úterý 16. dubna, 14:09 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Status: expert

Taky vám pračka žere ponožky????

Datum: 19.12.2006 19:37
 

Inspirovala mě Honzova fotka s ponožkou, kdysi ta diskuse byla i na L. Taky se Vám ztrácejí při praní ponožky? Můj muž to nemůže pochopit jak to dokážu a já tvrdím ,že je pračka žere jiné vysvětlení nemám.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (05.03.2011 19:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 00:27
     

    No já myslím,že jsme oba dorazili z odpolední(nebo se mýlím?),takže,pokud chodíme ještě do práce ,jsme mladí grinning smiley .Já pokud budu zdravá,budu chodit opravdu ještě hodně dlouho smiling smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 00:32
     

    jj, z odpolední, dneska jsem skončili nějak moc brzo, ale i tak se už chystám do hajan, nějak mě začaly pálit oči, známka únavy, nejlíp jít spát smiling smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 00:39
     

    Jj,taky chodím okolo půl 1,pěkně se vyspi a ponožky odnes raději až k pračce,ať se pěkně vyperou společně grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 06:36
     

    jo žereangry smiley a doteď nevyplivla ani jednu. Prostě nejsou. Neřešim to, jde pak do koše i druhágrinning smiley.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 27.03.2010 19:06
     

    Bejvávalo hůř, když byly holky malé. Teď to řeším tak, že nakupuju třeba 5 párů stejných černých ponožek a 5 šedých. Tím pádem můžu mít lichou jen jednu černou a nebo jednu šedou. Už se mě to nehromadí.winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 27.03.2010 19:17
     

    Arturko, též jsem to tak plánovala, jenže jakk na sviňu se některý pár víc opere případně jinak srazí a já pak těžko páruju ty ponožky, co k sobě skutečně patří.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 27.03.2010 19:19
     

    Zrovna nedávno jsem napočítala 13 ponožek po jednný, takže naše pračka zaručeně patří k těm žravějším.spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 27.03.2010 20:46
     

    I u nás je žere poměrně ve velkém množství. Navíc u nás pomalu sežrala všechny kapesníky tak používáme papírový. grinning smileyBohužel na ponožky to nelze aplikovat. thumbs up

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 27.03.2010 20:58
     


    gabca napsal(a):

    Zrovna nedávno jsem napočítala 13 ponožek po jednný, takže naše pračka zaručeně patří k těm žravějším.spinning smiley sticking its tongue out

    nono smiley,ta naše je určitě žravější grinning smiley.Když byly holky doma,kdykoliv některá řešila nějaký problém,vytáhly jsme igelitky s jednopárovkami,sedly na postel a párovaly a přitom řešily smiling smiley.Vždycky s jich pár k sobě hodilo grinning smiley.Bylo to fajn,budu to muset zase zavést.Igelitka se plní,ale nikdo už nepřebírá,raději se dokupují nové.Přitom by se jich pár určitě dohromady dalo grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 04.03.2011 22:29
     

    Nezlob se na mě, ale za kousek plastu v hodnotě cca koruny, dávat 10 kč a to k tomu nepočítám poštovný. confused smiley Za ty prachy radši pračku nechám, ať se občas nají.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 05.03.2011 09:20
     

    I naše pračka spotřebovává kromě proudu fusekle smiling smiley

    Liché k sobě nějak popáruju a bereme si je do gumáků a tak...

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 05.03.2011 11:00
     

    U nás by hrozilo,že za chvílu by sme mohli ísť z baráku len v gumákoch. grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 05.03.2011 11:15
     

    To je naprosto běžný úkaz že fusakle miznou,už se tomu nedivím.Jsou zkrátka věci mezi nebem a zemí....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 05.03.2011 19:43
     

    Boxano, 4.3.11 píšeš, že máš problém vyřešený s ponožkovačem a teď, den po tom, chceš (zase s patřičným odkazem) poradit, jestli ho máš koupit? Za reklamu se děvče platí a i tady je to proti pravidlům. Jsi zralá na nahlášení adminovi

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 05.03.2011 20:06
     

    Budu oponovat - píše, že objevila ponožkovač a "problém vyřešen" chápu tak, že by to mohlo zabrat. Nevyčetla jsem z textu, že ho opravdu zakoupila smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.