úterý 16. dubna, 20:13 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: cituska
Status: začátečník

Svetovy den zvierat

Datum: 04.10.2008 15:54
 

4. október bol ustanovený za Svetový deň zvierat na Európskej konferencii
ekológie vo Florencii v roku 1031. Aj dnes patrí tento deň zvieratám na
celom svete, ako vy pomahate zvieratkam, ktore su v utulkoch alebo na ulici, a nemali to stastie najst si dobrych majitelov?? pripoj svoj prispevok thumbs down thumbs down

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Svetovy den zvierat

    Datum: 04.10.2008 16:03
     

    Do útulku sice nemůžu chodit, protože by mi to utrhlo srdce, ale jednou, když jsem byla se psy na stopách, se stalo, že Aron našel poraněné káně. Zabalili jsme ho do deky a odvezli na veterinární kliniku, kde na nás sice koukali přes prsty, ale ptáka prohlédli. Byl chudák již prolezlý červy, tak ho humáně usmrtili....

     

    Potom jsem dost nekompromisně jedné ženské sebrala rok a půl starého rottweilera, který vážil pohuých 18 kg a v zimě neměl ani přístřešek ani misku s vodou (že prý se nalíže sněhu). Nechala jsem si ho doma v kotci asi čtrnáct dní na vydatné stravě ( za tu dobu přibral skoro 5 kg) a pak se mi ho podařilo dát hodným lidem. Má se výborně, ale je otylý sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Svetovy den zvierat

     
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Svetovy den zvierat

    Datum: 05.10.2008 09:17
     

    Já do útulku taky nechodím, nejde to. Počítá se, že nezabiju ani mouchu , ale vyháním je ven?winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.