čtvrtek 28. března, 18:00 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert

Švestkový kynutý koláč - recept

Datum: 08.09.2006 04:19
 
Můžete mi napsat recept na kynutý koláč se švestkama? Mám na mysli tenoučké těsto (s droždím) na to švestky a drobenka. Mňam, dělala to babička a já to neumím.winking smiley
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 08.09.2006 05:36
     

    Missi, ten miluju taky a raději ho mám s mákem. Používám jeden recept na buchty,koláče,závin i "táč". Na ten švesťák dělám nepatrně řidčí.

    0,5 kg hladké mouky                              půl sáčku sušeného droždí (nebo 4dkg obyč.)

    1 vejce                                                      půl lžičky soli

    10 dkg tuku                                              citronová kůra

    7 dkg cukru                                              mléko nevím přesně hrnek  ...plus mínus, to dělám od oka

    Mouku, droždí,cukr, sůl , kůru smíchám, přidám ostatní. Zadělám těsto aby nelepilo středně tuhé.

    Po vykynutí natáhnu na vymazaný plech, dám švestky,drobenku nebo mák. Peču asi při 200 stupních

    Dobrou chuť, už jsem ho letos dělala dvakrát, s čerstvýma švestkama je nejlepší.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 08.09.2006 09:38
     

    Lado, já vůbec s droždím neumím dělat - v mém věku to je pěkná ostudaeye rolling smiley.

    Takže, mám droždí v takové kostičce, tak co s tím ? A jaký tuk, může to být máslo ? Můžeš mi napsat postup pro "blba" ? Zatím díky, mažu koupit ještě mák. Muž už se na něj klepe grinning smiley

     
  • Autor: Benja1
    Status: začátečník

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 08.09.2006 12:50
     

    1/4 l mléka, 40g droždí, 60g cukru, 1/2 kg pol. mouky, sůl, citr. kůra, 90g másla, 2 žloutky, 750g švestek, hrst mletého máku.
    drobenka - 120g másla, 120g cukru, 200g hr. mouky

    Do mísy dáme mouku, cukr, sůl, kůru, rozpuštěné máslo, vlijeme vzešlý kvásek a zaděláme žloutky rozmíchanými v mléce. Propracujeme těsto - je lesklé a spíš řidší. Necháme 15 min. kynout.  Plech vymažeme rozpuštěným máslem. Rukama namáčenýma ve vodě rozmačkáme těsto na plech, poklademe půlkami švestek, posypeme mletým mákem a drobenkou a upečeme.

     

    Koukám, že je hodně podobný Ladinýmu koláči.

    Missi - jestli můžu odpovědět za Ladu - 1 kostička droždí ( normálně vystačí i na 1 kg mouky, v případě třeba toho koláče na půl kila) se rozdrobí do hrnku. Přidáš k němu dvě kostky cukru, lžičku hl. mouky a asi 4 lžíce vlažného mléka. Lžící to rozpatláš na kašičku - je toho asi  třetina hrnku - a dáš to na teplo vzejít. Když kvásek vyplní hrnek, vliješ ho do ingrediencí. Zadělává se taky vlažným mlékem. To je důležité. Nesmí být studené, ale ani moc horké.

    Jsou ale těsta, kam se nemusí dávet kvásek, rovnou se tam droždí rozdrobí, nebo se rozpatlá se lžičkou soli na řídkou kašičku. To je ale tak trochu riziko - nevíš, jestli jsou kvasnice funkční a jestli "jdou". 

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 08.09.2006 14:20
     
    Ahojky, teprve teď jsem sem koukla. Missi, Benja ti to popsala, tímto jí děkuju. Já používám už jen sušené droždí a to rovnou zamíchám do mouky. Mám ho pořád při ruce,když mě popadne mlsná, tak zadělám klidně o půlnoci.Mě nenapadlo psát podrobnosti, příště se polepším. Jak dopadl? Dej nám vědět..
     
  • Status:

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 09.09.2006 13:43
     

    Pořiď si pekárnu na chleba, tam dej ingredience, až pípne dej těsto na plech, na něj švestky a drobenku a šupni to do trouby. Za chvíli ho jdu taky "dělat".the finger smiley

     

    Kdyby někdo chtěl recept :    200 ml  vlažného mléka

                                                        150 ml  oleje

                                                        10 lžiček cukru krystal

                                                         1 lžička soli

                                                          1 celé vejce + 2 žloutky

                                                          500g  polohrubé mouky

                                                             2 lžičky  sušeného droždí

     

    Myslím, že to jde i bez pekárny, ale proč si neulehčit život že ? winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 09.09.2006 21:40
     
    Tak hlásím, první plech upečen a ............sežrán skoro teplý. Už je upečenej druhý plech, tak doufám, že bude aspoň ke snídanigrinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 10.09.2006 07:44
     
    Missi, tak se zadařilo...Máš něco k snídani? Byl jak od babičky? Podle rychlosti konzumace zdřejmě jo thumbs down
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 10.09.2006 10:30
     

    No, popravdě do babiččina měl daleko. To byla stará škola, ta si s tím vyhrálasmiling smiley. Ale jistou podobu to má grinning smiley.

    Myslíš, že po kynutém těstě kyne i člověk ? Abych nebyla za chvilku jak balón grinning smileygrinning smiley. Když já tak ráda sladký......

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 15.10.2009 01:32
     
    dsc_0867.jpg

    Tak tohle už je minulost, ale ještě jsem viděla švestky v obchodě, tak je asi koupím a upeču koláč. Recept tady už určitě je, ale opakování je matka moudrosti (a taky sem neumím dát ten odkazwinking smiley ):

    1/2 kg polohrubé m.

    1/2 kg hladké m.

    2 dcl tuku (rozpuštěná hera + olej)

    1/2 litru mléka

    1 kostka droždí

    3 žloutky + 1 vejce celé

    sůl (asi lžička), cukr do kvásku + 4 žíce do těsta

     

    Mouky smíchám, vmíchám do nich sůl a udělám dolík pro kvásek. Rozdrobím droždí, posypu lžící cukru a zaliu trochou vlažného mléka. Když kvásek vzejde, zadělám těsto (po přidání vajec, mléka i tuku). Těsto lze vylepšit citronovou kůrou a vanilkovým cukrem. Rozvállím ho na plech, pokladu švestkami slupkou dolů, posypu mletým oslazeným mákem a pokapu rozpuštěným sádlem.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    VOJTĚCH RICHTER

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 22.01.2010 16:33
     

    VŽDYT TO JE TAK JEDNODUCHÉ. A VY JSTIM NADĚLÁTE JAK KDYBY JSTE STAVĚLY MRAKODRAPspinning smiley sticking its tongue out flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 23.01.2010 13:18
     

    Zas jeden co má mezery i v rodném jazyce, o pečení jen slyšel a chce nám tu dávat rady! grinning smiley Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 23.01.2010 15:02
     
    VOJTĚCH RICHTER napsal(a):

    VŽDYT TO JE TAK JEDNODUCHÉ. A VY JSTIM NADĚLÁTE JAK KDYBY JSTE STAVĚLY MRAKODRAPspinning smiley sticking its tongue out flower smiley

    Milý Vojtěchu, my dopilujeme pečení švestkového koláče a ty nám za to slíbíš, že se doučíš tu češtinu, jo? winking smiley grinning smiley

    Je to taky "tak jednoduché" smiling smiley a přesto s tím někdo má takové problémy...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (23.01.2010 15:03)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    kmd

    Re: Švestkový kynutý koláč - recept

    Datum: 10.04.2010 18:40
     

    tak jsem si dnes taky upekl kolac, docela se mi zamlouvala varianta s makem pod drobenkou. Dcera pekla pred tydnem beranka ze spaldove mouky a musim rict ze je to vynikajici thumbs downtakze doufam ze i muj kolac bude tak dobry jak sqle ted vypada spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.