchodu. Výlet jsem si zatím netroufnul a co vy? a dokonce sem si našel cestu do svých klukovských let a zase si zahraju nějakou hru na počítači. už existují takové novinky jako půjčvna her na [www.frag.cz] takže povečerech kdy bud už malá spí nebo sde o ni stará žena, tak si sednu ke hře, neco si stahnu a zahraju si.

     

    co děláte vy?

    napište mi nějaké tipy ať můžu porovnatsmiling smiley) a třeba to zkusit taky...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 30.07.2010 20:41
     

    docela by mi zajímal důvod, proč jsi na mateřské.......ale pravduwinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 01.08.2010 00:21
     

    Můžu se zeptat, jestli mezi vycházkami vyváříš, pereš, žehlíš, uklízíš? smiling smiley Nebo to zbývá na manželku? winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 01.08.2010 16:15
     

    hm.....já osobně tohle neuznávám.....a´t si myslí kdo chce, co chce......

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 01.08.2010 20:54
     

    irisko, kolega jde za pár měsíců taky. Jeho žena má třikrát takový plat, takže to dělají kvůli tomu.

    Mě spíš někdy štve, když se chlapi plácají po ramenou, jaká je to brnkačka a jak to zvládají a co si my, ženské, pořád stěžujeme eye rolling smiley . Jenže kamarádka to takto měla... ráno brzo vstala, nachystala kupičky s oblečením, v lednici byl od večera připravený oběd, který tatínek jen ohřál. Přiletěla z práce, doma borčus, nádobí na lince (hrozná dřina dát ho aspoň do myčky), hadry i botičky špinavý (oni někteří tatínci odloží a neřeší, že to NĚKDO bude muset dát do pořádku), a už se všichni dotazovali na večeři... A tatínek se bil do hrudi, jak jsou děti šťastné. No byly, ale kámoška vždycky chodila spát před půlnocí a padala na hubu... sad smiley. A ještě poslouchala na společných akcích, jak se u nich stará o děti on!!! Za tuhle cenu bych se na nějaký vyšší příjem mohla vykašlat angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 01.08.2010 21:19
     

    Anavi moje slova.....máma je prostě máma a to mi nikdo nevymluví.....a když chci mít dítě, plat oželím, není to přeci doživotně....asi jsem stará škola, ale tak to cítím já.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 01.08.2010 21:28
     

    Nas byvaly soused ma s manzelkou 2 deti, co ho znam(10 let), stara se o deti on, manzelka chodi do prace.Starsi holcicka ma 9, mladsi snad 5. On ma praci ted jen asi na polovicni uvazek hodin tydne a myslim, ze jim to funguje dost dobre.

     
  • Status: nováček

    Re: Táta na rodičovské

    Datum: 25.02.2015 14:05
     

    nikoho takového neznám, ale proč ne, pokud to vyhovuje oboum, tak v tom problém nebude.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Taťkové (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.