čtvrtek 28. března, 09:37 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Tablet ano či ne?

Datum: 17.06.2013 10:47
 

Prosím vlastníky tabletů nebo někoho, kdo s nimi má zkušenost, aby mi napsal pro a proti, zda-li to vůbec má smysl kupovat dětem a jaké je vlastně veškeré využití. Děkuji moc.

Vyhlédnutý mám pro naše účely tento. Shodou okolností ho včera koupila kamarádka v akci, chce ho dětem za vysvědčení a prý pro něj využití určitě najdou.

Nerada bych koupila za takové peníze krám do baráku, na který se bude prášit... Wi-fi připojení doma máme.

Využili bychom třeba na pouštění filmů, když jedeme na delší cestu nebo pokud bychom někomu chtěli ukázat fotky a očekávám, že dětem půjde připojit se přes wi-fi na net.

[www.alza.cz]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (17.06.2013 10:48)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 17.06.2013 10:52
     

    Anavi, tablet je dobrej pro toho, kdo musí být připojený na net permanentně mimo domov, jináč je to dle mě akorát drahá sranda k vzteku.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tablet ano či ne?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 17.06.2013 10:57
     

    A použití náhradou místo DVD přehrávače třeba na dlouhou cestu autem, když už jsou fakt na zabití? To by asi účel splnilo, ne? Zase se mi nechce kupovat "jen" to DVD, když tohle by v sobě mělo mít třeba i foťák a tím pádem větší využití... Ale jak říkám, klidně mě přesvědčte, že je to blbost, proto chci slyšet pro i proti argumenty.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 17.06.2013 10:58
     

    Anavi - na pouštění filmů špica, prohlížení fotek taktéž , vlastně i fotí thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

    Na net se připojit samo jde, jde stáhnout spousta zábavných i poučných aplikací a her zdarma , ale tím pádem musí být děti už počítačově trošičku zdatné nebo pomůže dospělý - aktualizace jdou nastavit potom na ty aplikace automaticky.

    Samozřejmostí je nutností stáhnout antivitr a nějaký prográmek, který uvolní mezipaměť , aby se pak tablet nezpomaloval, tzn. trošičku tomu rozumět, není to nic složitého, ale určitou péči - fakt minimum - to vyžaduje.

    Je dobré občas prostě zkontrolovat, zda aplikace nezabírají plno místa - on je to vlastně kapacitou velký mobil, kapacitně se to nedá srovnat s noťasem nono smiley Prostě operační systém Android má svá specifika - zrovna jako chytré mobily.

    Jinak využití určitě se najde , jo a taky počítat, že se to vybíjí - jako mobil a nabíjet a nabíjet .. thumbs down spinning smiley sticking its tongue out , do auta určitě cestovní nabíječku - ta není součástí balení , ale koupí se plus mínus za 100 Kč.

     

    PS. Prestigio mám , trošku jiný typ, velikost 10" a spokojenost, ale jiný tablet jsem neměla, určo ty dražší jsou rychlejší a výkonější, ale na filmy atd.. to stačí thumbs down smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 17.06.2013 10:59
     

    dago, díky.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 17.06.2013 11:00
     



    Anavi napsal(a):

    A použití náhradou místo DVD přehrávače třeba na dlouhou cestu autem, když už jsou fakt na zabití? To by asi účel splnilo, ne? Zase se mi nechce kupovat "jen" to DVD, když tohle by v sobě mělo mít třeba i foťák a tím pádem větší využití... Ale jak říkám, klidně mě přesvědčte, že je to blbost, proto chci slyšet pro i proti argumenty.

    Než kupovat cestovní DVD přehrávač, tak určitě tohle ...

    Ale o tohle je potřeba se trošku sem tam postarat, viz můj příspěvek výše, není to nic složitého ..

    Ale rozhodně lepší investovat takto než jen DVD přehrávač , navíc sem se dá nafrkat moře filmů ... i koupit SD kartu a další filmy se tam pěkně nakopírují a ovládají rozhodně lepší než DVD přehrávač thumbs down thumbs down

    To můžu porovnat, DVD přehrávač dostal manžel před 5 lety a jako ještě funguje, to zas jo, ale ovládání je jiné a využití jen na filmy.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 17.06.2013 11:01
     

    Psala jsem ti soukromou, ale máš plno smiling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 17.06.2013 11:37
     



    Anavi napsal(a):

    Psala jsem ti soukromou, ale máš plno smiling smiley

    Napraveno, asi by to chtělo sem tam něco odmazat, což nedělám stydlin smiley spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: johnyy85
    Status: nováček

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 24.06.2013 19:13
     

    taky souhlasím, tablet je mnohem líp využitelný než cestovní DVD. dá se na něm dělat skoro vše

     
  • Autor: MartinaR
    Status: nováček

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 26.10.2014 13:19
     

    Naše děti dostali tablet od tchýně, tak jsem toho využila a na Vánoce dostanou elektronické pero Appen, aby ho využili na creativitu

     
  • Autor: HELL
    Status: nováček

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 27.10.2014 12:44
     

    Tablet je určitě lepší než dvd, využití je větší ;-). My ho vozíme na dovolenou, aby se děti v autě zabavili, a občas na něm hrají hry.

    MartinoR- jaké pero? to jako aby si mohli psát? Vánoce jsou daleko, to ještě vůbec netuším, co koupíme :-D

     
  • Status: nováček

    Re: Tablet ano či ne?

    Datum: 27.10.2014 15:24
     

    Manžel před rokem koupil tablet (konkrétně ipad) a nemůžeme si ho vynachválit. Bereme si ho na každou dovolenou, fotíme s ním, hledáme v mapě, čteme si tipy kam jít a co vidět. Doma si na něm třeba před spaním čtu diskuze nebo i elektronickou knížku. Za mě super! thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.