čtvrtek 28. března, 20:58 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Severní Čechy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Severní Čechy
Posílejte fotografie! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Svojkov

Datum: 18.04.2017 18:15
 
dsc_0324.jpg
Další fotografie:
Chtěla jsem napsat zřícenina hradu, ale ono je to víc vydlabané v pískovci, než stavěné, takže se zřítit nemělo skoro co. Ale určitě je to hezké romantické a udržované zákoutí.
Ta obrovská thůje je opravdu jeden košatý strom s větvemi až k zemi. Nakoukla jsem dovnitř, protože jsem měla dojem, že je to jeden ústřední strom osázený kolem dalšími mladými stromky, ale mýlila jsem se.
A na závěr nám zamávala pěnkava, která se posadila na hlavu sově. winking smiley


Ještě je tam velká dendrologická zahrada, ale na tu jsem nějak zapomněla, ale ono tam teď ještě asi nic moc ke koukání nebude. Chce to ještě pár týdnů počkat, až stromy obrostou listím, pak to bude teprve krásná podívaná.
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (18.04.2017 20:17)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Svojkov

    Datum: 18.04.2017 22:20
    Hodnocení fotografie "Svojkov": 5
     
    Heleď, Věrko, tohle mi nedělej, já nestíhám koukat na svoje, na tož na tvoje fotky. Začínám mít komplex, protože proti tobě si připadám jak pecivál grinning smiley

    Místečko je to ale pěkný thumbs down
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Svojkov

    Datum: 18.04.2017 22:26
     
    To je všechno jen z jednoho víkendu. Byl takový výživnější. winking smiley
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Svojkov

    Datum: 20.04.2017 00:00
    Hodnocení fotografie "Svojkov": 5
     
    Věrko kam na ty výlety chodíš?Kde je vybíráš?Já jen žasnu, kde už jsi všude byla. thumbs down
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Svojkov

    Datum: 20.04.2017 03:11
     
    Irisko, to něco zahlídnu v tv, časopise ap. Zaujme mě to, tak si najdu, kde to je a při nejbližší příležitosti tam vyrazím a procourám celé okolí.
    Tohle byl výlet původně plánovaný do České Lípy, kde nedaleko v PP Zahrádky kvetou na jaře bledule a sněženky. Jenže ty už jsou teď odkvetlé, tak jsem trochu změnila plány. V Novém Boru bydlí moje kamarádka (spolužačka z VŠ), kterou jsem tam taky navštívila. Ona mi poradila, co v okolí stojí za návštěvu. Ale např. Bílé slony jsem taky znala z médií, ty jsem navštívit chtěla určitě. Jeden den byla na túře s námi, další den nám pomohla naplánovat trasu...

    Popravdě mám pořád víc nápadů, kam jet, než času, kdy tam vyrazit. winking smiley
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Svojkov

    Datum: 20.04.2017 10:58
     
    tak ty nápady Ti závidím, kolikrát sedíme a přemýšlíme,kam zajet, když máme čas.
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Svojkov

    Datum: 20.04.2017 12:27
     
    Já už si ukládám odkazy v mailech a chystám se, že si založím notýsek, kam si napíšu, co bych ráda navštívila a kde to je, protože pak často složitě hledám, kde jsem něco zajímavého zahlídla.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Severní Čechy (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.