čtvrtek 18. dubna, 20:39 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Status: expert

Taky vám pračka žere ponožky????

Datum: 19.12.2006 19:37
 

Inspirovala mě Honzova fotka s ponožkou, kdysi ta diskuse byla i na L. Taky se Vám ztrácejí při praní ponožky? Můj muž to nemůže pochopit jak to dokážu a já tvrdím ,že je pračka žere jiné vysvětlení nemám.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (05.03.2011 19:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Status: nováček

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 08.07.2011 13:08
     

    Já mám stejný problém, už jsem ztratila asi 3O páru za 2 roky grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

     
     
  • Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 08.07.2011 17:08
     

    jako to, že pračky žerou ponožky, to je známá věc a prostě to tak je grinning smiley mě spíš udivuje, že některé pračky jsou vybíravé, jako ta moje... když dám prát SUDÝ počet stejných bílých ponžek, po vyprání jich vyndavám počet LICHÝ... kdežto když peru SUDÝ barevných, tak i SUDÝ barevných vyndám... ta moje má prostě úchylku na bílé... grinning smiley 

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 08.07.2011 17:08
     

    Klaudie, tobě se ztrácejí rovnou páry? To je tvá pračka ještě nenažranější, než ta naše.

     
  • Autor: Zouzalka
    Status: nováček

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 10.10.2011 19:10
     

    Ach jo, to měl být vtip, ne reklama. Já jsem si toho vůbec nevšimla

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Zouzalka (10.10.2011 21:34)
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 10.10.2011 19:41
     

    to mi přijde trochu drahý eye rolling smileyNavíc by mě tedy nebavilo párovat špinavé ponožky. To raději riskuju ztrátu a páruju ponožky čisté spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 10.10.2011 20:39
     

    Za ty prachy si ty ponožky radši koupím nový. Zas tolik mi jich pračka nesežere.grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 10.10.2011 21:08
     

    tak jsem se v odkazu na kolíček na ponožky dočetla, že mám prát fusky naruby eye popping smiley Co je to za blbost nono smiley , vždyť všechny ty drobečky a smetí a žmolky nachytané na ponožkách zůstanou na místě, navíc z venku jsou špinavější než zevnitř. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 10.10.2011 21:22
     

    Hani oni asi nepočítají s ponožkami od chlapečků :-)

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 11.10.2011 07:11
     

    Tak se jdu pochlubit, jak u nás páruje ponožky ten, kdo zrovna posbírá prádlo. Nevím, kdo pároval tentokrát, ale ráno jsem vybalila z černé ponožky bílou, asi nový trend grinning smiley angry smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 11.10.2011 08:09
     

    My pereme prádlo v sítce na drobné prádlo, má zip, tak už se nám nic neztrácí a stála kolem 30kaček. Jinak naruby se perou nové ponožky, aby se zevnitř dostal přebytečný bordel(zbytkový materiál). Docela nesnáším, když sundám fusky a mezi prsty mám nitičky z ponožek.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Taky vám pračka žere ponožky????

    Datum: 30.01.2015 19:02
     

    Tak jsem myslela, že ponožkožrouta jsem vyhodila i se starou pračkou a nikoli spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out Je zpět. Opět se mu u nás líbí a bere svou práci velmi vážně. Klidně bere za 10Kč i za 90Kč, ani barvy ani velikosti mu nejsou proti srsti

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.