úterý 23. dubna, 20:50 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Pepinka
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Svíčková!

Datum: 23.08.2007 18:20
 

Ahoj všichni!Mám dilema!!!Chci přiteli udělat svíčkovou a čerpám z mrazáku u něj doma.našla jsem tam hovězí přední,což by mělo vyhovovat,a tak jsem koupila halalí a chtěla jsem maso naložit.všimla jsem si ale,že maso je hovězí přední-krk a navíc je už nakráté na asi dvou centimetrové plátky!teď nevím jestli to mám dělat stejně jako s celým kusem masa,nebo se na to vykašlat!!eye rolling smiley

Pomozte prosím!!!please smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pepinka (23.08.2007 18:20)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Svíčková!

    Datum: 23.08.2007 18:39
     
    No já bych teda z krku svíčkovou nedělala...přecejenom krk je spíš na vaření a dušení...Řadí se do třetí kategorie hovězího masa má jinou strukturu svaloviny.To bych z toho spíš udělala asi guláš,nebo uvařila k rajské...Ale na mě nedej,třeba má někdo odzkoušené...já "přední" nemám ráda,tak z něj nevařím.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (23.08.2007 18:51)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Svíčková!

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 23.08.2007 21:16
     
    Pepinko, já ti neporadím vůbec v tomto směru, od doby "šílených krav" vařím svíčkovou z vepřové pečeně... mls smiley
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 23.08.2007 21:19
     
    Vykašli se na to. Z krku není svíčková dobrá.Lada má pravdu.
     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Svíčková!

    Datum: 23.08.2007 21:23
     
    Myslím že by to byla zbytečná snaha a ke svíčkové by to mělo daleko přední máš lepší na guláš nebo plátky můžeš udusit třeba k mrkvi
     
  • Autor: Pepinka
    Status: nováček

    Re: Svíčková!

    Datum: 23.08.2007 22:20
     
    Teda tak to doufám,že z toho něco bude,protože jsem to už naložilado halalí a zítra se do toho se strachem pustím a dám vědět jak jsem dopadla...bojim,bojim a hlavně doufám,že se podaří omáčka(tu mám nejradši:-)mls smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 08:50
     
    Klid, z halali bude omáčka jedna básnička. Pro příště zvolíš jiné maso, ale i tohle se jednosznačně sežere grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 09:21
     
    Taky si myslím, že omáčka bude jedlá, to maso se koneckonců jíst nemusí, že jo grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 09:23
     

    Když už tady to téma je, mohly byste se, kuchařky, podělit, jak svíčkovou děláte vy... Já mám recept od EvyBl z L. a ten je výborný.

    Jo a pak tuším od Věry z L., to je taková rychlosvíčková, taky jsem dělala a je to moc dobrý. Takže vám to sem pak šoupnu.

     
  • Autor: Pepinka
    Status: nováček

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 14:48
     
    Tak jsem tady,abych vám vylíčila průběh katastrofy,za kterou kupodivu nemůžueye rolling smiley Takže začnu asi takhle:jen pro zajímavost je mi 18 let a svíčkovou už jsem jednou dělala,ale je to dávno a byla dobrá,podle rady mamky.Dneska mi taky radila,ale vlastně i neradila...všechno jsem si připravila,jak mi řekla včera a dneska jsem se do toho V 10.30 pustila.Mamka byla v práci a tak mi radila přes icq.Masíčko bylo akorát a řeknu vám,lepší jsem asi nejedla!zkuzte i krkthumbs down tak jsem přecedila halalí do zásmažky a míchala,míchala,přidávala smetanu a mixovala až z toho byla hustá omáčka.Bylo toho ale málo a tak jsem napsala mamce,jak toho mám udělat víc a napsala že tam mám přidat vodu a ocet!nenechte se mýlit-to totiž nebyla ona ale můj praštěný nevlastní otec a jeho spolupracovníkangry smiley to jsem ale ještě nevěděla a tak jsem vodu přilila a nalila trochu octu a pak to bylo kyselé a "mamka" napsala ze to je blbé a ať tam dám cukr moučku...a já blbá ji tam dala...stydlin smiley byla hnusně kyselá a tou vodou i bez chutithumbs up teda to je děs!!!Naštěstí mi ale mamka zavolala a řekla že si chlapi dělali srandu a že už mám jenom dolít mlékem,smetanou a solit a nějak to dochucovat.nebudete věřit ale nakonec jsem toho udělala sice půlku hrnce a docela mi to už chutnalo,jenže příteli nesad smiley Jsme oba naštvaní a znechucenínono smiley jediné co mi pomohlo byly brusinky,které nesmí na mojí "svíčkové" chybět.a nakonec bylo nejlepší masíčko!tak se mit to teda nepovedlo,ale nebudu si kvůli toho dělat vrásky,že?!a zkusím to příště,ale radši za delší dobucoffe smiley děkuji za trpělivost papasmiling smiley příště radši udělám tuhle: [www.mimibazar.cz] spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 17:35
     

    Pepino, já ti i přes všechny peripetie, které vaření tvé svíčkové provázely, moc fandím. V osmnácti se pustit do svíčkajdy je docela obdivuhodný. Já začínala vařit hodně brzy, podotýkám, že o své vůli. Nikdo mě do vaření nenutil, přesto jsem to zkoušela a ne vždycky se to povedlo, hlavně v začátcích.

    Můj úplně první pokus o "cosi" v kuchyni, byl dort. Vzala jsem si tvrdý sousto, protože udělat dort není tak lehký, jak by se zdálo. No, nepovedl se mi. A víš proč? Protože jsem do něj zapomněla dát moukugrinning smiley (bylo mi 14let)

    Nenech se ničím odradit a zkoušej dál. Příště bude svíčková tak dobrá, že nás na ni pozvešgrinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 18:59
     
    Ty bláho, pustit se do svíčkové v 18, to se dnes už nevidí. Já do ní šla ve 20, ale až dnes, je mi přes 40, vím, že se jí už nemusím bát grinning smiley
    Pepinko, jsi dobrá!!! Přítel netuší, jaký má poklad.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 19:29
     
    je mi 27 a svíčkovou jsem ještě nezkoušela, rajskou mám v malíku, ale ze svíčkový mám nějaký přirozený respekt stydlin smiley
     
  • Autor: Pepinka
    Status: nováček

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 19:57
     

    Jejda tak to moc děkujistydlin smiley koupila jsem ještě jedno halalí a zkusím to zítra so toho přimíchat ať to má víc chuti tak uvidímtongue sticking out smiley snad se to ještě víc nezkazí...přece to nevyhodím,když toho je,že bych mohla pozvat celou ulicimls smiley já moc nevařím,protože doma je to takové-uvařím sestrám a ony to sní a jdou,ale když vařím příteli tak mě to baví a on to aspoň oceníthumbs down chtěla jsem zkusit třeba i rajskou nebo jiné kousky,ale přítel je vybíravý a skoro nic nejíeye rolling smiley tak uvidím zítraflower smiley papa

     
  • Autor: Pepinka
    Status: nováček

    Re: Svíčková!

    Datum: 24.08.2007 19:59
     
    Jo a dort jsem taky dělala,ale krtkůvmls smiley bábovka je jednoduchá,ale jinak ještě nic...
     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.