čtvrtek 25. dubna, 08:35 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Status: expert

Taky vám pračka žere ponožky????

Datum: 19.12.2006 19:37
 

Inspirovala mě Honzova fotka s ponožkou, kdysi ta diskuse byla i na L. Taky se Vám ztrácejí při praní ponožky? Můj muž to nemůže pochopit jak to dokážu a já tvrdím ,že je pračka žere jiné vysvětlení nemám.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (05.03.2011 19:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 29.04.2009 20:31
     

    Mně ta pračka taky moc nežere. grinning smiley Páry ponožek se celkem scházejí. No možná občas, sem tam jedna zmizí. Ale to jsem spíš tak aktivní, že děravou z páru vyhodím a druhou dobrou vyperu. smiling smiley A vzhledem k tomu, že manža má od každého druhu hned několikery, tak se časem zase dostanu k číslu sudému a zpárovatelnému. smiling smiley Ty dražší naštěstí nemizej. smiling smiley

    Jo a jednou jsem v pračce (vrchem plnící) našla našeho osmáka. grinning smiley Vzal roha z klece, vyšphal po koši na prádlo a skočil do otevřené pračky. Byl tam celej den, chudák. Ještě že jsem ho našla a nevyprala. To by mě asi kleplo. sad smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

     
     
  • Autor: kive
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 29.04.2009 20:55
     

    Taky se přidávám ke krásnému tématu. I Wirpoolky "žerou". Nejlíp nakoupit několik stejných párů. To pak těch lichých zbývá míň smiling smiley. Jen nechápu tu naši logiku jak poctivě všechny ty liché ukládáme v naději, že se někdy najdou ty sudé grinning smiley Jsem ráda, že jsem normální jako vy ostaní grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 29.04.2009 21:12
     


    Anavi napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Dobře, no... tak možná jednou za rok tu druhou taky hledám .. winking smiley

    Kontrolní otázka: kolik dní má jeden rok?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 29.04.2009 21:15
     

    365 a čtvt grinning smiley jako, že v té čtvrtce se nachází ta černá díra jo? grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (29.04.2009 21:18)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 23.03.2010 23:27
     


    Janina44 napsal(a):

     

    Anavi napsal(a):

    Já už jsem tu kdysi psala, že tento problém nemám - dávám do pračky dvě, vyndávám dvě, věším vedle sebe dvě a pak zamotám do sebe dvě winking smiley

     

    KECÁŠ grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley NIKDO TAKOVEJ NA SVĚTĚ NENÍ nono smiley nono smiley nono smiley


    thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 23.03.2010 23:34
     

    JE.Prý moje tchýně.To mi neříká manžel,ale jeho bratr to neustále předhazuje své ženě.Ten můj je rád,že má šuplík plný dvojpárovek a kolik jich mám já daných bokem po jednom kousku ho nezajímá. grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 23.03.2010 23:38
     

    Žerou všechny, Ivča kecala od samýho počátku winking smiley , čas od času pouštím pračce "žilou" přes filtr.....tam se najde pokladů ..... mince, sponky, sem tam ponožka, jednou dokonce i "tri niti v riti" (pozn. Milana Lasicu definícia nohavičiek nazývaných "tanga") naší dcery, která se s nimi už definitivně rozloučila grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 23.03.2010 23:45
     

    No to mi povídej,když není prádlo vyždímaný,tak než začnu manžela uhánět,že bude asi potřeba nová pračka,vždycky raději skontroluji filtr,nacházím stejné poklady grinning smiley.Tanga tedy ještě ne smiling smiley.Ale více ponožek,než ve filtru jsem nacházela u dětí pod postelí,nebo jedna zůstala zamotaná v riflích,nebo prostě i v odpadkovém koši v pokojíčku grinning smiley,nikdo nevěděl,kdo ji tam dal.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 23.03.2010 23:51
     

    Hani, i to mám odzkoušené, vše co se věší, stejně projde "revizí" .....takžte vše se suší odděleně, a přesto nejsou mnohdy ponožky spárované, někdy se stane že zůstanou v koši na prádlo, a tak jdou až a další "várkou", jenžte pak se na to zapomene a hledá se zase ta "sudá", jenže ona vlastně čeka ve skříni na tu lichou, no jo holt stárnutí je někdy fakt za trest grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 23.03.2010 23:54
     

    To nebude stárnutím,já takhle hledám už 20 let grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 00:00
     

    teprve ?!? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley , dyk ty si zajíček ......no to abych si dával pozor na jazyk, páč by ,mě mohli sbalit pro mravní narušování mládeže eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 00:04
     

    Coooooooo?Zajíček?No tak teda 25 let,blbě jsem počítala. grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 00:07
     

    tssss, pořád málo winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 00:08
     

    Tak víc už nedám,přidávat si nebudu,to teda ne. grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 24.03.2010 00:20
     

    ono by to nakonec stejně bylo zbytečný winking smiley winking smiley winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.