čtvrtek 18. dubna, 16:01 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Status: expert

Taky vám pračka žere ponožky????

Datum: 19.12.2006 19:37
 

Inspirovala mě Honzova fotka s ponožkou, kdysi ta diskuse byla i na L. Taky se Vám ztrácejí při praní ponožky? Můj muž to nemůže pochopit jak to dokážu a já tvrdím ,že je pračka žere jiné vysvětlení nemám.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (05.03.2011 19:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 19.12.2006 19:42
     
    Jajo...mám lichých půl koše na prádlo. Občas se nějaká zas objeví do páru. Jinak párkrát do roka ty liché prostě vyhodím.winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Ztracené ponožky

     
     
  • Status: expert

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 19.12.2006 19:45
     
    Tenkrát na L jsme si říkaly jestli je nevezmeme na sraz a nezkusíme z nich nějaké smysluplné páry vytvořit grinning smiley a pak se na to zapomělo. Mě se včera vrátila jedna po 3/4 roce, našla jsem ji v zimní botě zaparkovanou od minulé zimy...no alespoň se neonosila že?
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (19.12.2006 20:23)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 19.12.2006 19:53
     
    grinning smiley  takže musím prohledat botník. A dětský pokojíček za nábytkem...tam se jich vždycky najde. Jen nechápu, jak to dělají...to s nimi hází po pokoji nebo co...?winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 20.12.2006 23:30
     
    Tak to taky znám grinning smiley  Kupovala jsem raději dvoje,nebo troje stejné,aby bylo míň těch nepárových. Ale došla jsem k poznatku,že naší pračce chutnaly jen ty za 30kaček.grinning smiley  Co jsme doma jen dva a postupně jsme vyměnili všechny fusky za trekovky za dvě -tři stovky,tak ty nežere. Ty jí teda asi nechutnaj. Ty během dvou let jsou stále do páru. grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 21.12.2006 00:17
     
    Lado to si jako mám pořídit ponožky za 200,- abych zjistila jestli mojí pračce budou chutnat? grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 21.12.2006 09:44
     

    Holky, tenhle problém fakt nemám smiling smiley. Když je dávám do pračky, hlídám si, aby byly po dvou, pak je věším vedle sebe, když je vyndám z pračky. A když je sbírám, opět je hned dávám do sebe a uklízím. Systematik, no smiling smiley. Aspoň v něčem teda smiling smiley.

    Když mi kámoška nedávno psala, že bude celý večer párovatponožky, tak jsem tomu moc nerozumněla. eye popping smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 21.12.2006 16:09
     

    Anavi, já nato také přišla hned při věšení,taky věším do páru vedle sebe...Kolik házím do pračky jsem nekontrovala,to je fakt...A začalo to v době, kdy jsem mládeži neuklízela a nekontrovala pokoj grinning smiley  U nás často zapínal pračku,ten kdo něco nutně potřeboval ,(většinou nebylo dáno k vyprání ani po hlášení "peru všechno sem"grinning smiley ) tak doplnil co bylo v koši. Fusky se tam nacházely určitě.grinning smiley

    Jájo,to musíš vyzkoušet grinning smiley ,ale třeba ta tvoje není rozmlsaná

     
  • Status: expert

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 21.12.2006 22:09
     
    Anavi Ty jsi systematik grinning smiley a já od přírody chaotik grinning smiley to jsou dva rozdílné živočišné druhy...
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 22.12.2006 20:38
     

        Já už po několikaletém bydlení s přítelem mám krabici plnou ponožek po jedné. Předtím jsem nechápala, co s těmi ponožkami mamka doma dělá, že mi pořád nějaká chybí, teď už chápu, že za to nemohla. Za to můžou pračky  grinning smiley  Třeba si ponožky nějak mezi sebou předávají confused smiley .  Už několikrát jsem si říkala, že pokud ty ponožky nebudou do páru, tak je do té pračky nestrčím, že až je vyperu, tak je pověsím vedle sebe, ale praxe je trošku jiná a ponožky se stále ztrácí. Čas od času, když už nemám fakt nic jiného na práci, tak je  zkusím spárovat a občas se i nějaká ta ponožka do páru najde.

        Když už je ta řeč o ponožkách, tak si nemůžu nevzpomenout na tatínka mého bývalého přítele, taková svérázná postavička s tvrdou palicí.  I v jejich rodině se ponožky ztrácely, ale on to řešil po svém. Tvrdil, že je ponožky škoda vyhazovat, když jedna chybí, pokud se dají ještě nosit. Takže chodil doma v každé jiné ponožce. Chodil tak i do práce - (pracoval v kravíně) a vždycky říkal, že to stejně v těch holinkách nebo ve filcákách nikdo neuvidí.grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 22.12.2006 23:37
     
    Libi můj tatínek jednou došel k doktorovi, vyzul si boty už v čekárně aby nezdržoval....pak se zadíval na svoje různobarevné ponožky a hlasitě to ještě okomentoval grinning smiley
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 09.12.2007 20:41
     
    No zrovna dneska jsem zlikvidovala pytel ponožek ke kterým ta druhá chybí a už není k nalezení. Jo a s těma dražšíma ponožkama to fakt funguje, protože ty se mi fakt neztrácí.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 09.12.2007 22:37
     
    HOlky, když už se čas od času stane, že do prádla omylem dám jen jednu, tak ji uložím do přihrádky ve skříni a když pak peru další várku, je tam zas ta druhá a tu k té první "přiložím". Prostě u nás tohle fakt nefunguje, skoro je mi to až líto stydlin smiley winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 10.12.2007 14:06
     
    Mám pytel lichých ponožek,jestli někdo chce,ať si přijede vybrat,třeba najde svoje
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ztracené ponožky

    Datum: 10.12.2007 19:13
     
    Anavi počkej za pár let...třeba se dočkáš...U nás to také bylo jen určité období.. grinning smiley Také jsem nepárové odkládala....,ale i tak občas nějaká zmizela.. grinning smiley No ale je fakt, že kluk většinou jednu ponožku totálně rozerval a druhá byly netknutá...jak jsem psala, kupovala jsem většinou dva nebo tři stejné páry..Tak jsem odložila tu zdravou, že k ní časem přibude stejná...někdy se zdřejmě nezadařilo... grinning smiley
     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.