čtvrtek 28. března, 12:41 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Střední Čechy
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Střední Čechy
Posílejte fotografie! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Takový příjemný podvečer

Datum: 01.06.2016 19:20
 
dsc_0988.jpg
Další fotografie:
Dnes jsem nafotila západní nebe s černým mrakem a zároveň krásně modrou oblohu na východě.
A ještě zajímavější je porovnání s fotkami stejných míst koncem ledna [www.week.cz]
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Takový příjemný podvečer

    Datum: 06.06.2016 13:09
     
    Jabrako, dík za pochopení, ale já se opravdu stydím, že nejsem schopná si aspoň něco nastudovat a fotím všechno intuitivně, nastavování moc neřeším. Je mi jasné, že se tím připravuji o mnoho pěkných fotek, které by z leckteré focené scenérie mohly vzniknout, ale... Jsem ráda, když mi tu Carlos k tomu občas něco řekne a já si snad občas i něco z toho vezmu k srdci.
    Potřebovala bych nějaké osobní proškolení, protože študovat to z návodů mě děsně nebaví. Mám radost, když se mi některá fotka povede, ale přiznávám, že to není až tak mojí zásluhou. To už by musel být opravdu pech, kdyby při kvantu mých nafocených fotek nebyla aspoň občas nějaká ke koukání. grinning smiley
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Střední Čechy (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.